здравље

  1. Atomic™

    У здравству нема срамоте

    Подздрав свима. Као што сам написао у наслову теме ја сматрам да у здравству нема срамоте. Можда се неки људи стиде да оду код доктора па да се пожале на здравстени проблем који их мучи. Мене није срамота да овако јавно на посећеном форуму поделим да се лечим на психијатрији и да пијем лек...
Back
Top