Sulejman Ugljanin "Crna Gora, Sandzak i Srbija jedna sudbina"

Alekasandar2:
Na velikom skupu u sava Centru Crnogoraca za drzavnu zajednicu Sulejman Ugljanin je dao ovu izjavu. Naravno brine me sto "Sandzak" stavlja na isti novo sa Srbijom i Crnom Gorom, ali sta bi sa njegovim referendumom za otcepljenje? Koga sad on podrzava? Srbiju?
Ne brine one koje treba da brine :twisted:
Raska oblast je u Srbiji, Raska oblast je Srbija, i tako ce i da ostane 8-)
 
Alekasandar2:
tako treba da bude.

medjutim oni trpe Sulju jer ce referendum u Crnoj Gori i hoce da zabije Milu noz u ledja.
Hvala Bogu ako je tako :razz:
Muslimani u Raskoj oblasti, odnosno tzv. Sandzaku, ne zele da se Crna Gora odvoji od Srbije, jer bi se i tzv. Sandazk pocepao na dva dela.
Mislim da Milo nece moci da racuna na muslimane kao na siptare 8-)
 
Alekasandar2:
tako treba da bude.

medjutim oni trpe Sulju jer ce referendum u Crnoj Gori i hoce da zabije Milu noz u ledja.

Ovo sa "trpljenjem" je meni jako interesantno. Mislim da smo mi kao većinski narod (srpski, da ne bude zabune) dužni da priznajemo, poštujemo i ponajviše sarađujemo sa svakim predstavnikom nacionalnih manjina. Sulejman Ugljanin je definitivno predstavnik (ili jedan od njih) koji reprezentuje Bošnjke. Mislim da se moramo lečiti od tih termina. :D
 
filatelista:
Ovo sa "trpljenjem" je meni jako interesantno. Mislim da smo mi kao većinski narod (srpski, da ne bude zabune) dužni da priznajemo, poštujemo i ponajviše sarađujemo sa svakim predstavnikom nacionalnih manjina. Sulejman Ugljanin je definitivno predstavnik (ili jedan od njih) koji reprezentuje Bošnjke. Mislim da se moramo lečiti od tih termina. :D
Kojih termina :confused:
Musliman :confused:
Ja sam ga cula bar dvadeset puta kako kaze: mi, muslimani iz Sandzak :roll:
Hajde, malo konkretniji, koji termin da izbacimo :confused: :confused:
 
filatelista:
TRPLJENJE! Nikoga mi ne trpimo, on je građanin Srbije kao ti i ja. Možda sa stavovima koja se ne dopadaju određenim strukturama, ali je on naš građanin.
Naravno, ko mu to osporava :confused:
Netrpeljivost nema veze sa prirodnim strahom od rasparcavanja ove ionake rasparcane zemlje. Mnogo toga ukazuje da ima elemenata za strah, da ima primera da je tako uvek pocinjalo........
Ako su njegove namere casne, hvala mu, ako nisu, brzo ce se videti na delu.
 
To za šta se on zalagao pre 5 ili 10 godina, možemo samo okačiti mačku o rep. Pa šta je bio M. Đukanović pre 15 godina i danas?Strah je normalana pojava, ali mislim da tu neće biti problema. Ako budemo uvodili u strukture vlasti sve relevantne nacionalne manjine, ta tenzija će opadati. Važno je da mađarska, albanska i bošnjačka manjina budu u mogućnosti odlučivanja u maximalnoj meri. To je recep sa šakom i peskom, što je jače stežeš, sve ga je manje. Mislim da se mnogima u ovoj zemlji ne bi svidelo da nam ministar pravde, policije ili predsednik parlamenta bude Albanac, ali moramo da lečimo te bolesti! O tome sam pokušao nešto reći.
 
Alekasandar2:
Na velikom skupu u sava Centru Crnogoraca za drzavnu zajednicu Sulejman Ugljanin je dao ovu izjavu. Naravno brine me sto "Sandzak" stavlja na isti novo sa Srbijom i Crnom Gorom, ali sta bi sa njegovim referendumom za otcepljenje? Koga sad on podrzava? Srbiju?



Cista kupovina. Lova burazeru, t.j. funkcija, a to mu ovde dodje isto.
 
Alekasandar2:
Na velikom skupu u sava Centru Crnogoraca za drzavnu zajednicu Sulejman Ugljanin je dao ovu izjavu. Naravno brine me sto "Sandzak" stavlja na isti novo sa Srbijom i Crnom Gorom, ali sta bi sa njegovim referendumom za otcepljenje? Koga sad on podrzava? Srbiju?
Свака част за тему, предухитријо си ме.
Коштуница даје аплауз Угљанину за Санџак а хапси на скупу СРБЕ који носе Младићеве слике.
Ово је Срамота за Србију, Коштуница мора да да оставку под хитно изгубио је компас.
СРАМОТА!!!!!!!!!
 
Ljudi moji, kakav skup, kakav miting, kakav konglomerat sumnjivih i neobaveštenih likova. Na istom mestu Dr Vojislav Koštunica, neobavešten i bez mu.. "ja prolazio pored, vidim neko društvo, pa reko' da svratim", Sulejman Ugljanin, veliki srpski prijatelj, Ljubomir Tadić, "sine, no-no", nekoliko crkvenih i "džamijskih" verodostojnika - u svakoj čorbi zaprška, ministri Crnogorci u srpskoj Vladi, ministri Srbi u srpskoj Vladi, Matija Bećković, ne zna se u kom je modu, srpskom ili crnogorskom, "Obraz" (ko đon), poštovaoci lika i dela Ratka Mladića, ovaj maskirani je malo nestao, a ostali se us...., pa sklonili postere, "rođaci i prijatelji", i konačan broj studenata iz Crne Gore, čuli da ima "džaba karta".
Ako do sada niste znali ko vlada ovom zemljom, sada vidite da za nas nema nade.
 

Back
Top