BG bez CG

I onda budu zadovoljni svi Kordunaši, Krajišnici, Ličani, prcani ...ovaj prečani, Kosovari..
Onda oni postanu svesni sebe na 2 dana. Izvinjavam se ako nekoga nisam pomenuo u nabrajanju, to je zbog toga, što su i ovi koje sam nabrojao, nevidljivi i ni u čemu ne učestvuju..niko za njih ne zna..
Možda se afirmišu, jbmliga na koji način...samo da budu srećni. U Beogradu, naravno...
 
Meni je vencani kum CRNOGORAC i to 100% , a sto se tice odvajanja CRNE GORE jedva cekam :))) j e b a l o ih njihovo more , e sada im treba to i u Srbiji naplatiti kao da su stranci , posto se kod nas skoluju neka placaju kao i strani drzavljani, da se oslobode mesta u firmama za srbe jer oni ce biti strani drzavaljani pa cemo da vidimo BRACO crnogorci ko ce za kim da place vi za nama ili mi za vama sacicom jada i vasim PLANINCUGAMA I KAMENJEM :)))) !!!!!
 
whitenicky:
Meni je vencani kum CRNOGORAC i to 100% , a sto se tice odvajanja CRNE GORE jedva cekam :))) j e b a l o ih njihovo more , e sada im treba to i u Srbiji naplatiti kao da su stranci , posto se kod nas skoluju neka placaju kao i strani drzavljani, da se oslobode mesta u firmama za srbe jer oni ce biti strani drzavaljani pa cemo da vidimo BRACO crnogorci ko ce za kim da place vi za nama ili mi za vama sacicom jada i vasim PLANINCUGAMA I KAMENJEM :)))) !!!!!
Samo da te podsetim da za nama niko plakao nije...
 
whitenicky:
Meni je vencani kum CRNOGORAC i to 100% , a sto se tice odvajanja CRNE GORE jedva cekam :))) j e b a l o ih njihovo more , e sada im treba to i u Srbiji naplatiti kao da su stranci , posto se kod nas skoluju neka placaju kao i strani drzavljani, da se oslobode mesta u firmama za srbe jer oni ce biti strani drzavaljani pa cemo da vidimo BRACO crnogorci ko ce za kim da place vi za nama ili mi za vama sacicom jada i vasim PLANINCUGAMA I KAMENJEM :)))) !!!!!

Uh,uh koji popizditis kod tebe bratac!!Sta ces ti da naplatis i kome?cEMU REVANSIZAM?koGA CE TO bgd DA SE "oslobodi"?KOja je to familija u BG stara 100 godina pa je plave krvi iz baronske porodice i eto mi je dosljaci prljamo.Aj ne kenjajte jer da ista znate uredili bi ste svoju zemlju kako treba,a ne da kao obrazovani mladi ljudi podlezete emocionalnom naboju koji direktno spravljan u skupstinskim stolicama.Ajde sada omladino srpska,da vidimo kako ce se demokratija uvoditi,a lako je ciniti da nekome bude gore nego sto jeste.Ili je to u Srbiji postala navika?
 
Nisha:
Uh,uh koji popizditis kod tebe bratac!!Sta ces ti da naplatis i kome?cEMU REVANSIZAM?koGA CE TO bgd DA SE "oslobodi"?KOja je to familija u BG stara 100 godina pa je plave krvi iz baronske porodice i eto mi je dosljaci prljamo.Aj ne kenjajte jer da ista znate uredili bi ste svoju zemlju kako treba,a ne da kao obrazovani mladi ljudi podlezete emocionalnom naboju koji direktno spravljan u skupstinskim stolicama.Ajde sada omladino srpska,da vidimo kako ce se demokratija uvoditi,a lako je ciniti da nekome bude gore nego sto jeste.Ili je to u Srbiji postala navika?
Odakle si ti?
 
Jel' nas TI ucis demokratiji, ponasanju i oscescujes nas?
Nego sta nego ce crnogorci biti STRANI DRZAVLJANI!
Pa ce se osloboditi podosta mesta u studentskim domovima za NASE momke i devojke a ne da nam CG STRANI DRZAVLJANI placaju 700 dinara meseno za stan i hranu! MI OVDE to placamo razliku!
Nemoj tupiti bez veze.
Ili cemo tamo dobiti sjajne uslove reciprociteta?
Nikako da se shvati da nastankom nove drzeva (za koju me zabole) njeni drzavljani treba da imaju status kao i Poljaci ili Turci, svejedno! E malo smo braca a malo i nismo, vec kako djeticima odgovara?
Stvarno nemam nista protiv njihovog osamostaljenja. Hocu samo da se zna da sada postoje DVE DRZAVE i da "nista nece ostati isto"! U suprotnom treba NASE politicare isterati iz svih ustanova!
I kad smo lepo DVE DRZAVE, nema problema, ali nema "mi smo braca" itd....
Nazalost, ima puno rodbine "dole" ali realnost je takva kakva je, sami su birali i izabrali.
Ne zelim im zlo ali "dajmo se koncentrirat..", sada imaju "svoju strojnicu na svom ramenu" a to podrazumeva i odredjene situacije koje narodu bas nesto nisu njihvoi politicari objasnili.

Dakle, razlaz, a sad GOSTi nasi CG gradjani, sve lepo po propisu...
 
GOSTIMA iz Hrvatske, naturalizovanim Beograđanima, bez obzira kad su ovde došli i kojim povodom.
I zbog njih su starije generacije nego što je moja, bile saterane u ćoškove, diplome su im priznavane bez potvrda i zaostalih ispita, u studentskim domovima su se guzili koliko su hteli, ovde su se gubile glave da bi se pomoglo "braći prekodrinskoj", dok su naruralizovani partizani tzv. Srbi iz Hrvatske krili svoja dupeta po Beogradu...od 45 pa nadalje, a najviše 80.ih i 90-ih godina.. Svi paraziti, drukčijeg mentalita nego što je srpski ...mrš u svoje države.
 
HeBePoBaTaH_:
GOSTIMA iz Hrvatske, naturalizovanim Beograđanima, bez obzira kad su ovde došli i kojim povodom.
I zbog njih su starije generacije nego što je moja, bile saterane u ćoškove, diplome su im priznavane bez potvrda i zaostalih ispita, u studentskim domovima su se guzili koliko su hteli, ovde su se gubile glave da bi se pomoglo "braći prekodrinskoj", dok su naruralizovani partizani tzv. Srbi iz Hrvatske krili svoja dupeta po Beogradu...od 45 pa nadalje, a najviše 80.ih i 90-ih godina.. Svi paraziti, drukčijeg mentalita nego što je srpski ...mrš u svoje države.
voistinu MARS!!!!!!
 
HeBePoBaTaH_:
GOSTIMA iz Hrvatske, naturalizovanim Beograđanima, bez obzira kad su ovde došli i kojim povodom.
I zbog njih su starije generacije nego što je moja, bile saterane u ćoškove, diplome su im priznavane bez potvrda i zaostalih ispita, u studentskim domovima su se guzili koliko su hteli, ovde su se gubile glave da bi se pomoglo "braći prekodrinskoj", dok su naruralizovani partizani tzv. Srbi iz Hrvatske krili svoja dupeta po Beogradu...od 45 pa nadalje, a najviše 80.ih i 90-ih godina.. Svi paraziti, drukčijeg mentalita nego što je srpski ...mrš u svoje države.

Srbi iz Hrvatske su pobjegli u Srbiju jer ih je Beograd prodao za sitne pare.A to da cemo otici odavde nece da se desi nikada,jer smo mi Srpsku drzavu napravili pa nam je nece beogradski novokomponovani Srbi kao sto si ti sa retrogradnim razmisljanjima ni preuzimati.
 
codemaker:
Jel' nas TI ucis demokratiji, ponasanju i oscescujes nas?
Nego sta nego ce crnogorci biti STRANI DRZAVLJANI!
Pa ce se osloboditi podosta mesta u studentskim domovima za NASE momke i devojke a ne da nam CG STRANI DRZAVLJANI placaju 700 dinara meseno za stan i hranu! MI OVDE to placamo razliku!
Nemoj tupiti bez veze.
Ili cemo tamo dobiti sjajne uslove reciprociteta?
Nikako da se shvati da nastankom nove drzeva (za koju me zabole) njeni drzavljani treba da imaju status kao i Poljaci ili Turci, svejedno! E malo smo braca a malo i nismo, vec kako djeticima odgovara?
Stvarno nemam nista protiv njihovog osamostaljenja. Hocu samo da se zna da sada postoje DVE DRZAVE i da "nista nece ostati isto"! U suprotnom treba NASE politicare isterati iz svih ustanova!
I kad smo lepo DVE DRZAVE, nema problema, ali nema "mi smo braca" itd....
Nazalost, ima puno rodbine "dole" ali realnost je takva kakva je, sami su birali i izabrali.
Ne zelim im zlo ali "dajmo se koncentrirat..", sada imaju "svoju strojnicu na svom ramenu" a to podrazumeva i odredjene situacije koje narodu bas nesto nisu njihvoi politicari objasnili.

Dakle, razlaz, a sad GOSTi nasi CG gradjani, sve lepo po propisu...

Jao ne kenjaj majke,pa nije Srbija u situaciji da bilo kome bilo sta namece.Ima da bude sve super.Vojvodina?Uh bratac,ima da bude sranja jer ste toliko nesposobni da cete izgubiti sve sto je u Srba ikada valjalo.
 
Cuti tamo i ne baljezgaj mnogo (doduse drugacije i ne umes)!
Znaci po tebi Srbija ni u svojoj drzavi nece moci da vama CG gradjanima odredjuje uslove ovde? Mnogo si drcan/drcna!? TI ces da odredjujes sta cete moci a sta ne? Prosla vremena bato/sestro.. Sad cete lepo da budete ko bubice ovde!

I te kako cemo nametati vama CG fanovima! Ima da budete u rangu Andoranca ili Bugarina ili bilo kog stranog drzavljanina! I da placate boravisne takse kad se pozelite prosetati Beogradom! Ida se prijavite u MUP ako ostajete vise dana i van hotela! Kao svaki uredan stranac! A za skolarine i studenstke domove, pocnite da prodajete autombile da bi nastavili sa skolovanjem.
Ja nisam pomenuo Vojvodinu. Ili hoces da ti pomenem ceo jugostocni deo CG koji je jos malo pa "samostalan"?
Ne tupi, molim te.
Cuti di si ni za di si nisi.
 
codemaker:
Cuti tamo i ne baljezgaj mnogo (doduse drugacije i ne umes)!
Znaci po tebi Srbija ni u svojoj drzavi nece moci da vama CG gradjanima odredjuje uslove ovde? Mnogo si drcan/drcna!? TI ces da odredjujes sta cete moci a sta ne? Prosla vremena bato/sestro.. Sad cete lepo da budete ko bubice ovde!

I te kako cemo nametati vama CG fanovima! Ima da budete u rangu Andoranca ili Bugarina ili bilo kog stranog drzavljanina! I da placate boravisne takse kad se pozelite prosetati Beogradom! Ida se prijavite u MUP ako ostajete vise dana i van hotela! Kao svaki uredan stranac! A za skolarine i studenstke domove, pocnite da prodajete autombile da bi nastavili sa skolovanjem.
.....
Cuti di si ni za di si nisi.

koliko bih samo voleo da si u pravu.........nazalost realnost je malo drugacija> imace dvojno drzavljanstvo i nastavice tamo gde su stali, zbog jednostavnog razloga, jer su se infiltrirali u sve pore naseg drustva i oni su delom ti koji moraju da odrede zakone, a napravice ih da njima odgovaraju.......nazalost:-(:-(:-(
 
Pa vidis da vec kazu da se mi nista ne pitamo... Kako cemo urediti drazvu i odnose sa strancima...
Zanimljivo, doduse imamo i mi pravo na fakultete u Podgorici i jos ... nikako da se setim gde jos imaju...

Ne smeta meni njihova nezavisnost, cak mislim da je ovako mnogo bolje. Mislim da je stvarno vreme da SRBIJA ima scoju drzavu, neopterecena nicim i nicim uslovljena od 20 puta manje drzave. Zelim im stvarno da normalno zive u svojoj drzavi i nemam nikakve zle nemare. Jedino sto nece moci da bude sve "isto" samo eto dve drzave. Izgleda da ne shvataju sta znaci biti SAMOSTALNA DRZAVA.

I smeta mi strasno sto bi da SVE bude kao sto je bilo, naravno u NJIHOVU korist a ne nasu. Sta to oni kao nude reciprocno kao korist nasu u zamenu za njihove gradjane ovde?
I ne samo da to tako vide, vez zamalo "prete" i "zahtevaju" a i kazu da mi nemamo sta da postavljamo uslove... bice valjda kako ONI kazu.
E to vec ne mogu da svarim.

Bojim se da je g-rock u pravu, i to me cini jako ljutim i uznemirenim.
 
crnogorci2oo.jpg
[/URL]
 

Back
Top