sebicna-mozda

zlatokosa76

Početnik
Poruka
49
Vec nekoliko puta mi se desava da mi se muskarac dopadne i da na vec drugom susretu on zeli nesto vise ,medjutim meni treba vremena ,jer su mi moja iskustva pokazala da mi ne prija sex sa nekim koga sam tek upoznala.E sad da li je to od mene sebicno i kako to objasniti savremenom muskarcu,kad se danas brzo zivi?
 
zlatokosa76:
E sad da li je to od mene sebicno i kako to objasniti savremenom muskarcu,kad se danas brzo zivi?

Nije sebično.
Može se primetiti da se ljudi u seksualne odnose brzo upuštaju uglavnom pod pritiskom da tako treba da bude, a ne zato što zaista tako žele.

Naravno, ima momenata kada su ljudi i žestoko naloženi i žele, ali to ne dolazi samo od sebe...
 
"e ne yebe mi se s tobom...moja isqstva govore da je mnogo bolje da se kre.shem s mushkarcima koje malko bolje poznajem...jer kao spoznajesh mene kao i moju senzualnost"

pfuj...

sex se nepoznatima je super jer tad...se yebesh s nepoznatim...
 
zlatokosa76:
Vec nekoliko puta mi se desava da mi se muskarac dopadne i da na vec drugom susretu on zeli nesto vise ,medjutim meni treba vremena ,jer su mi moja iskustva pokazala da mi ne prija sex sa nekim koga sam tek upoznala.E sad da li je to od mene sebicno i kako to objasniti savremenom muskarcu,kad se danas brzo zivi?
A ja hocu da te pohvalim za vjernost sebi.
Drago mi cuti da nas jos ima :grin:
 
uopste nije sebicno. naprotiv, sebicno je zahtevati od nekoga da radi stvari koje mu ne prijaju.
ako ti nesto ne prija, ako ne osecas potrebu i zelju normalnoje osobi ce to biti dovoljno i bez obrazlozenja. jedino sto je potrebno da to saopstis na nacin kojim ne dovodis u pitanje svoju zainteresovanost za njega, dakle da mu stavis do znanja da ti se i pored toga dopada.
 
zlatokosa76:
Vec nekoliko puta mi se desava da mi se muskarac dopadne i da na vec drugom susretu on zeli nesto vise ,medjutim meni treba vremena ,jer su mi moja iskustva pokazala da mi ne prija sex sa nekim koga sam tek upoznala.E sad da li je to od mene sebicno i kako to objasniti savremenom muskarcu,kad se danas brzo zivi?

Zasto si uopste pomislila da je to sebicno? :shockiran:
Mnogo me interesuje odgovor na to pitanje :)

P.S.
Budi svoj sledi svoje instinkte :!:
 
Shta imash da objashnjavash, necesh i kraj, kad te pita zashto ti reci ono shto i ovde da ti ne prija, a ako on zbog toga odustane, znachi da je verovatno i bolje shto je tako.
 
zlatokosa76:
jer su mi moja iskustva pokazala da mi ne prija sex sa nekim koga sam tek upoznala
Aaaaaaaaaa!!!
smilies12.gif

Jel ti znaju roditelji šta si radila?
what.gif
 
Pa nije sebično ako se tebi ne hebe, ako ti se hebe, to je već manipulacija sa teme na Lj&S-u...
Ako mi je cica totalno nezanimljiva, džabe joj i sexualno opsluživanje i sve. Sličnih njoj ima koliko voliš....
 
U pravu si. I meni treba malo vremena da nekog upoznam,da se naviknem na njega,pa tek onda da spavam s njim.Mnogi muskarci to ne razumeju,ali ima jos uvek onih koji umeju da sacekaju i pruze oboma sansu da se bolje upoznate,pozelite,zavolite.
Samo ti furaj svoj fazon,a ko nece da te shvati ili nece ni da pokusa,nije za tebe i bolje da budes sama nego neshvacena;)
 
Ма тебе је 100% изманипулисао неки тип кад ниси хтела да даш, па је учинио да се осећаш тако и да уопште постављаш такво питање. Јесам у праву? :| Зашто себично? То је твоја ствар.

Само није ми јасно...кажеш да ти се допада...па мислим...немаш ти 18 година...па да размишљаш да ли би...или не би...
Шта као...ако даш, изгубићеш своје женске адуте? Неће хтети нешто озбиљније? :roll:
 
Ljuba82:
Ма тебе је 100% изманипулисао неки тип кад ниси хтела да даш, па је учинио да се осећаш тако и да уопште постављаш такво питање. Јесам у праву? :|

I ja ne vidim neki logicniji odgovor od ovoga, zato sam i trazio odgovor na ono moje pitanje :?
 
ima onaj crtani vuk vucko i zucan zucko kad se lakoprsti dule prerusi u zlatokosu da bi pobeg'o policiji... i posle on udje u tu kucu i onda dodju vuk vucko i zucan zucko da zive u toj kuci i ne mogu da ga isteraju... i posle vuk vucko da lopticu zlatokosi i kaze: hm, ovaj, evo ti loptica zlatokosa, idi igraj se na autoputu!" i onda zlatokosa (lakoprsti dule) krene da po autoputu skakuce sa lopticom i kad ono zamalo da ga udari kamion... i onda lkoprsti dule (zlatokosa) shvati sta to radi i zapita se glasno: pa sta ja to radim?" i tako... hm...
 
Otkrivena je 10 planeta u suncevom sistemu i dato joj je privremeno ime Ksena i nalazi se na 15 milijardi km od zemlje i nesto je veca od Plutona.

Amerikanac dzastin Getlin obori svetski rekord na 100m i on sat iznaosi 9,76s
 
zlatokosa76:
Vec nekoliko puta mi se desava da mi se muskarac dopadne i da na vec drugom susretu on zeli nesto vise ,medjutim meni treba vremena ,jer su mi moja iskustva pokazala da mi ne prija sex sa nekim koga sam tek upoznala.E sad da li je to od mene sebicno i kako to objasniti savremenom muskarcu,kad se danas brzo zivi?

Treba ti više od dva susreta? :shock:
Ne znam što te ovi lažu, ali naravno da si sebična :lol: Moraš to pod hitno da menjaš kod sebe, za dobrobit muškog dela čovečanstva :)
 
Nisi sebicna, i ne znam odakle ti takvo razmisljanje? Budi ono sto jesi, ponasaj se onako kako tebi prija,ti muskarci ako nisu imali razumevanja znaci nisu ni bili za tebe, tako da nema sta da ti bude zao a pogotovo ne treba da mislis da si sebicna...nisu svi isti, ako si ranije imala takva iskustva to ne znaci da sledeci nece imati za tebe razumevanja..
 
Ne vidim zasto bi radila nesto sto ti ne prija i sto ne zelis?
Malo mi je pitanje cudno, s obzirom na tvoje godine...
Mislim, radis onako kako TI zelis, a ne kako ti taj neko kaze. Ako vam se zelje poklope, odlicno, ako ne... Bice ih jos.
Osnovno pravilo je da ce muskarac cekati i vise nego sto smo mi zene svesne, samo ako ZELE tu devojku. I pokazace strpljenje. Naravno, ako vide da ima razloga cekati, jer uvek mogu da nadju neku za sex, a za nesto vise ne bas...bas kao i mi.
 

Back
Top