Kafana kod knjiškog moljca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam dal je moje pitanje za ovu temu, al kako vidim da je ovo najposecenija tema ovdi...Elem, dal' znate neku knjigu o vitezovima i vitestvu?Bilo da je dokumentarna ili neki roman, nije bitno, samo da je o vitezovima i vitestvu.

Unapred hvala

Knjiga- STEFAN DUSAN - Slavomir Nastasijevic ,Narodna knjiga 1984,istorijski roman.

Како ћеш видети, уколико се одлучиш за читање, има лепих књига и о нашим витезовима пуним врлина којима се ондашњи свет дивио.
 
Stara dobra praksa. Evo šta je neko napisao:

Inspektor Blok, Dilanov šef dok je on radio u Skotland Jardu, je ostao njegov prijatelj i zamena za oca čak i kada je glavni junak napustio službu. Blok i Dilan često jedan drugom pomažu u slučajevima. Blok je racionalniji i prizemniji od Dilana i često odbacuje objašnjenja o natprirodnom. On je star, ali sposoban policajac koji sanja o penziji (sada već 24 godine). Iako mu Dilan stvara mnogo problema, Blok je takođe na mukama zbog svog potčinjenog Dženkinsa, ograničenog i nesposobnog saobraćajca. Njegov izgled je inspirisan engleskim glumcem Robertom Morlijem. Ne podnosi krv i redovno pije tablete protiv mučnine.
 
Gledam ovo "sfteam" na ava pa se mislim... Nekako je to imalo toliko smisla nekad. Daleko od toga da sad nema, samo je hype manji. Uvek će mi biti drago što sam deo toga, i pored ne tolikog skora na kvizu, to mi je bio najomiljniji topic :)
Da li smo iscrpli naša znanja i kreativnost sa pitanjima (u šta sumnjam) ili su, jednostavno, došla neka druga vremena...
 
Ne znaš kakva je situacija nekada vladala ovdje. Čekaj dok tu situaciju napipaju oni iz natprirodnih pojava pa ćeš da vidiš igranku.

...колико сам сконтао овде су љубитељи СФ и ЕФ-а и размењују се информације о књигама и филмовима. Нема потребе за ''игранком''. :ok:
И ако дођу са тог пдф-а овде, морају се држати овдашњих правила. Своја нек задрже на домаћем ''терену''.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top