Kafana kod knjiškog moljca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Miki 13991:
Ево да и ја почнем :)

УБИ МЕ КАШАЉ!!! :( Кашљем цео ден ко пас да лаје :( Ебена астма :(

Ma kaslji i ti njega, i koju astmu ti spominjes...jesi ozbiljan ili se zezas??
Znam pouzdano da astme u vakumu nema, tj kako je nama profo u srednjoj sr_ao definiciju svemira...:

Prazan prostor, koji sadrzi sva nebeska tela, zvezde i ostali prostor izmedju galaksija se zove svemir......

Ne laprdam, nego moj profa fizike '88god u Sarajevu, Peta gimnazija, Prof. Arsic, nam je jednu lepu def. spejsa...
Od onda voleci inace SF, poceo sam se KLETI ono kao SF-a mi moga.....
 
Sal:
Ma kaslji i ti njega, i koju astmu ti spominjes...jesi ozbiljan ili se zezas??
Znam pouzdano da astme u vakumu nema, tj kako je nama profo u srednjoj sr_ao definiciju svemira...:

Prazan prostor, koji sadrzi sva nebeska tela, zvezde i ostali prostor izmedju galaksija se zove svemir......

Ne laprdam, nego moj profa fizike '88god u Sarajevu, Peta gimnazija, Prof. Arsic, nam je jednu lepu def. spejsa...
Od onda voleci inace SF, poceo sam se KLETI ono kao SF-a mi moga.....
ma,meni su stalno srali shto ne chitam 'belu grivu' nego 'sastanak sa ramom' ...teli me linchuju jbt :D tj i bi da nisam bio najkrupniji u odeljenju :D
tako da takvo zaklinjanje nije dolazilo u obzir :D
 
Miki 13991:
Сал,да ти јавно честитам на твом писанију :) остала ми још страна да прочитам,и као што сам рекао,одлично пишеш :)


Ej Miki, znam da pisem super, nije to to i ne foliram laznu...Nego neznam da uoblicim, u tome je fol....Znam da mi ono storija lici na ono kao pocetnicko Hoce previse da kaze odjednom...Ali brate, veruj da mi je to prvo i zadnje sto sam literarno uoblicijo...
 
Oximoron:
ma,meni su stalno srali shto ne chitam 'belu grivu' nego 'sastanak sa ramom' ...teli me linchuju jbt :D tj i bi da nisam bio najkrupniji u odeljenju :D
tako da takvo zaklinjanje nije dolazilo u obzir :D

Nesto smo oko te teme chatovali i mislim da mene (nas) nisu totalno razumeli...
Jeste Juga bivsa imala medju naj SF-storija u evropi ( Zivkovica,SIRIUS, u dog.sa GPA MUNHEN...) i fanzima i sve, ali jebs sve to kad se ja na trafici stidim zatraziti novi Sirius ili pred kraj Alef...I sve to do pred rat, jbte, '92...
I da ne serendam ratne storije, upadnem sticajem okolnosi u neku kucu (zaseok) predgradja Sa, i zamisli sta nailazim u istoj...Kule i kule Siriusa, Sve brojeve redom...super ocuvane....
I sta rade moji komandiri? ...naravno zapale sve...Mamu im odonda pa doveka...
 
E pa srećno nam otvaranje...
Sal, pravi si za gazdu kafanice...
Ja se malo zadržao dok nisam nacrtao ovo dole.Sal, evo ti link za sliku pa je stavi u svoj prvi post u ovoj temi, da dočekamo goste kako valja.
Kod:
https://img47.imageshack.us/img47/941/sfcaffe5zo.jpg

sfcaffe5zo.jpg
 
dan555:
E pa srećno nam otvaranje...
Sal, pravi si za gazdu kafanice...
Ja se malo zadržao dok nisam nacrtao ovo dole.Sal, evo ti link za sliku pa je stavi u svoj prvi post u ovoj temi, da dočekamo goste kako valja.
Kod:
https://img47.imageshack.us/img47/941/sfcaffe5zo.jpg

sfcaffe5zo.jpg

Ma stavi ti covece, nisam ja gazda, nego svi mi...Sta mislis, ja sam da placam kiriju????
A inace nemam pojma kako sliku da postujem ovde, a radim ljudima u Dreamweaveru sajtove sa Flash- animama...C-C-c
Bruka... :) :) :)
 
Сал

Ма знам,али ти си писао прилично дубокоумне реченице,увијене у шаљиву форму :) И нажалост,не зезам се за астму :( Срећом,лакши облик :)

Окси

Ево ја ћу ти послати,ако оћеш :)

Дан

Ово ми иде на десктоп :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top