Kafana kod knjiškog moljca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...ti mene zezas?
...a otkud ti znaš da je pangalaktički grgoljblaster moje omiljeno piće?
...još ako imaš safranizujući kolektor da mi ga smućkaš na bigbalotički način...ihaaaaj....
...'el imaš?
a077.gif
 
VI NISTE NORMALNI KAD STE PRE DOGURALI DO 7 STRANE, KO CE DA CITA ONO SVE TO PRE BI SE UBIJO. Cek da se smirim
whiterussian1pg.jpg

Dan hvala za avatar, vidi se da si se igrao sa photoshopom
Oxi odlicna ideja za kafancu
Sal-u svaka cast sto je otvorio i preuzeo na sebe odgovornost da placa kiriju :)
 
Ajte malo da kopiram Ender, znaci Qviz pitanje iz antolokije SF filma....

Ovako, radnja:
4 astronauta...Jedan spejsship OOOgroman...Tri baste, pod kupolama, jedan robot i jedan bastovan koji voli ono sto radi...
Dalje...direktiva sa zemlje na kojoj nema ni vlas trave...Resavajte se staklenika, treba nam vesl za druge svrhe...
3 astronauta hoce da ispostuju naredjenje, ali ljubitelj zadnje prirode neda...( onaj bastovan)...
HINT: bastovan ubija svoje kolege zarad ocuvanje zadnjeg zelenisa zemaljskog...

HINT2 kolege pre naredbe se zezaju u nekim automobilcicima, trkajuci se kroz celi brod, naravno gazeci travu ovome spejsfarmeru koji sizi zbog toga.( automobilcici na 6 tockica...

HINT3 mislim da je jedo od kultnih dela SF-a...
Ajte, imam taj film u svojoj zlatnoj kolekciji....
HINT3 film sniman '70 tih..

Pogledam ga 2 puta godisnje...Spec efekti za ono doba LUDILO....
 
О и Елесар нам дошао у кафаницу :) Само,Ваше Височанство,да бисте схватили шта значи "пангалатички гргљобластер" мораћете да прочитате књигу Дагласа Адамса "Аутостоперски водич кроз галаксију" :)))))))

И дајте мени један,радио сам на тераси,у својој малој баштици :))) па сам се уморио :)
 
Miki 13991:
О и Елесар нам дошао у кафаницу :) Само,Ваше Височанство,да бисте схватили шта значи "пангалатички гргљобластер" мораћете да прочитате књигу Дагласа Адамса "Аутостоперски водич кроз галаксију" :)))))))

И дајте мени један,радио сам на тераси,у својој малој баштици :))) па сам се уморио :)

Sta to sejes na terasi, brate ?? xexexex.... :) :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top