Musko - zenska prijateljstva?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja tvrdim da musko-zenska prijateljstav U OVIM GODINAMA ne postoje.....uvek postoji bar fizicka privlacnost i vec tad drugarstvo nije DRUGARSTVO....koliko sam ja puta ubedjivala ljude oko sebe da smo nemanja i ja SAMO drugovi i volimo se kao brat i sestra a i sama sam znala da nije tako.....


xexexe, imam vezu bez obaveza sa najboljim drugom, za to niko ne zna.....javno ste samo najbolji drugovi, sve ok, sredjujete jedno drugom za momke i devojke...a vi.... :lol:
 
naancy90:
ja tvrdim da musko-zenska prijateljstav U OVIM GODINAMA ne postoje.....uvek postoji bar fizicka privlacnost i vec tad drugarstvo nije DRUGARSTVO....koliko sam ja puta ubedjivala ljude oko sebe da smo nemanja i ja SAMO drugovi i volimo se kao brat i sestra a i sama sam znala da nije tako.....


xexexe, imam vezu bez obaveza sa najboljim drugom, za to niko ne zna.....javno ste samo najbolji drugovi, sve ok, sredjujete jedno drugom za momke i devojke...a vi.... :lol:


E,e,e to sam i ja bila rekla!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
Na moje veliko razocarenje moram da priznam da musko - zenska prijateljstva u vecini slucajeva zavrse se tako sto s eneko zaljubi u ovog drugog. Do danas sam verovala da postoje, ali sam dozivela dvostruko razocaranje. Naime, moja dva druga za koje sam smatrala najboljim su me startovali danas. Sada se tako bedno osecam jer vise necu moci da ih gledam istim ocima. A jos gore je sto jedan zivi 5 spratova ispod, A drugi ide sa mnom u odeljenje. Znaci, htela to ili ne vidjacu oh svaki dan. Ocigledno je dasam zivela u zabludi
 
Iz licnog iskustva cu da vam kazem da musko-zenska prijateljstva postoje,imam drugaricu volim je kao sestru,ona imam momka 2 godine vec,a meni se svidja neka druga devojka,nema o cemu nepricamo,vise pricam njoj nego rodjenom bratu(mozda zato sto mi je brat nezainteresovan za neke stvari),dakle nije u pitanju zaljubljenost a nadam se da je nece ni biti(3 puta kucam u drvo)u detinstvu se nismo bas nesto druzili vise svadjali,ali sad je to drugacije vc jedno 3 godine sigurno.
 
Postoje...lichno iskustvo...imam najboljeg ortaka....znam ga ihaha....dostaaa dugo...uvek je tu za mene da me posavetuje,podrzi...Ma ne bih ga menjala ni za shta na svetu...Nikada se nismo posvadjali....Najbolji je savetodavac,rame za plakanje,neko ko istrpi sve moje ispade i hirove...
I zaista mislim da su mushkarci mnogo iskreniji prijatelji od devojaka...
 
Naravno da postoji... To mi je kao da mi je sestra... I naravno, kao sto me ni sestra ne moze privuci tako ne moze i ona... Desilo mi se da sam morao prespavati u istom krevetu s jednom drugaricom, i nikakve "misli" mi nisu bile u glavi... A nisam ni gay, nego jedna sasvim normalna kompletna licnost!!!
 
Lucky girl:
moj naj drug,vredi kao 10 drugarica

ovo i ja mogu reci za mog...uvijek je uz mene,kad mi treba pomoc,podrska...ma bilo sta
apsolutno nema nikakve privlacnosti izmedju nas,mada je on zgodan momak ( :mrgreen: )...on ima curu vec duze vrijeme,meni se neko svidja...obecali smo jedno drugom da niko nikad nece da unisti ono sto imamo,nikakav ljubomorni momak ili djevojka....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top