Pozitiva

dzabi

Primećen član
Poruka
802
dragi moji,

meni je dosadilo da citam ove gluposti po forumima, te stoga molim sve ljude dobre volje da na ovom mestu sa svim ovim ljudima podele svoje pozitivne misli.
ako nekoga nervira ovakav stav, molicu ga da ne komentarise, jer ova tema je samo za vesele i zadovoljne ljude, i za one koji to zele da budu.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :p
 
evo da pocnem od sebe,
ima neki decko koji ne zna sta zeli dok ne shvati da to moze da izgubi. to nesto sam ja. i iako stalno pravi gluposti (jer je jos uvijek nedoraslo celjade) i pokusava iste da ispravi, ja sam sretna jer znam i sigurna sam u to da on ne bi mogao da zivi bez mene.
iako se nekad ne cini tako, ja zelim da vjerujem da je cijeli svijet sretan.
 
e a ja da podelim sa vama kako se ana juče naljutila...
dok smo se vraćali iz vrtića počela je kiša...
praćena gradom..
imali smo kišobran ali dvoje dece i ja...
dakle ana reče:
kako je zozoblazna ova kifa, udala me po glavi:lol::lol::lol:
 
Неко у мом комшилуку пече рошиљ.
Имам позитивних петнаест минута да пронађем ко је у питању,понесем боцу пића и ....Добар дан комшија,ја стигох на ручак.
Ваљда ће и он да буде позитиван па да ме понуди ручком.
А ако је комшиница у питању,НЕ ТРЕБА ДЕЗЕРТ.
 
samo pozitivno, i vjerujem da ce biti nekoliko komsinica i jos nekoliko njenih drugarica, a takodje vjerujem da nece biti potrebni ni pice, ni ruchak, a desert pogotovo!
 
:P ja sam danas shkljocnuo gomilu lepih fotki(kacim ih malo kasnije),lep dan i sve to....
i,DA,uzeo sam iPod 8) :P + su me slikali hahaha :) :P ,
ono....kapiram da ce da okache fotke dobitnika :P
MASTER izlazi iz anonimnosti...i cela ta pricha.. :P
next step = kandidujem se za predsednika 8) :)
:P :P :P :P :P :P

edit:
sad sam video ,okacili su sliku od lika koji je dobio iPod nano(fotografija meseca)
ali i mene su slikali :P,mozda i postave kasnije,nije ni bitno(gistro :P )
ono...bili smo tamo u isto vreme,ali moguce da su mene slikali zbog duxa 8) :P :P
videcemo............ :P
 
xpajamacax:
dakle ana reče:
kako je zozoblazna ova kifa, udala me po glavi:lol::lol::lol:

Eeee, ulepšala nam je Ana svima dan!
Evo još jednog autentičnog beogradskog detalja koji mi je pre nekih par nedelja osvežio dan! Beogradski maraton je, kao što je već, verovatno, opšte poznato, otvorio Carl Lewis a ujedno je i sačekivao ljude na cilju! uz opštu pomamu da se uživo vidi najbrži čovek na svetu (šmeker svetski, što jes', jes'!) pored mene su stala dva Cigančića, gledala lewisa i ond aje jedan rekao drugom- ko je, bre, onaj ciga na cilju!? :lol:
 
ceo dan pevam: 'opet tata kupio kozu s plavim ochima ima krive noge i mrda ushima, i ako vam se ne svidja ova pesma nasha mi tjemo je pevati opet! opet! opet! opet! opet tata kupio kozu s plavim ochima ima krive noge i mrda ushima...' ceo fakultetski atrijum je odzvanjao... a onda u amfiteatru: 'svudaaaa grmiii okoloooo, nasha pesma ponovoooo, sve je gotovo sve je pijano nash beograd prvi ponovoooooo'!!! aleeeeeeee! livin la vida loka... obozavam sportska deshavanja... :D
 
Dobar dan :)


dobar dan! dobar dan! dobar dan!
dobar dan! dobar dan! dobar dan!

ovaj zvuk nije bugi
ovaj zvuk nije vugi
ovaj zvuk stvarno nije bugi vudi
a bugi vugi, ne nije bugi vugi

ova pesma strofu nema
ova pesma refren nema
ova pesma stvarno nije neka pesma
a neka pesma, ne nije bugi vugi.

dobar dan! dobar dan! dobar dan!
dobar dan! dobar dan! dobar dan!

najlepsi je onaj dan kad se budis nasmejan ! :razz:
 
dobar dan svima, sorry sto me nije bilo, ovih dana.

sta je pozitivno kod mene, ono, desava mi se uzasna sapunica, ali se trudim da ne verujem u to sto mi se desava, tako da .... pa opusteno, veseli me sto vam je zanimljiva ova tema, ipak smo mi zdrava nacija.
 
361261rb.gif
361261rb.gif
361261rb.gif


361261rb.gif
361261rb.gif
361261rb.gif
 
L.1:
Извините,само да питам,овај...јел позитивно када си ХИВ негативан?

:p
jeste, osim ako toliko silno zelis da se ziv raspadas.
sve je pozitivno, cak i kad si negativan,
pozitivan je i ovaj pakao napolju,
kazu do 30 stepeni danas.
ali najbolje od svega je,
sinoc u gradu, a ono milina,
toplo kao u avgustu,
kej, i sve to,
a jos smo i komarce uspjeli otjerati
:wink:
 
Danas je bio booooooozanstven dan! :D

Jedini kiks sto su mi se ispraznile baterije u fotoaparatu, a tek sam bila pocela da skljocam.:roll:

Eeeee, da vam otkrijem svoju malu tajnu. Imam klupicu kod hrama i kad je ovako lepo ja tamo sednem i pisem. Tamo uvek imam inspiraciju, ne smeta mi ni sto tamo sve vrca od zivota i sto neki fudbal moze da zavrsi u tvom krilu ili da te spici u glavu, a to je jedno od retkih mesta gde se ja osecam smireno.:lol:

I pocinjem da pisem nesto sasvim novo. Beograd ce biti glavno mesto radnje. :razz:
 

Back
Top