Pozitiva

Xaxa stvarno ne znam ko je ''bata'' ali šta god mi kažeš ne bi me preterano iznenadilo, iznenadilo bi me da se neki POŠTEN čovek, sa svojih 10 prstiju, već je i to postalo fraza, obogati u srbiji ovo ostalo, ide u foldere ''uobičajeno'' i ''već viđeno''...:roll:
Elem, pozitiva mi je bicikliada znam da zvuči kao malo ali svako zatvaranje ulica za armiju automobila je meni lično MNOGO. + što sam bio u odličnoj formi i kondiciji:)
 
Морам да похвалим "Cool shop" (Сарајевска) - цене, упућени и стрпљиви продавци и мајстори који су ми у рекордном року донели и уградили нови бојлер.
 
Hram Svetog Save i radi se punom parom dalje..dovode pune autobuse dece u Hram i gomile stranih turista koji obilaze

1mmvuXY.jpg
 
Продавница (дрвена кућица) иза Пољопривредног факултета у Земуну - одличне трешње 120 динара, директно са огледног добра "Радмиловац".
 
Реконструкција фасаде у Кнез Михаиловој. Раније је ту била нека домаћа конфекција а сада је у приземљу Waikiki. Одмах до Цептерове галерије.
 
pozitiva je `moj` elektricar, pouzdan u dolasku, nosi sav potreban alat, ne prica sem kad ga nesto pitas, odmah pocinje da radi, vispren, odlican majstor (a zna i police da okaci na zid, zna neke jednostavnije stvari i oko vode) a na sve to - super super povoljan:worth:
sporet, bojler, frizider i ostalo kupim preko neta gde je najpovoljnije (eponuda)
 
Bio juče u Bg-u. Postavio se u poziciju ''turiste'' što mi i nije bilo teško jer mesecima nisam bio...Razmislio sam kako bi nekome sa strane sve to izgledalo...Moram priznati da centar, Knez i druge ulice prilično lepo i umiveno izgledaju, fasade su čiste i sređene, nema ni previše prosjaka, čak ni taj tržni centra u rajićevoj nije toliko ''strašan'' iako mu svakako tu nije mesto...
 

Back
Top