Pozitiva

osim hleba, sve kabasto kupujem vikendom i tad imam kolica...a hleb i ne kupujem, mesim ga godinama. cegeri služe za manje nabavke, meni se bar tako čini.
ali bi zaista bilo bolje da se naplaćuju paprine kese, a da plastika definitivno ode u istoriju...samo ne znam kako će da reše problem plastičnih flaša :confused:

Док год пластика иде у рециклажу - није проблем.

Домаћи 'лебац је позитива, ко може и ко има живце :mrgreen:

- - - - - - - - - -

mi cemo kao amerikanci one velike papirnate kese , koje se obavezno pocepju ispred ulaznih vrata :lol:
dok se vade kljucevi od stana ..pa zgodni komsija pridje da pomogne..bar je tako u filmovima..:rotf:

Или комшиница :whistling:
 
Pa vatreno igra inače ne bi uzo trofej, štas ti mislijo...Sad si uzo trofej novače, novače, novačeee...Ti vidiš ''kockaste'' iza svakog ugla xixi
Pozitiva. Letnja kiša :D

Коцкасти само машете том шаховницом и присвајате све туђе. Сад би и Нолета да нам мазнете.
А твоји ватрени нису у стању да узму трофеј ни кад им се председница вата и жвалави по знојавим свлачионицама у Москви к'о последња дроља.

Позитива: опет сунце грануло.:D
 
proslog proleca zasadila sam 4 malene aronije, i sada su malene (visine oko 35cm) i sad ubrah 500gr ploda ukupno:zaljubljena:

DSC02120.jpg
 

Back
Top