STA MOTIVISE ZENE, A STA MUSKARCE???

Nina_20:
pa ja volim da se osecam zasticenom pored muskarca,volim da je jaci od mene (ne da me bije!),onako da se zna ko je musko. Mrzim muskarce pekmezare

Mortisa Adams:
Mislim da muskarac treba i mora biti zastitnik,mora biti dominantan,zene vole sigurne i samouverene muskarce koji su istovremeno pazljivi i nezni prema njima jer zena je ipak zena...........

Apsolutno se slažem!
 
E ozbiljno. Da li možemo, imajući u vidu socio-kulturnu sredinu u kojo živimo, da pretpostavimo da muškarac treba da bude ZAŠTINTNIK, a devojka DA OSETI DA SE NEKO BRINE O NJOJ? Ma koliko mi tvrdimo da to nije tako, možda nas ipak opovrgava činjenica da je muškarac taj koji treba da bude KAVALJER? Da li ste nekada čuli ili videli da devojka pridržava stolicu ili kaput muškarcu?

Па јес, он треба да буде каваљер да јој примиче столицу и придржава капут, а она треба да буде маза да му пере чарапе, пегла кошуље, кува супице, пере посуђе, купује веш и кравате, чисти и спрема за њим......

Чекај, шта је уопште БРИГА за некога? Нешто ми се помешали лончићи...
 
flying_scorchio_red.gif
 
dekart1973:
E ozbiljno. Da li možemo, imajući u vidu socio-kulturnu sredinu u kojo živimo, da pretpostavimo da muškarac treba da bude ZAŠTINTNIK, a devojka DA OSETI DA SE NEKO BRINE O NJOJ? Ma koliko mi tvrdimo da to nije tako, možda nas ipak opovrgava činjenica da je muškarac taj koji treba da bude KAVALJER? Da li ste nekada čuli ili videli da devojka pridržava stolicu ili kaput muškarcu?

Ako cemo iskreno...da li je iko ikada cuo da muskarac pridrzava zeni kaput i stolicu???
Tema je vrlo degutantna i moze se o tome pricati satima.Danas,u uslovima u kojima zivimo-niti su zene princeze,niti muskarci kavaljeri!

Na zalost...
 
shaddow:
To znači da te motiviše kada je neko pažljiv prema tebi i kada te poštuje. Slažem se. Ali, pri tome nije na odmet da je strava faca, tip koji kad ga pogledaš oduzmu ti se noge? Šta kažeš, ili možda grešim? Pa može da bude neko pažljiv i pun poštovanja ali da te ne privlači na taj način, zar ne?

Nije tako. Tako ja motivisem druge, tako sto ih postujem i pazljiva sam prema njima. :D
 
dekart1973:
Pitanje za muškarce: Da li vam prija kada osetite da ste osobi koja vam se sviđa potrebni, da se uz vas oseća zaštićeno i sigurno?

Pitanje za žene: Da li vam prija kada osetite da je muškarac pažljiv prema vama, da je kavaljer, da se ponaša zaštitnički?


a200.gif

Svakako da prija kada su muskarci pazljivi i kada pokazuju bar malo neznosti....Mi na zalost zivimo u totalno poremecenom vremenu...i prave vrednosti se ni malo ne cene...Momci traze kao neku devojku koja je sa jedne strane fina,nezna,puna razumevanja...a sa druge strane,vrlo brzo im dosadi bas takva.....
 
shaddow:
Poznavao sam nekoliko devojaka koje su stalno flertovale sa raznim muškarcima. I uvek ih je privlačilo kada je muškarac kreten prema njima. Ako je fini i pažljiv onda im nije interesantan. Međutim, ako ih zajebava onda otkidaju za njim. Blesavo zar ne?
Frlo blesavo... al istinito na zalost... No zavisi od osobe... Neke uzivaju u tom ispoljavanju neke vrste besa i mrznje... praznjenju energije... a neke opet vise teze zadovoljenju svojih primarnih potreba za emocijama i prijatnim osecanjima... Ponekad pomislim da u prvu grupu spadaju one osobe koje nikad nisu dozivele ljubav... ili jednostavno nisu sposobne za te vrste intimizacije... No mene ipak vise zanima ova druga vrsta... :wink:
 
Slazem se sa vama da devojke koje teze momcima koji ce se izivljavati nad njima i nisu nikada dozivele pravu ljubav.Ali bas one devojke koje teze nekim normalnim momcima i nekoj normalnoj ljubavi,nalecu na same idiote,koji bas koriste tu njihovu zelju normalnim odnosom i pruzanju ljubavi.Takve devojke se sve manje cene i sve vise koriste.....Ipak je ovo Balkan... :|
 

Back
Top