Kako preboljevate raskid?

Pa opusten,sta je bilo bilo je,tu se vise nista ne moze. Naravno,uhvate me neki trenuci,budem sva sjebana,ako mi dodje isplacem se,i dalje opusteno. A od zadnjeg raskida mislim da se jos nisam oporavila,ustvari ne znam. Bila sam sa tim deckom jedno 3-4 puta,i naravno jos ga VOLIM (a kreten je :(),i tako se sjebem ponekad ali prodje...ex hocu li uskoro zaboraviti skoz... :(
 
ajoj..to je kod mene uzasno...nikad ne prebolim do kraja. to pokazuje i smuvavanje sa simpatijom i 6. razreda.jednostavno - povuchem se u sebe prvi dan,malo otplachem ako vec imam potrebu,prelistam po uspomenama...slijedeci dan sve popakujem,nabacim lazni smajli i qliram...
 
ja vecito placem pred deckom ako on raskida sa mnom...jao, tako jednom, svadjamo se mi u sred grada (moj bivsi oko tada mog bivseg), on se dere kako se meni jos svidja tada bivsi decko, ja negiram (iako jeste tako) i raskinemo, ja pocnem da place,m, a on nasao kako ce da me smiri pa mi brise suze...jooooj, crkla sam teg tad od tuge

drugi kad je raskinuo sa mnom a bila sam zaljubljena ajjaaajajjaajjajaajaajko , on je sedeo iznad mene na nekom stubu kao roda i slusao me kako pricam nekom tamo da ga jos volim....xaxaxaxaxa

a onda ja raskinem sa jednim koji me je tad smarao, on me drzi za ruku, ja mu rekla da mi svidja neko drugi i pocnem da placem, a on mi briose suze kaze:"ej, pa nemoj da places, bicu ja ok"
koma!
 
Pa uvek mi je tesko posle raskida, ali trudim se da ne ocajavam, duze od 2 dana. Posle se trudim da vise izlazim sa drugaricama, ne mislim na njega i kad skupim snage da obrisem sve poruke iz telefona, znaci otisla sam korak napred. U trenucima ocajanja muzika igra vaznu ulogu. Ili lagana da se isplacem ili pojacana do maximuma da se izdivljam. Savet plus: Ne gledati ljubice. Lose uticu u takvim trenucima. Ako jeza utehu skoro sam citala da su dokazali da sve prodje kroz mesec dana. Osmeh na lice i sve je ok.
 
coeur:
Pa uvek mi je tesko posle raskida, ali trudim se da ne ocajavam, duze od 2 dana. Posle se trudim da vise izlazim sa drugaricama, ne mislim na njega i kad skupim snage da obrisem sve poruke iz telefona, znaci otisla sam korak napred. U trenucima ocajanja muzika igra vaznu ulogu. Ili lagana da se isplacem ili pojacana do maximuma da se izdivljam. Savet plus: Ne gledati ljubice. Lose uticu u takvim trenucima. Ako jeza utehu skoro sam citala da su dokazali da sve prodje kroz mesec dana. Osmeh na lice i sve je ok.
ja to nikada ne uradim...uvekj sve uspomene cuvam....bar jednu poruku uvek sacuvam....sve slike, sve, sve, sve...npr, cuvam karte za autobus kada sam jednom isla negde sa bivsim....
 
naancy90:
ja to nikada ne uradim...uvekj sve uspomene cuvam....bar jednu poruku uvek sacuvam....sve slike, sve, sve, sve...npr, cuvam karte za autobus kada sam jednom isla negde sa bivsim....
ja u nastupima besa umem da unistim sve, i da obrisem poruke, i da pocepam/pobacam sve sto ima bilo kakve veze s doticnim, ukljucujuci i moje pesme/price posvecene toj osobi, njegove diskove, odecu i sl.
a posle mi zao :)
 

Back
Top