Radikalski program (sa SC)
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 82

Tema: Radikalski program (sa SC)

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Radikalski program (sa SC)

Čitam veceras svesku viceva od pre nekoliko godina, još za Djindjica stampanu.
    Da ne mislite da je sadasnja situacija najgora, istovetna je bila i pre.

Vic se zove „Radikalski program”

Isao Pasic 1915 preko Albanije i u koloni Beogradskih izbeglica spazi poznate ljude. Sidje sa kola i pridje im i pita kako su gde idu. Jedan Liberal, njegov protivnik mu odgovori:
    „Eto gospodine Pasic, ispunjavamo Radikalski program, izbijamo na jug, na more!”

Poznato?

A jednom radikalu se podigli spomenik. I drugom ćete.

Ističe se PredatorBG11 (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2006.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Radikalski program (sa SC)

Citat Original postavio Alekasandar2

Isao Pasic 1915 preko Albanije i u koloni Beogradskih izbeglica spazi poznate ljude. Sidje sa kola i pridje im i pita kako su gde idu. Jedan Liberal, njegov protivnik mu odgovori:
    „Eto gospodine Pasic, ispunjavamo Radikalski program, izbijamo na jug, na more!”

Poznato?

Bice spomenik uskoro na batajnickom groblju.

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Joj, nemoj tako....

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

ajde pasicu,pusti ti njega,al zasto bi nekom srs-ovcu trebalo podici spomenik...?
    mozda kao opomenu da opasnost od demagoskog jahanja naroda uvek stoji nad glavama?
    da opet mozemo da se syebemo?

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio Petar_FPN
    ajde pasicu,pusti ti njega,al zasto bi nekom srs-ovcu trebalo podici spomenik...?
    Seselju... iz zahvalnosti, delio covek titule komplimentarno. No, vojvodama se posreci samo u dzepu, ne i na terenu.
    "Strah životu kalja obraz često;
    slabostima smo zemlji privezani,
    ništava je, nego tvrda veza."

Učlanjen
    28.04.2006.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio migud
    Seselju... iz zahvalnosti, delio covek titule komplimentarno. No, vojvodama se posreci samo u dzepu, ne i na terenu.
    Migi,evo ja monstrum,moram da se otvorim,da ispoljim emocije...pametnice mala,ja te volim.

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

seselj moze samo da bude zadovoljan sto srs nije zabranjena,izmedju ostalog,jer nas je,u periodu kad se on nesto pitao,syebavala...
    a za titule....pa svaki klovn mora da ima neku koreografiju

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio PredatorBG11
    Migi,evo ja monstrum,moram da se otvorim,da ispoljim emocije...pametnice mala,ja te volim.
    Ako, ako... Samo, pripazi se, nije po pravilu foruma, mogao bi Iron da te skrati za emocije. A rece onomad da ljubav ne postoji, ne bi mu se, zar, usprotivio?
    "Strah životu kalja obraz često;
    slabostima smo zemlji privezani,
    ništava je, nego tvrda veza."

Učlanjen
    28.04.2006.
    Reputaciona moć
    63

seselj moze samo da bude zadovoljan sto srs nije zabranjena,izmedju ostalog,jer nas je,u periodu kad se on nesto pitao,syebavala...
    Znas,Vuk Karadzic je celom svetu objasnio optimizaciju koda-citaj kako je napisano.
    Pogledaj gore sta sam napisao.

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

chitam...za bataju ili za migud?

Ističe se paola (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: Radikalski program (sa SC)

Bice spomenik uskoro na batajnickom groblju.
    Па, и тамо се људи сахрањују! А за пренос у алеју великана увек има времена, И Дучићеве кости, као и Владике Николаја су дуго лежале ван домовине, па су их вратили тамо где им је место! И ћивот Цара Душана је пресељаван. Хир тренутних властодржаца неће издржати критику времена и нових генерација. Неправде ће се исправити кад-тад, а ове садашње ставити у историјски ћошак, где и припадају, ма какво високо мишљење они имали о себи и својој владавини!

Ističe se paola (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Re: Radikalski program (sa SC)

Шешељеви, заправо Ђинђићеви закони, су бајке према овох медијском и правосудном хаосу. Ови су све превазишли у анархији! Шешељ вас је мало "себавао", ови показују како се слуђује и сјебава народ. А своје титуле (академске!), проф.др. В. Шешељ је добио за свој неспорни ум, а не као неки доктори наука (др. Стеван Лилић!) преписујући туђе докторате! Па, после када га је Шешељ раскринкао, брже боље су прогласили Шешеља за кривца, а не Лилића! Скупови академика, професора Универзитета, доктора наука, публициста јавних научних радника... који у Сава центру протествују против Хашког трибунала и одуговлачења почетка суђења Шешељу, најбоље говори у каквом је друштву проф. др. В. Шешељ и ту мишљење медиокритета није меродавно. Таква мишљења говоре о онима који их износе!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Poznato?

???
    Verovatno sam glup, ali nije mi jasno kakve veze oni radikali imaju sa ovim danas, osim sto se zovu isto?

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

da ti odgovorim pa da me banuju, nisam naivan...

Ističe se paola (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: Radikalski program (sa SC)

da ti odgovorim pa da me banuju, nisam naivan...
    Што си ти један плашљивко! Паола је банована много пута за постове који нису на истим таласним дужинама са Сорошевим и Западним миљеницима, па ЕВО МЕ ОПЕТ! Ту сам, ма како се то њима не допадало. Ово је, канда, ДЕМОКРАТСКА земља, ма шта то значило, иако ја тврдим да је Слоба био шампион демократије, што ће и време показати, јер су за време његовог "диктаторског режима" настале скоро све садашње партије, или бар све најјаче. И од тог режима и плаћане и неке инструисане. За време његовог режима ни једна партија није угашена, него су се само множиле и делиле, чак и неки "летачи" и секте прогласише себе за партије. А ВИДИ САДА! И опет им Слобин "крвави диктаторски режим" крив! Он је крив само зато што је СИШАО СА ВЛАСТИ, ПА САДА ОНИ ТРЕБА ДА ВРШЕ ВЛАСТ, а они ТО НЕ УМЕЈУ! Али, су гурнути у тај посао, примили велике паре у виду донација и дотација народу, које се лише у њихове џепове, па сада. "куку леле"! Пустили би они власт и радо би гурнули врућ кромпир радикалима, али Запад то не дозвољава! "Врати коко што си позобала"!

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio paola
    Што си ти један плашљивко! Паола је банована много пута за постове који нису на истим таласним дужинама са Сорошевим и Западним миљеницима, па ЕВО МЕ ОПЕТ! Ту сам, ма како се то њима не допадало. Ово је, канда, ДЕМОКРАТСКА земља, ма шта то значило, иако ја тврдим да је Слоба био шампион демократије, што ће и време показати, јер су за време његовог "диктаторског режима" настале скоро све садашње партије, или бар све најјаче. И од тог режима и плаћане и неке инструисане. За време његовог режима ни једна партија није угашена, него су се само множиле и делиле, чак и неки "летачи" и секте прогласише себе за партије. А ВИДИ САДА! И опет им Слобин "крвави диктаторски режим" крив! Он је крив само зато што је СИШАО СА ВЛАСТИ, ПА САДА ОНИ ТРЕБА ДА ВРШЕ ВЛАСТ, а они ТО НЕ УМЕЈУ! Али, су гурнути у тај посао, примили велике паре у виду донација и дотација народу, које се лише у њихове џепове, па сада. "куку леле"! Пустили би они власт и радо би гурнули врућ кромпир радикалима, али Запад то не дозвољава! "Врати коко што си позобала"!
    Jeste bas si u pravu. Ko ne ume da vlada, kritikuje. Kakva im je sada uzrecica za SRS i SPS:
    "Sile mraka i proslosti" Pa to su prepisali iz udzbenika marksizma.
    Moj pradeda je bio pripadnik "Sila mraka i proslosti" jer je bio plemic i monarhista (dobro bio je Madjar, pa mu nisu nista smeli iako je drzao sliku kralja Petra) ali su ga non stop spominjali na sastancima demok.. mislim KPJ.
    kao 1945, kada je narod gladan a ti nesposoban, okrivljuj "Sile mraka i proslosti".
    komunjarski fazoni.

Učlanjen
    28.04.2006.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio paola
    Шешељеви, заправо Ђинђићеви закони, су бајке према овох медијском и правосудном хаосу. Ови су све превазишли у анархији! Шешељ вас је мало "себавао", ови показују како се слуђује и сјебава народ. А своје титуле (академске!), проф.др. В. Шешељ је добио за свој неспорни ум, а не као неки доктори наука (др. Стеван Лилић!) преписујући туђе докторате! Па, после када га је Шешељ раскринкао, брже боље су прогласили Шешеља за кривца, а не Лилића! Скупови академика, професора Универзитета, доктора наука, публициста јавних научних радника... који у Сава центру протествују против Хашког трибунала и одуговлачења почетка суђења Шешељу, најбоље говори у каквом је друштву проф. др. В. Шешељ и ту мишљење медиокритета није меродавно. Таква мишљења говоре о онима који их износе!
    Znas,ne znam odakle si i koje si godiste ali raspitaj se kod ljudi koji su studirali pravni kod Koste Cavoskog i Olivera Antica.Svi tvrde jedno-ti ljudi nisu bas cisti.

Ističe se Kohen (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    67

@ Aleksandar 2

Nije mi jasna ova kombinacija.............

(dobro bio je Madjar, pa mu nisu nista smeli iako je drzao sliku kralja Petra
    Sto mu nisu smeli nista ???
    Sto je bio Madjar???....................Ne razumem........

U ono vreme, je nahebavao svako ko je drzao kraljevu sliku ........e , sad , bas da su Madjarima dozvoljavali isto.........samo zato sto su Madjari, nesto mi neverovatno.............

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Tako nekako, ali su Srbi uvek radije hapsili Srbe.

Ističe se Kohen (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    67

Pa , dobro..........Srbi su kako kazes, rado hapsili Srbe.......to je tvoje misljenje...

Ali, ne odgovori mi.....zasto nisu smeli nista tvom pradedi?????

Postoje samo dva razloga, da neko bude zasticen za vreme posleratnog haosa, i bezakonja..

1) Da je funkcioner KPJ..na nekom vaznijem nivou.........
    2) Da je zasluzan borac protiv Nemackih, Italijanskih, pa i Madjarskih fasista................

I onda ne verujem da bi smeo da drzi javno kraljevu sliku.........

ali, znas sta.............zaboravi.....nebitno...

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

nije bio u ratu, ali deda je bio partizan. A dedu su `64 hteli u zatvor da oteraju kada je otisao u komitet i vratio clansku kartu rekavsi "Necu da imam nista sa lopovima"/
    Cimali ga i sve dok baba (Carapanka) nije napisala pismo u marsalat. Jeste bila SKOJ-evka, ali ih je oplevila. Za dve nedelje zovu dedu u komitat, ovaj pretrnuo. kad tamo "Zasto druze tako, pa nije trebalo da se zalite, nismo mi mislili nego drugarska kritika..."

Nisu bili zasticeni od bezakonja, mnogo nam je nacionalizovano i oteto, ali iako je to bilo Lalinsko gundjanje, nesecam se da se cak ni deda bunio znog nacionalizacije. Imali smo vinograde i tri kuce, pa sta...

tada si ba mogao da se negde zalis...

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Znas,ne znam odakle si i koje si godiste ali raspitaj se kod ljudi koji su studirali pravni kod Koste Cavoskog i Olivera Antica.Svi tvrde jedno-ti ljudi nisu bas cisti.
    Dobro da sam te skinuo sa liste nepozeljih.

ja sam polagao ispit kod Koste Cavoskog, i imao cast da mi predaje Oliver Antic.
    To su dva stuba Pravnog Fakulteta.
    Da su na svoju ruku, ne poricem, ali su geniji.

Kod Cavoskog koji vezi za tezeg profesora dobio sam 9 na uvodu u pravo, a polagao sam Americki Ustav.
    Kada sam izdeklamovao sve, kako pise, ono najdemokratskiji ustav osnova demokratskih prava... on me pita sa smeskom :Kolega zar stvarno mislite to sto ste rekli?"
    (A on pisao knjigu)
    "Ne slazem se sa knjigom, i mislim da je ustav pisan za pola nacije dok su drugi bili robovi" i krenem da pricam svoje.

On se smeska i klima glavom, trece pitanje nisam znao i kao promeni ga, ni to nisam, on onda
    "Zao mi je kolega, ali nemoze vise od 9"
    Heheheeee....

A polagao sam u petici, ima vise sedista nego skupstina, nas petoro u klupi ispred njega, sve odjekuje, niko nije hteo da polaze kod njega jer je izuzetno strog.

Oliver Antic je uvrnut, ali genije. Covek je u vreme Slobe, kao i Cavoski otvoreno napadao komunizam, Cavosli je cak pricao a bi Slobu trebalo ubiti jer je izdao Srpski narod, dlaka sa glave mu nije falila, jer je bio castan covek.

Ističe se Kohen (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    67

Ok..........deda partizan, baba skojevka.............to je vec logicniji razlog od onog da nisu smeli da ga
    diraju jer je bio Madjar......................

potpuno ok , i regularno.......................

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Radikali... jahaci magle...

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Ako smatras sebe maglom, onda te stvarno jasu,......................

Slične teme

1. Radikalski skandal...
    Autor gost 67981 u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 23.03.2008., 17:15
  2. Radikalski bes
    Autor svetolik trpkovic u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 14.05.2007., 21:16
  3. Radikalski divljaci
    Autor Eraserhead u forumu Politika
    Odgovora: 22