MANIPULATORI

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.316
Manipuatori u vashim/nashim zivotima.......u ljubavi i sexu,nepostene,neiskrene osobe...itd.
Sve sto imate da kazete o manipulacijama u vezama.....odnosima medju ljudima.
Ja sam skoro raskrinkan kao jedan a evo i kako:
Lexo,raspali!
 
Manipulatori su ljudi sa kojima ne znaš na čemu si.
Njih, svakako, ne možeš da izbegneš u životu, ali možeš, da naučiš da prepoznaš.
Mislim da smo kao klinci imali nepogrešiv osećaj da prepoznamo muvatrore, lažljivce, tužibabe i kojekakve negativne likove. Onda, kako smo rasli, njihov broj se povećavao, a manjina je ostala iskrena i čestita. Svi koji to nisu su manipulatori.
Ne treba se zatvarati, biti krajnje je nepoverljiv prema ljudima, ali mnooogo se treba čuvati.
Ako hoćeš da otkriješ da li je neko manipulator, ne smeš da ga izbegavaš ukoliko si na njega upučen, recimo, nekim poslom koji je tebi bitan, već moraš da budeš mudriji od njega.
Manipulatori nisu često pametni ljudi, već samo nemoralni.
U vezama je najteže otkriti manipulatore.
I niko ne može da demantuje da je broj ženske populacije po tom pitanju brojniji.
Ali, srećom, one koriste najprizemnija oružja, tako da ih je lako provaliti na samom početku.
Sa onim pametnijima je teško izići na kraj, one su hidre i nikad ne znaš da li manipulišu ili ne.
Od takvih se beži glavom bez obzira. I bude ti krivo što su takve, jer imaju i neke vrednosti.


Mudrost je najbolje oružje.
 
Kuc, kuc, pogrešan podforum :)
Moj "britki um", kako kažeš, je pretpostavio da si je otvorio ovde da bih je videla...
Pa, ono, mislim da sam dotakla temu, a?
 
A pa što si sada izmenio poruku, kakav je to način? :rolleyes:
Sada ispada da nisi temu posvetio sam sebi i da ja pričam sa sobom.
I jbg, ili da brišem, ili da objasnimo narodu? :shock:
 
Dakle, ljudi, prvo me je prozvao u postavci teme, vrlo eksplicitno, a onda je editovao, da bih ispala neki debil koji ga provocira. Sada neću ni da brišem ovo. Osim ako me lepo zamoliš :mrgreen:
 
HeBePoBaTaH_:
Zašto tako misliš? Nemam pojma šta kađu mediji o tome, a i nije stvar medija, ili jeste.
Sad objasni...
Tvrditi da je zenska populacija sklonija manipulacijama u vezama i da to niko ne moze da demantuje je ...smesna, u najmanju ruku.

To jednostavno nema veze sa polom kao takvim.

Ima raznih zena, i raznih muskaraca...raznih ljudi...
Niti zenski niti muski pol nemaju monopol na bilo koju ljudsku osobinu.
 
Jao, što ti je foooora... Si to "jadna" ubacio zbog "j" ili pokušavaš da me vređaš?
Baš si kralj... :lol:

Me neću, ima već ova tema, si hteo da se prepucavamo? :wink:
 
Baby Kate:
Tvrditi da je zenska populacija sklonija manipulacijama u vezama i da to niko ne moze da demantuje je ...smesna, u najmanju ruku.

To jednostavno nema veze sa polom kao takvim.

Ima raznih zena, i raznih muskaraca...raznih ljudi...
Niti zenski niti muski pol nemaju monopol na bilo koju ljudsku osobinu.
Apsolutno.
 
@Lexa,
Ti sad hoces da me navlacis da cetujem bezrazlozno u nedogled a znas i sama dobro sve sto treba da znas...doslo mi kao dobra ideja,dve muve jednim udarcem-interesantna tema u okviru koje i ti mozes da izneses argumente da potkrepis svoje tvrdnje u vezi mene...uopsteno ali ko sto rekoh prepoznao bih......a posto nisi rekla nista konkretno ne samo u vezi onog za mene nego ni teme znaci da si pre samo pricala u prazno-PROVALJENA!

Izmenio sam prvi post zato sto sam ga izmenio.Moja tema mogu da napisem sta hocu...ako bas zelis da znas ponadao sam se da ces napisati nesto konkretno kad si vec tu pa sam izmenio da se tema ne bi svela samo na to tvoje "bitisanje".A jedina izmena je sto sam izbrisao deo za tebe.......a ti i dalje nisi potkrepila svoje tvrdnje argumentima.....

Ne seri nego odgovori ne pravi se blesava kao"uvredjena"kad si prva napala bez ikakvog razloga.
 
Alo, dečko, kako te nije sramota :shock:
Što si editovao naslov?
Prvo me isproziva, nevuče ovde, i sad kukaš kako JA HOĆU DA ČETUJEM :shock:
Jesi li to planski uradio, ili ti je tako ispalo, pošto si se zaleteo i otvorio temu komentarom: "Istresi se ovde, Lexa, da nastavimo..."
Sad si stvarno ispao ljiga, svaka ti čast :?
Odoh ja, boli me glava.
Ćao, uživaj :rolleyes:

Pa jeste tvoja tema, ali takvo direktno provociranje se tiče i mene, bez obzira na temu, nije ona ni loša :lol:
Ali ti nije trebalo ono glupiranje.
Da ti je zaista bila namera da da shvatiš o čemu govorim (a shvatio si više nego dobro, ovaj put), razjasnili bismo mi to na PP, ili nekim drugim putem.
Mislim, nemoj da me diraš, ako ne možeš da podneseš da budeš diran. Prosto.
Ništa mi nije gadnije nego kada neko nekome deli "moralnu podršku" u za'ebavanju druge osobe, što si ti učinio na onoj temi.
Najzad, iskoristio si pravo editovanja na krajnje nizak način.
Hoćeš li da brišem, ili šta? Meni je svejedno...
 

Back
Top