Ima te li potrebu za popularnoscu?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: Ima te li potrebu za popularnoscu?

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ima te li potrebu za popularnoscu?

Vrtim tako kanala po TV-u posle jednog zaista odlicnog filma (jedna forumasica je ista Jodie Foster samo jos lepsa i elegantnija ali na taj fazon) i ima sta da vidim. Neki lik zaprosio neku devojku (koju uzgred receno i licno poznajem zato sam i zadrzao taj kanal) na 5.000 metara u avionu i bas je hteo da to bude na jednoj od najgledanijih televizija u drzavi. E sad mene interesuje kakav je vas stav prema tome tj. prema pojavljivanja u tako nekim emisijama i uopste raditi nesto javno?

Ja sam od onih koji voli da snima ljude kamerom ali niposto ne bih voleo da se nadjem ispred kamere, cak sam se i raspitivao kakva su moja prava da se ne bih pojavio ni slucajno na bilo kom TV programu.Znaci ne bih stao ispred kamere pa ni sve da ce da mi je poklone

A Vi postovani forumase/ice?

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Podrazumevano Re: Ima te li potrebu za popularnoscu?

isto kao i ti...volim da slikam, ne volim da me slikaju
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Talking Re: Ima te li potrebu za popularnoscu?

Citat Original postavio bundeva
    a, buki nisi tako pricao kad smo snimali nasi privatni filmic

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    58

1.ti bash zelish da poentirash kako ne volish tv..ma u redu je ...

2. meni je bash bzv pojavljivanje u tako nekim emisijama

anakin
    Guest

ne podnosim a moram...doduse ne TV nego scena...i svaki put iskreno mrzim onih 5 minuta u sobi iz koje se izlazi na scenu i otvaranje vrata i ljude u publici..znaci, klasicna izvodjacka trema...
    fora je sto se to uopste ne provaljuje ali to valjda dodje sa iskustvom...a i razmere treme se unormaljuju mada sumnjam da cu ikad da izadjem na scenu sasvim cool...s tim valjda covek treba da se pomiri ako hoce da se bavi javnim poslom...

a posto mi je to u opisu radnog mesta, mogu da se.rem o tome to sutra...

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio loop
    Vrtim tako kanala po TV-u posle jednog zaista odlicnog filma (jedna forumasica je ista Jodie Foster samo jos lepsa i elegantnija ali na taj fazon) i ima sta da vidim. Neki lik zaprosio neku devojku (koju uzgred receno i licno poznajem zato sam i zadrzao taj kanal) na 5.000 metara u avionu i bas je hteo da to bude na jednoj od najgledanijih televizija u drzavi. E sad mene interesuje kakav je vas stav prema tome tj. prema pojavljivanja u tako nekim emisijama i uopste raditi nesto javno?

Ja sam od onih koji voli da snima ljude kamerom ali niposto ne bih voleo da se nadjem ispred kamere, cak sam se i raspitivao kakva su moja prava da se ne bih pojavio ni slucajno na bilo kom TV programu.Znaci ne bih stao ispred kamere pa ni sve da ce da mi je poklone

A Vi postovani forumase/ice?
    Osobe sa osjećajem manje vrijednosti teže za popularnošću. Valjda je to kompleks.
    Popularnost je posljedica a ne osnovni cilj. Osobama kojima je osnovni cilj popularnost nikada ne uspiju u tome, osim da ispadnu blago rečeno smiješne ili žalosne.

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

A da li bi ste pristali da budete voditelj, da Vam ponude neku autorsku emisiju?

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Mislim da se ne bih snašla u toj ulozi. Voditelj nikako, organizator posla možda da. (ala sam skromna, lice iz sjenke)

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Ja ranije radila na TV-u
    Bila novinar-voditelj čitavih 6 meseci, al' to mi bio prateći posao pa sam u jednom trnutku bila na ivici ludila i anoreksičnosti - ne da mi se nije svidelo, nego ne bi ponovila takvo iskustvo ni za kakve pare... Sećam se odradim svoju šljaku do 4 a usput pokušavam da osmislim emisiju, imam samo informaciju da mora da traje 15 minuta i da mora da se emituje svakog ponedeljka kao i da ni jedan prilog ne sme da bude duži od 3,4 minuta - pa razbijam glavu oko priloga, šta da ubacim majku mu.... ljudi beže od kamere ko đavo od krsta, čim izađeš s kamerom na ulicu, oko tebe sve pusto i gomila njih radoznalo posmatra sa sigurne udaljenosti i trudi se da zapadne u pozadinski kadar
    bem ti naše ljude, jedino ih zanimalo da'l se nešto deli. Onaj ko oće da se slika po pravilo je neko ružan i brbljiv i koristi priliku da kaže nešto o političkoj situaciji u zemlji umesto da mi odgovori na krajnje nepolitičko pitanje (tad sam omrzla i samo slovo P)
    Retko ko je mogao ili želeo da dođe samnom u studio, mora da ih navatavaš okolo kako kome odgovara.
    Pa se polomim ko kreten oko priloga, pa me onda u studiju zafrkavaju, trudili se da mi unište lice bajatom šminkom. Gurnu me u neku prostorijicu zvučno izolovanu, kao soba za ludake hebote - postave me, nameste kameru i nestanu. Ostanemo tako kamera i ja sami i onda me glas iz pozadine usmerava - malo levo, malo desno - ajd sad budi vesela... Kako da budem vesela kad sam umorna, dobila sam - stomak me boli, spava mi se, iznervirali me bezbroj puta u toku dana...
    Al' dobro ajde, ja sam kao - vesela... Najave sama pravim, niko to ne čita - mrzi ih, učim ih napamet pošto nema idiota a ja sam ćorke pa ne mogu da obesim papir na kameru, ništa ne vidim...
    Pa dođe subota ja u montaži sređujem priloge, prevodim ih i čitam iz ofa, ili kuckam prevod, zavisi ko je u pitanju i kako bi to bilo lepše organizovati. Pa nedelja, tri sata popodne - ja opet tamo smaram se s nadrkanim montažerom koji je kasnio dobra dva sata a ja mogu samo da ga napušim, moram ko tele da stojim i čekam jer emisija mora da se emituje sutradan.
    I na kraju jedva, ispadne moja emisija od 15 minuta - al' mi nije gušt da je gledam, već razmišljam šta ću dalje da radim, koje priloge ću da stavim za sledeći put...
    A moram da odradim posao, to mi bila neka vrsta marketinga za matičnu firmu, naložili se na mene zbog dobre dikcije i beogradskog naglaska. Kukala sam da se pojavi nova ona i preuzme poso, obećali mi da će kratko da traje a potrajalo čitavu večnost - još me zayebali ovi pinkovci, videli me na toj jednoj televiziji i odma hteli da me otmu za letieći start - da ne poveruješ, neko bi dupe dao - ja naravno odbila, i ovo mi bilo pod prinudom - al' mi skočila cena pa nisu hteli da me skinu s emisije i nađu nekog drugog tek onda
    Za svo to vreme uradila sam im mimo svoje emisije dva ekskluziva (ćale mi beogradsko dete, zna dosta ljudi pa smo mogli da uđemo gde niko drugi nije) koja su mi naravno ukrali - ja sam izbegavala da budem u kadru kad postavljam pitanja sagovorniku, htela sam da on bude u prvom planu - nisam htela da budem pozer nego da ispoštujem tog mog sagovornika na taj način... Isekla riba svako moje pitanje i na kraju potpisala sebe. Bilo mi glupo zbog tih ljudi onda, jer su oni pristali na tako nešto zbog naše kuće a ne zbog njihovog TV-a pa su me onda zvali da pitaju o čemu se radi, u tu me baš bilo sramota.
    I napokon, tvoje pitanje loop - da'l imam potrebu za popularnošću? Ne takve vrste - ni onda, ni sad niti ću ikada imati
    U to vrme me jesu prepoznavali na ulici, stalno mi se javljali neki kezavi ljudi - nisam bila sigurna više da'l se od nekud znamo ili su istripovali. Uspela sam sebi na vrat da nakačim i jednog bolesnika koji se baš pojavio desetog maja sa onim svojim tupavim kezom i pogledom koji nervira, srećom pa nije agresivan nego samo blene sa strane.
    Poslednji put ažurirao/la Becky Thatcher : 12.05.2006. u 10:11

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Idi bre Becky. jesi li napisala nekad neki duzi post

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Možda još jednom ili dva puta

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Talking ЖЕНЕАЛОГИЈА

Citat Original postavio bundeva
    Ово је човек по мом укусу... ЊАМ!

:-)
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Smile SAVREMENKO PITA

Citat Original postavio -Eva-
    ...(ala sam skromna, lice iz sjenke)
    Treba li ti još nešto? (pomada, puder, maskkara, ruž za usne, farba za kosu, pedikir, manikir, šampon, sapun, možda da ti dodam peškir, draga?)

Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

CaLiMeRo
    Guest

Talking ACCIDENTAL HERO

"I don't need credits.
    I am a cash kind of guy."

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne volim popularnost.
    Volim mir i tisinu. Spokoj.
    Nikakvo cimanje,kamere,televizija,blicevi,glamur,prijemi simuliranje srece i zadovoljstva...bla bla bla...

hanibaI77
    Guest

hmmm ne znam da li sam za tv ali na seminarima obozavam da uzmem rec
    je l se to racuna?
    i na sastancima kolektiva da ja nesto pricam
    a prvo mi bezveze pa posle ne mogu da mi otmu mikrofon

Domaćin bobba (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    98

pa ne bas
    ali mi gode pogledi naravno
    ne volim da se slikam
    [font=Book Antiqua]Život je kao pomfrit[/font]
    [font=Book Antiqua]ako pregori[/font]
    [font=Book Antiqua]sama si kriva[/font]...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.02.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Becky Thatcher
    Ja ranije radila na TV-u
    Bila novinar-voditelj čitavih 6 meseci, al' to mi bio prateći posao pa sam u jednom trnutku bila na ivici ludila i anoreksičnosti - ne da mi se nije svidelo, nego ne bi ponovila takvo iskustvo ni za kakve pare... Sećam se odradim svoju šljaku do 4 a usput pokušavam da osmislim emisiju, imam samo informaciju da mora da traje 15 minuta i da mora da se emituje svakog ponedeljka kao i da ni jedan prilog ne sme da bude duži od 3,4 minuta - pa razbijam glavu oko priloga, šta da ubacim majku mu.... ljudi beže od kamere ko đavo od krsta, čim izađeš s kamerom na ulicu, oko tebe sve pusto i gomila njih radoznalo posmatra sa sigurne udaljenosti i trudi se da zapadne u pozadinski kadar
    bem ti naše ljude, jedino ih zanimalo da'l se nešto deli. Onaj ko oće da se slika po pravilo je neko ružan i brbljiv i koristi priliku da kaže nešto o političkoj situaciji u zemlji umesto da mi odgovori na krajnje nepolitičko pitanje (tad sam omrzla i samo slovo P)
    Retko ko je mogao ili želeo da dođe samnom u studio, mora da ih navatavaš okolo kako kome odgovara.
    Pa se polomim ko kreten oko priloga, pa me onda u studiju zafrkavaju, trudili se da mi unište lice bajatom šminkom. Gurnu me u neku prostorijicu zvučno izolovanu, kao soba za ludake hebote - postave me, nameste kameru i nestanu. Ostanemo tako kamera i ja sami i onda me glas iz pozadine usmerava - malo levo, malo desno - ajd sad budi vesela... Kako da budem vesela kad sam umorna, dobila sam - stomak me boli, spava mi se, iznervirali me bezbroj puta u toku dana...
    Al' dobro ajde, ja sam kao - vesela... Najave sama pravim, niko to ne čita - mrzi ih, učim ih napamet pošto nema idiota a ja sam ćorke pa ne mogu da obesim papir na kameru, ništa ne vidim...
    Pa dođe subota ja u montaži sređujem priloge, prevodim ih i čitam iz ofa, ili kuckam prevod, zavisi ko je u pitanju i kako bi to bilo lepše organizovati. Pa nedelja, tri sata popodne - ja opet tamo smaram se s nadrkanim montažerom koji je kasnio dobra dva sata a ja mogu samo da ga napušim, moram ko tele da stojim i čekam jer emisija mora da se emituje sutradan.
    I na kraju jedva, ispadne moja emisija od 15 minuta - al' mi nije gušt da je gledam, već razmišljam šta ću dalje da radim, koje priloge ću da stavim za sledeći put...
    A moram da odradim posao, to mi bila neka vrsta marketinga za matičnu firmu, naložili se na mene zbog dobre dikcije i beogradskog naglaska. Kukala sam da se pojavi nova ona i preuzme poso, obećali mi da će kratko da traje a potrajalo čitavu večnost - još me zayebali ovi pinkovci, videli me na toj jednoj televiziji i odma hteli da me otmu za letieći start - da ne poveruješ, neko bi dupe dao - ja naravno odbila, i ovo mi bilo pod prinudom - al' mi skočila cena pa nisu hteli da me skinu s emisije i nađu nekog drugog tek onda
    Za svo to vreme uradila sam im mimo svoje emisije dva ekskluziva (ćale mi beogradsko dete, zna dosta ljudi pa smo mogli da uđemo gde niko drugi nije) koja su mi naravno ukrali - ja sam izbegavala da budem u kadru kad postavljam pitanja sagovorniku, htela sam da on bude u prvom planu - nisam htela da budem pozer nego da ispoštujem tog mog sagovornika na taj način... Isekla riba svako moje pitanje i na kraju potpisala sebe. Bilo mi glupo zbog tih ljudi onda, jer su oni pristali na tako nešto zbog naše kuće a ne zbog njihovog TV-a pa su me onda zvali da pitaju o čemu se radi, u tu me baš bilo sramota.
    I napokon, tvoje pitanje loop - da'l imam potrebu za popularnošću? Ne takve vrste - ni onda, ni sad niti ću ikada imati
    U to vrme me jesu prepoznavali na ulici, stalno mi se javljali neki kezavi ljudi - nisam bila sigurna više da'l se od nekud znamo ili su istripovali. Uspela sam sebi na vrat da nakačim i jednog bolesnika koji se baš pojavio desetog maja sa onim svojim tupavim kezom i pogledom koji nervira, srećom pa nije agresivan nego samo blene sa strane.
    Al si ti nadrkana :shock:
    Ali super je tekst

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Ne volim popularnost.
    Volim mir i tisinu. Spokoj.
    Nikakvo cimanje,kamere,televizija,blicevi,glamur,prijemi simuliranje srece i zadovoljstva...bla bla bla...
    Isto.Od reci do reci.

Primećen član Episkop (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Pogledaj mi avatar pa će ti bude jasno šta mislim o popularnosti...

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Frozen i PSD, gresim li, ili ste vas dvojica zaista zvezde kojima je dosadila sva ta pompa koja vas okruzuje. Govorite o glamuru, kao o necemu sto vam vise ne prija. Hehehehehe... znam da niste to mislili, ali tako ispada.
    Episkope, sta mislis o popularnosti? Nisam uspeo da dokucim.

Primećen član Episkop (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Julian_Duranona
    Episkope, sta mislis o popularnosti? Nisam uspeo da dokucim.
    Popularnost, ovako postavljena kao u temi, jeste suprotnost od anonimnosti.

Anonimnost je odlična jer niko ne zabada nos u tvoj život i ne raspravlja sa drugima o njemu, dajući mu svoju interpretaciju.

To je jako zgodno, pogotovo kada hoćeš da varaš ženu...

Šalu na stranu, anonimnost ti daje mnogo veću udobnost u svakom smislu.

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Juliane pa kako ko.....nas dvojica smo forumske zvezde.....zene zele da budu ko mi,svi mushkarci su zaljubljeni u nas......ili bese obrnuto.....?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

@Episkop
    OK. Pretpostavio sam da to mislis. Nisam bio siguran, jer bi upravo covek sa kukuljicom i svetlecim ocima izgledao upadljivo.
    @Frozen
    To je istina... Vi jeste forumske zvezde. To je to - muskarci vas mrze, a zene vam se dive... Celivaju monitore, na kojima leze tragovi vasih misli.
    Medjutim, mislio sam da se tvoja tvrdnja odnosi na globalni nivo. Ja sa tim imam problema... Grdne pare sam dao, da mi se ime ne pojavi u stampi. Neretko je moja fotografija izlazila u "Svetu", sa potpisom - Ta i ta pevacica, u drustvu anonimnog biznismena. Naglasicu, ja nisam pevacica, vec ovo drugo.
    Sta mislis, ko je otkupio sve ulaznice za koncert Goce Trzan? Ne pitaj kako sam ostao anoniman...

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Нема мо! :wink:

Ма добро је све док име не почне да ти се појваљује на последњим странама дневних новина....:?

Таква медијска пажња ми сад баш нешто није неопходна...

Slične teme

1. Da li ljudi imaju potrebu da pricaju gluposti
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 09.03.2008., 02:34
  2. imam patolosku potrebu
    Autor Luciferko u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 14.08.2007., 16:17
  3. Dali devojke imaju potrebu za seksom ??
    Autor MIDA u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 10.02.2005., 10:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •