Cija treba da je ZADNJA

ne daj da te June inspiriše na loša dela, glupost je da sve žeMske žele napušavanje. U sukobu mišljenja postoji elementarna kultura dijaloga.

Pa imam ja jasan stav :) Svaka gestikulacija i neko delo je gore od napusavanja , veruj mi :lol:
Nismo se razumeli , ja sam protiv onog seljackog napusavanja , klosarenja , ali ovako svako krst svoj nosi , mislim ne moze niko nikome da gospodari :)
 
a vidis vi padnete na njegov nadrk stav prema drugima i ocekujete isti tretman..sto nije normalan odnos..ko da zelite politicara u krevetu:lol:

ma pogresno si ti to shvatio, ne pricam o sirovinama koje glumataju macho muskarce i ponasaju se grubo prema bilo kome..
ne volim takav stav kakav opisujes..to nema veze sa dominacijom, sto ima nadrkaniji stav to je slabiji a taj stav je samo maska
 
ma pogresno si ti to shvatio, ne pricam o sirovinama koje glumataju macho muskarce i ponasaju se grubo prema bilo kome..
ne volim takav stav kakav opisujes..to nema veze sa dominacijom, sto ima nadrkaniji stav to je slabiji a taj stav je samo maska

Tu se slazem , ali kad neko ima ukusa , para, dobro izgleda i zna znanje , a pritom se i ne svadja sa tobom , nego radi po svom, totalno opusten lik , a ti vremenom pozelis vise paznje ?
Sta onda bude ?:)
 
Tu se slazem , ali kad neko ima ukusa , para, dobro izgleda i zna znanje , a pritom se i ne svadja sa tobom , nego radi po svom, totalno opusten lik , a ti vremenom pozelis vise paznje ?
Sta onda bude ?:)

ne razumem te bas najbolje u kom smislu pozelim paznju u vecoj meri i kako sta onda bude?
odredjenu paznju moram da dobijam jer bi se osecala zapostavljenom, ako se tako osecam nisam srecna, ako nisam srecna necu se tu dugo zadrzati.
zavisi, nisi jasan na sta tacno mislis
 
ne razumem te bas najbolje u kom smislu pozelim paznju u vecoj meri i kako sta onda bude?
odredjenu paznju moram da dobijam jer bi se osecala zapostavljenom, ako se tako osecam nisam srecna, ako nisam srecna necu se tu dugo zadrzati.
zavisi, nisi jasan na sta tacno mislis

Ovo boldovano nije tacno , ovo vuce niz psiholoskih promena .Prosto neces zeleti da ostavis takvu vezu , neces imati snage , pokusaces kad tada da postavis stvari na zeljeno mesto .
Mislim da sam sada jasniji ;)
 
ma pogresno si ti to shvatio, ne pricam o sirovinama koje glumataju macho muskarce i ponasaju se grubo prema bilo kome..
ne volim takav stav kakav opisujes..to nema veze sa dominacijom, sto ima nadrkaniji stav to je slabiji a taj stav je samo maska

da nisam dobro shvatio samo znam kakav tretman pruzam i koji tretman mi daje izbor dokle i u kom ce pravcu ici odnos..a o takvom stavu upravo govorim..nije to krajnost vec ne zelite da vam se povladjuje..kad budete bile srecne pored nekog ko cuti i mazi vas onda cemo pricati o pravim muskarcima i pravim zenama..sve ostalo dokazivanje i nadjebavanje je upravo za one koje ne znaju sta zele ili bas takvog zele
 
/
Ovo boldovano nije tacno , ovo vuce niz psiholoskih promena .Prosto neces zeleti da ostavis takvu vezu , neces imati snage , pokusaces kad tada da postavis stvari na zeljeno mesto .
Mislim da sam sada jasniji ;)

pa ako je u pitanju zenskaros kao sto si naveo nema sanse nikakve da tu postavljam stvari na zeljeno mesto jer se ne mogu nikad postaviti
ljude ne mozes da menjas da budu ono sta sustinski nisu. to je unapred izgubljena bitka i to je jasno, samo ce budala da se zamajava i da se nada takvoj nebulozi.
neke sitne stvari, neka prilagodjavanja jedno drugom da, desavaju se spontano, kroz odnos, prirodno, ali menjanje nekog to je suluda zelja, suludi cilj
 

Back
Top