molim primjedbe i sugestije....

vjever84

Obećava
Poruka
72
pa eto..uzeo sam neku knjigu pa radim po njoj....vježbam i želi da malo prokomentirate sugestirate i uputite na greška da mogu ispravljat...fal...a--
dsc01993custom5wl.jpg
[/URL][/IMG]
 
kužim šta želiš reć..mislim...jedino mi ovo s linijom nije jasno baš...a naprijed...a naprijed uvjek mlad sam ja,neću sad stat...što se detalja tiče...imam neke..hm nazovimo ih upute pa ih vježbam di stignem....a i osobno mi je draže kad ja to sve kolko tolko finiram....možda je maslo na svoju ruku al eto...u svakom slučaju zahvaljujem na komentaru..
 
Moj predlog i savet ti je da pored ovih studioznih crteza radis i male brze skice uradjene u momentu tzv. krokije.Oni su jaaako bitni i pomazu ti da razvijas brzo viz. opazanje i jos gomilu toga...vezbas ruku, crtez je spontaniji, ubedljiviji, laksi...Ja sam dugi niz godina pred upis na Akademiju, a i prvih godina studija stalno imala malo blokce i olovku u torbi.Nisam birala mesto - od tramvaja , ulice, restorana, zoo vrta....Nastala je gomila crteza, od toga puno losih, ali i puno dobrih.Eto, ajd sad pa lepo crtaj! :) ;)
 
vidi se da umes da crtash...naravno, anatomiju treba i dalje da vezbash i usavrshavash...e sad, moja preporuka je da ne vezbas crtanje i anatomiju iz tako komplikovanih uglova...prvo usavrshi najosnovnije uglove, a to je anfas, profil i 3/4...pa onda postavljaj shaku, noge itd...u razne polozhaje...samo napred...
 

Back
Top