KAKO SMUVATI OSOBU KOJA TI SE SVIĐA???
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: KAKO SMUVATI OSOBU KOJA TI SE SVIĐA???

Zainteresovan član dekart1973 (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2006.
    Reputaciona moć
    47

Smile STA MOTIVISE ZENE A STA MUSKARCE???

Neko je rekao:

Muškarci su motivisani kada su nekome potrebni, a devojke su motivisane kada osete da se neko brine o njima. Srpski rečeno, muškarci bi trebali da budu zaštitnici, a devojke maze.

Šta mislite o tome?

Poslednji put ažurirao/la dekart1973 : 12.05.2006. u 10:18 Razlog: Neadekvatan naslov

Obećava sscharfschuetze (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: KAKO SMUVATI OSOBU KOJA TI SE SVIĐA???

Pa upravo je problem u ovom ''trebali bi'' (pride nije ni gramatički ispravno, ali oprašta ti se). To ''treba'' je nepisano pravilo društva u kome živite. Isto tako možemo povući paralellu i sa ovim društvenim modelom: ženka - ćutljiva domaćica, mužjak - kafana i švaleracija (dakle srpsko-islamski model). Znači, ne radi se tu o nekom prirodnom poretku ili nužnosti. Ženka koja želi da se oseča zaštićeno želi takvo stanej stvari jer je tome naučena, učeći po društvenom modelu, shvatajući socijalne uloge od najranijeg detinjstva, što isto važi i za mužjaka. Recimo, u kontemporarnom (izvinjavam se na izrazu) američkom društvu ženka sve više počinje da igra ulogu koja je ranije bila isključivo rezervisana za mužjake. U nekim društvima postoji odavno egalitarijansko uređenje, gde i ženke i mužjaci imaju jednaka prava i gde ne postoji podela uloga na zaštitnike i maze. Postoje i društva u kojima su ženke dominantne nad mužjacima (doduše vrlo su retka). Sve ovo govori o normama društva kao osnovnom faktoru uobličavanja svesti u mužjaka i ženke. To isto važi za sexualnost, verovali ili ne.

Dakle, mislimo da je taj koji je rekao to što s' citir'o - obična glupost i masturbacija primitivnog uma.

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

pa dobro sad u principu slazem se s ovim sto si rekao.....ali evo na primer ja sam velika velika maza, ali mi treba puno vremena da osetim da mogu verujem nekoj osobi pa da mu dozvolim da me mazi, a ovi muski zastitnici izgleda hoce da vide da devojke ih stvarno trebaju, a posto sam ja dosta nezavisna dolazi do problema da oni misle da ne treba da me zasticuju (pih, pa naravno da trebaju, oni su muskarci i naravno da trebaju da me zasticuju i kad sam ja jaka, ipak mi treba oslonac)....i mislim da tu najcesce dodje do problema, malih nesporazuma izmedju decka i devojke.....ih ne znam dal ovo ima nekog smisla, al pisem nesto na brzaka, kad se vratim mogu da obrazlozim... :grin:

ja sam ovo odgovarala dekartu, a ne osobi iznad mene...... :-x

Učlanjen
    09.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio geisha
    pa dobro sad u principu slazem se s ovim sto si rekao.....ali evo na primer ja sam velika velika maza, ali mi treba puno vremena da osetim da mogu verujem nekoj osobi pa da mu dozvolim da me mazi, a ovi muski zastitnici izgleda hoce da vide da devojke ih stvarno trebaju, a posto sam ja dosta nezavisna dolazi do problema da oni misle da ne treba da me zasticuju (pih, pa naravno da trebaju, oni su muskarci i naravno da trebaju da me zasticuju i kad sam ja jaka, ipak mi treba oslonac)....i mislim da tu najcesce dodje do problema, malih nesporazuma izmedju decka i devojke.....ih ne znam dal ovo ima nekog smisla, al pisem nesto na brzaka, kad se vratim mogu da obrazlozim... :grin:

ja sam ovo odgovarala dekartu, a ne osobi iznad mene...... :-x
    Dobro, cenjena osobo, i ovo što ste rekli je dovoljno za hapšenje.

Zainteresovan član frida-kahlo (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Samo biti nasmejan nasmejan nasmejan....

Učlanjen
    25.04.2006.
    Reputaciona moć
    47

Smile Re: KAKO SMUVATI OSOBU KOJA TI SE SVIĐA???

E, Geisha, pa ti i ja se razumemo. Problem muškaraca je u tome što ne shvataju da je i najsamostalnija devojka, koja se deluje kao jaka i nezavisna, ustvari maza i da joj je potrebna pažnja, razumevanje, ...neki cvet, itd.
    Naravno, da bi nekome dozvolila da te mazi i pazi, potrebno je i određeno poverenje i prisnost. Ja, naivno, podrazumevam to u svakoj normalnoj vezi.

Učlanjen
    25.04.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio frida-kahlo
    Samo biti nasmejan nasmejan nasmejan....
    Pa da, svima prija vedar duh!

Učlanjen
    09.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dekart1973
    E, Geisha, pa ti i ja se razumemo. Problem muškaraca je u tome što ne shvataju da je i najsamostalnija devojka, koja se deluje kao jaka i nezavisna, ustvari maza i da joj je potrebna pažnja, razumevanje, ...neki cvet, itd.
    Naravno, da bi nekome dozvolila da te mazi i pazi, potrebno je i određeno poverenje i prisnost. Ja, naivno, podrazumevam to u svakoj normalnoj vezi.
    Da, hvala vam što se slažete sa-mnom. Samo ne zaboravimo još jednom - društvo oblikuje svest.

Aktivan član teresa (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

Ne volim to " trebalo bi...", nekako mi zvuci obavezujuce...
    Svakom je potrebna paznja i razumevanje i mislim da to u sustini nema veze sa polom...Svako je ponekad i zastitnik i maza....Ne bih to delila na musko/zenske poslove...

Domaćin bobba (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio sscharfschuetze
    Ženka koja želi da se oseča zaštićeno želi takvo stanej stvari jer je tome naučena, učeći po društvenom modelu, shvatajući socijalne uloge od najranijeg detinjstva, što isto važi i za mužjaka. Dakle, mislimo da je taj koji je rekao to što s' citir'o - obična glupost i masturbacija primitivnog uma.

kako pogresno uzeti izraz za zenski rod

zenka je malo prosto, barem za mene, zenka ne zna nista sem da se pari, nabavi hranu za mladuncad, da ih doji ........da se brine o njima

dok zena zna mogo vise od toga
    ima potrebu da se mazi i da se istice, isto tako da daje i da uzima....... i td da sad ne nabrajam sve VRLINE ZENA

velika razlika je to izmedju zenke i zena
    [font=Book Antiqua]Život je kao pomfrit[/font]
    [font=Book Antiqua]ako pregori[/font]
    [font=Book Antiqua]sama si kriva[/font]...

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.731
    Reputaciona moć
    15793

Dekarte ..promeni note ..molim te..i zasviraj nesto drugo..trulo mi je vise da slusam o samostalnim,pametnim , lepim, jakim i nezavisnim devojkama kao o nadzornicama konc –logora, sa sve slemom i smajserom....koje zbog svega toga jadni muskarci ne shvataju pa ni to da su Maze..da im treba razumevanje..poneki cvet i ..mislim..znaci ove druge devojke koje to sve nisu one su u osnovi maze i..sve sto si nabrojao..i njih muskarci shvataju kao podredjenija bica u odnosu na sebe.. ili sam nesto propustila.. a kako smuvati osobu koja ti se svidja ..pa ..Sa stilom..:-D

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Učlanjen
    09.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bobba
    kako pogresno uzeti izraz za zenski rod

zenka je malo prosto, barem za mene, zenka ne zna nista sem da se pari, nabavi hranu za mladuncad, da ih doji ........da se brine o njima

dok zena zna mogo vise od toga
    ima potrebu da se mazi i da se istice, isto tako da daje i da uzima....... i td da sad ne nabrajam sve VRLINE ZENA

velika razlika je to izmedju zenke i zena

Женка такођер има потребу да се мази и да се истиче... Јел Ви уопште гледате лавове на енимл пленет? Добро, ви сада можете да кажете да жена уме да пише песме, а женка не... Међутим, тужна је истина да и поред толиких врлина жена, смисао њиховог постајања се своди на парење са оплођењем и рађање деце. У том смислу брипе се граница између жена и женки.

п.с. исто важи и за ''мушкарце'' и мужјаке :razz:

Bliss
    Guest

Smile Re: KAKO SMUVATI OSOBU KOJA TI SE SVIĐA???

Neko je rekao:

Muškarci su motivisani kada su nekome potrebni, a devojke su motivisane kada osete da se neko brine o njima. Srpski rečeno, muškarci bi trebali da budu zaštitnici, a devojke maze.

Šta mislite o tome?

...mislim da bi dosta ljudi odavde trebalo malo pazljivije da te cita ...jer ova tvoja izjava - ako je malo ozbiljnije shvate verovatno moze resiti neke probleme...
    ...ps...mislim da bi trebao da promenis naslov teme posto zamalo da je ne otvorim zbog naslova...
    ... sadrzaj je zanimljiv i cini mi se nema bas puno veze sa naslovom...ili sam nesto propustila?

Primećen član Episkop (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio kučka
    Dekarte ..promeni note ..molim te..i zasviraj nesto drugo..trulo mi je vise da slusam o samostalnim,pametnim , lepim, jakim i nezavisnim devojkama kao o nadzornicama konc –logora, sa sve slemom i smajserom....koje zbog svega toga jadni muskarci ne shvataju pa ni to da su Maze..da im treba razumevanje..poneki cvet i ..mislim..znaci ove druge devojke koje to sve nisu one su u osnovi maze i..sve sto si nabrojao..i njih muskarci shvataju kao podredjenija bica u odnosu na sebe.. ili sam nesto propustila.. a kako smuvati osobu koja ti se svidja ..pa ..Sa stilom..:-D
    Potpisujem peticiju...

A kako smuvati ?
    Pa samo pod uslovom da joj se sviđaš. Sve ostalo je pitanje dobro utvrđene procedure približavanja.

Zainteresovan član milimail (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Talking Re: KAKO SMUVATI OSOBU KOJA TI SE SVIĐA???

Neko je rekao:

Šta mislite o tome?

lepo zvuci, ali nije uvek tako ... nekada i muskarac voli da se neko brine o njemu, a i devojka voli da je potrebna bas njemu...

ako se jedno drugom svidjate, prica obicno upali..

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    68

A trebalo bi trebalo bi.. Nekako mu dodje logicno, ali nazalost koliko se to primenjuje u praksi..
    svet je lep kada se posmatra bez zelja za traganjem,jednostavno i kao dete

Aktivan član klara_m (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Kuda dalje sa tolikim znanjem :razz:
    Imam vremena

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Thumbs up Re: KAKO SMUVATI OSOBU KOJA TI SE SVIĐA???

joj drago mi je dekarte dragi da se odlicno sporazumevamo.... :grin:

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Citat Original postavio sscharfschuetze
    Pa upravo je problem u ovom ''trebali bi'' (pride nije ni gramatički ispravno, ali oprašta ti se). To ''treba'' je nepisano pravilo društva u kome živite. Isto tako možemo povući paralellu i sa ovim društvenim modelom: ženka - ćutljiva domaćica, mužjak - kafana i švaleracija (dakle srpsko-islamski model). Znači, ne radi se tu o nekom prirodnom poretku ili nužnosti. Ženka koja želi da se oseča zaštićeno želi takvo stanej stvari jer je tome naučena, učeći po društvenom modelu, shvatajući socijalne uloge od najranijeg detinjstva, što isto važi i za mužjaka. Recimo, u kontemporarnom (izvinjavam se na izrazu) američkom društvu ženka sve više počinje da igra ulogu koja je ranije bila isključivo rezervisana za mužjake. U nekim društvima postoji odavno egalitarijansko uređenje, gde i ženke i mužjaci imaju jednaka prava i gde ne postoji podela uloga na zaštitnike i maze. Postoje i društva u kojima su ženke dominantne nad mužjacima (doduše vrlo su retka). Sve ovo govori o normama društva kao osnovnom faktoru uobličavanja svesti u mužjaka i ženke. To isto važi za sexualnost, verovali ili ne.

Dakle, mislimo da je taj koji je rekao to što s' citir'o - obična glupost i masturbacija primitivnog uma.

E, stvarno pozitivno od tebe, ali ozbiljno!
    Welcome back...
    Janidebi

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Nego, pokušavam da pronađem vezu između naslova i teme
    Janidebi

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    58

ja - devojka se najvishe lozim na to kad se osecam sigurno,zashticeno... POVERENJE - najvaznije!

ma kakve socijalne uloge..seksualnost je drugo ....

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne volim muskarce koji nisu i maze...

(Ima potrebe da citate izmedju redova...)

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

tu sam....

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

[B]E, Geisha, pa ti i ja se razumemo. Problem muškaraca je u tome što ne shvataju da je i najsamostalnija devojka, koja se deluje kao jaka i nezavisna, ustvari maza i da joj je potrebna pažnja, razumevanje, ...neki cvet, itd.
    B]
    E da ovo stvarno jakoooo malo muskaraca zna,.....Vrlo dobro zapzanje

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    ja sam takoreci komsinica... zivim u susednoj galaxiji
    Reputaciona moć
    223

Ma ja kad mi se neko svidja kuliram ga najcrnje na svetu... kao boli mene za njega, a pokidam se ziva...
    razbibriga.

Slične teme

1. 13 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja
    Autor gost 37180 u forumu Muškarci
    Odgovora: 426
    Poslednja poruka: 22.10.2014., 14:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •