2. kuca

odnosi se na novac koji zaradis sopstvenim radom. kako ga zaraditi i kolko ga mozes zaraditi. tudji novac je osma kuca.
uran u drugoj bi mogao da oznacava nagle promene u finansijskom stanju, uspone i padove, ideje koje donesu neocekivanu zaradu...ili ceste promene nacina na koji stices novac...
novac dolazi radeci neki posao koji je oznacen simbolikom urana u skorpiji.meni trenutno ne pada na pamet sta bi to moglo da bude ali je pretpostavka, zbog prirode urana, da tu ulogu igra kreativnost, ili da je u pitanju neko neuobicajeno, nepredvidivo, dinamicno ili ekstravagantno zanimanje...ili nesto sl.
sve se to normalno gleda u skladu sa ostalim pozicijama u karti (vladar druge, kao i aspekti koje uran pravi sa ostalim planetama) i onda se daje konacan sud o nacinu i mogucnostima zarade ali ja vec o tome bele veze nemam... :D
 
Pomoci ce ti isto koliko su i meni.
Blah.
Druga kuca govori poblize o imovinskom stanju, valjda.
Znam, znam, ne znachi ti ovo nishta.
Muh.
Whatever.

Odlicno receno za znacenje druge kuce...

Ajde budi drug, pa okreni jedan krug....

POSTAVITE NATALNEEEEE.......:)

E. pa onda ko i svi mi...malo muke...:dash:
malo citaj, malo pitaj
 
E sad.. kad bih ti rekao morao bi i tebe da ubijem:D

mars je vladar sedme a otisao u prvu..

Ma nemo' da se mucis... je ce da mrem od gladi...
...a taman sam sam izmirila porez...

Mozda da su ti veoma bitni partner~partnerstva?
A za finansije? Posmatrati kao kad vladar ode u 12 polje?
Mislim, vladar je u 12. u odnosu na polje koje gledamo...
 
a VE u ribama u II? da li to znaci da sam sponzorusa, haha??? a meni bas materijalno u vezama nikad nije znacilo, valjda zato sto uglavnom imam svoje dovoljno. gde cuce moje parice?
 

Prilozi

  • natal.jpg
    natal.jpg
    38,5 KB · Pregleda: 7
saturn u jarcu je uzdrzanost u novcu u sadasnjosti stednja stednja stednja nemogucnost da se uziva u materijalnom cezne za sigurnim zaposlenjem i sporo zaradjuje
 

Back
Top