riba je, dakle, luda

  • Začetnik teme Beli machor
  • Datum pokretanja
B

Beli machor

Gost
Aman, ljudi, mozda sam ja i glup, al' opet ne razumem... Da l' se kome od vas desilo da riba raskine zato sto ste joj rekli "volim te". Ja majke mi ne kapiram tu zensku psihologiju... muke...
 
Beli machor:
Aman, ljudi, mozda sam ja i glup, al' opet ne razumem... Da l' se kome od vas desilo da riba raskine zato sto ste joj rekli "volim te". Ja majke mi ne kapiram tu zensku psihologiju... muke...
Pa malo si nam info dao. Trebalo bi da opises svoj prethodni odnos sa njom. Koliko dugo ste bili iu vezi? Mozda se uplasila, mozda to nije zeleel nikako da cuje jer ne zeli da se veze za tebe. Ali najbitnije je da ti ne razbijas glavu s tim. Nadji drugu cicu. Vidi, pun ih je forum ! :wink: :lol:
 
E, pa, dakle, vi muskarci ste neverovatni! Pa sta ako te zbog toga ostavila? Da je to muskarac uradio kad mu je devojka rekla da ga voli, to bi bilo normalno, jel da? I jos me uzasno boli sto je muskarcima dozvoljeno da se foliraju da im je stalo i da jure devojku dok je ne smore najstrasnije, a kada bi devojka to radila bila bi glupa i prosta! Bez ljutnje, govorim uopste, i vama izuzecima, koji potvrdjujete pravilo, se izvinjavam :P
 
Gazdarica:
Tja, i meni se to desavalo, kad me je neko zanimao samo za neki neobavezni odnos, a ne za ozbiljnu vezu...

to treba da se naglasi u samom pocetku onda, glupo je da imas frajera i onda kad te on zavoli da mu kazes , ne ja nisam nista ozbiljno htijela s tobom.....ne razumijem kako mozes takav odgovor decku da das
 
_frajer_:
Gazdarica:
Tja, i meni se to desavalo, kad me je neko zanimao samo za neki neobavezni odnos, a ne za ozbiljnu vezu...

to treba da se naglasi u samom pocetku onda, glupo je da imas frajera i onda kad te on zavoli da mu kazes , ne ja nisam nista ozbiljno htijela s tobom.....ne razumijem kako mozes takav odgovor decku da das
I naglasim odmah na pocetku... I njemu tako tada odgovara, ali poslije krene da trazi nesto vise od mene... I sta meni onda preostaje, nego da bjezim...
 
I naglasim odmah na pocetku... I njemu tako tada odgovara, ali poslije krene da trazi nesto vise od mene... I sta meni onda preostaje, nego da bjezim...[/quote]


ili da ga zavolis :) kako mozes biti s nekim , ma nije vazno
 
Gazdarica:
_frajer_:
Gazdarica:
Tja, i meni se to desavalo, kad me je neko zanimao samo za neki neobavezni odnos, a ne za ozbiljnu vezu...

to treba da se naglasi u samom pocetku onda, glupo je da imas frajera i onda kad te on zavoli da mu kazes , ne ja nisam nista ozbiljno htijela s tobom.....ne razumijem kako mozes takav odgovor decku da das
I naglasim odmah na pocetku... I njemu tako tada odgovara, ali poslije krene da trazi nesto vise od mene... I sta meni onda preostaje, nego da bjezim...


Gazdarice, di ti nisi neki protivnik ljubavi sad?
A one price ...?
 
E,stvarno,vi frajeri ili se kurc1te ili ste p1cke(CAST IZUZECIMA,nisu svi takvi).100 puta sam bila u takvoj situaciji,pa morala sam da ga sutnem kad krene da se proser4va,a na pocetku se dogovorimo da veza nece biti nista ozbiljno.
Nemojte da mislite da sam bezosecajna kuck4(NISAM,STVARNO),znam da se neko uvek z4jebe pa se previse veze,al' jebig4 takav je zivot.
*E,nakenj4 se ja posteno. :P :P :P
 
gosca:
E,stvarno,vi frajeri ili se * ili ste p1cke(CAST IZUZECIMA,nisu svi takvi).100 puta sam bila u takvoj situaciji,pa morala sam da ga sutnem kad krene da se proser4va,a na pocetku se dogovorimo da veza nece biti nista ozbiljno.
Nemojte da mislite da sam bezosecajna kuck4(NISAM,STVARNO),znam da se neko uvek * pa se previse veze,al' * takav je zivot.
*E,nakenj4 se ja posteno. :P :P :P

Uvek mi krivi...
C c c c
Pa dakle najgori smo...
 
Beli machor:
Aman, ljudi, mozda sam ja i glup, al' opet ne razumem... Da l' se kome od vas desilo da riba raskine zato sto ste joj rekli "volim te". Ja majke mi ne kapiram tu zensku psihologiju... muke...

Zavisi kako si joj rekao.. i s kojom namerom si joj rekao.. zavisi i shta je ona mislila da ti podrazumevash pod tom izjavom...kao shto vidish, situacija nije ni najmanje jednostavna, niti je izvesno 'da je riba luda'.
 

Back
Top