Le Pen

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Najviši francuski sud izrekao novčanu kaznu od 15.000 evra ultradesničarskom vođi Žan-Mari Le Penu zbog podsticanja rasne mržnje.
U intervjuu za Mond 19. aprila 2003, Le Pen je upozorio Francuze da se čuvaju dana kada će u toj zemlji biti 25 miliona muslimana umesto sadašnjih pet, koliko se procenjuje da ih ima u Francuskoj, jer će tada oni komandovati: "Francuzi će tada ići spuštenih glava i pogleda. Ako to ne urade, reći će im: 'Zašto me gledaš, da li hoćeš batine?' Sve što će moći da urade jeste da pobegnu."
Le Pen je za rasizam ili antisemitizam do sada osuđivan najmanje šest puta.
 
:)

Biljche, pa gde si ti?

Inace neka Francuza, slacemo mi mirovne trupe da zastitimo francusku manjinu od progona u enklavama na Loari...
I koji kamion humanitarne pomoci tek da im se nadje, pa bili smo nekada saveznici valjda

:)
 
Alekasandar2:
:)

Biljche, pa gde si ti?

Inace neka Francuza, slacemo mi mirovne trupe da zastitimo francusku manjinu od progona u enklavama na Loari...
I koji kamion humanitarne pomoci tek da im se nadje, pa bili smo nekada saveznici valjda

:)
Tu sam ja, Sale :razz:
Nesto me svezali krajnici, kad gutnem sve zvezde prebrojim :evil:
Lele, pocrkasmo od zime :shock:
 
Gucanin:
U pravu je čovek skroz. Pa i mi bi mogli da se preispitamo da li nismo u sličnoj situaciji.
Ma ti si u autu.
Sta se vi to brinete za Francuze,te katolike i natovce za vas?
Mislite da su oni toliko glupi pa ce im pomoci rasprava na nekom srpskom forumu?
Njihova je Legija Stranaca,npr.znaju oni sta moze da im se desi bolje nego vi.
 
ma boli farncuze....
i ako eventualni problem sa brojem ili polozajem muslimana postoji,le penov nachin nije adekvatna solucija ni odgovor,a to pokazuju i francuzi,na izborima
 
Petar_FPN:
ma boli farncuze....
i ako eventualni problem sa brojem ili polozajem muslimana postoji,le penov nachin nije adekvatna solucija ni odgovor,a to pokazuju i francuzi,na izborima


Vidiš da jeste, sad će Aleksandar2 da im šalje pojačanje! ;-)
 

Back
Top