E, to su bile sapunice...

sibirska

Ističe se
Poruka
2.268
'el se sećate Stefani i "Povratka u Idn"? :p
rte1.jpg
lavengeanceauxdeuxvisages.jpg
eden2.jpg
 
Najpoznatiji mi je bio naziv te serije, a onda sam se prisetila i likova kad sam videla fotku.Ja sam obozavala Dinastiju (ebote to se prikazicalo pre 20 godina), secam se "Dalas"a, pratila sam i onu prvu brazilsku iseriju"I bogati placu", a najomiljenija serija -sapunica mi je bila "Porodicne spletke" zbog onog zgodnog, crnog glavnog glumca...U kakav macan! Ne gledam serije vec nekoliko godina.
 
Sve te serije imale su bergmanovsku dubinu u odnosu na današnje telenovele. Bez zezanja, kad sam prvi put vidio Divlju ružu, ili kako se to već zvalo, doživio sam kulturni šok. Nevjerovatno koliko se ukus široke publike srozao.
 
Ueeee, Klinika Švarcvald!!! I Povratak u idn- ovo gore je ona slika kad ona večera s njim a nakon što su je iz'eli aligatori! A neko joj je kasnije i ubacio kokrodila u bazen kod kuće da se prepadne! ;) Te serije su bile zaraza! I Ptice umiru pevajući!
 
Pa da, sapunice same po sebi umeju da budu odlicne, ja to uvek kazem.
Povratak u Eden - Stefani se izvukla, otisla na plasticnu operaciju (ostali joj neki dijamanti u dzepu ili tako nesto, pa se snasla) i onda se vratila, ali pod imenom Tara i onaj tip se zaljubio u nju i na kraju je poginuo u helikopteru izgovarajuci njeno ime :D
I Ptice umiru pevajuci je fina serija, samo kad sam je nedavno pogledala, malo deluje naivno...uf, ono kad svi poumiru na kraju :cry:
Secate se one nemacke serije "Srecna porodica"? Isla je nedeljom navece na RTS-u.

E, da, ja priznajem da bih opet rado pogledala Kasandru :) Grr, jeste videli ovu kopiju sto ide na Pinku? :x Ma Kasandra je zlato naspram nje, tako deluje...normalno, gluma dodje sjajna naspram ovog vriskanja, skakanja i becenja ociju. :shock:
 

Back
Top