TRACITE LI MOJE VREME ?

jastuk

Aktivan član
Poruka
1.425
Sve neshto mislim da ,ako sad odem sa foruma , a nisam nikog ovde upoznala , to i nije neki dobitak od celog aranzmana..... , iako u stvari ne zelim nikog da upoznnam :confused: ?

dakle : :?: -otkud mi ova glupa ideja?....+ glasam za to da vishe obracamo panju na stavove , nego na osobe koje pishu ... jer dok se bavite psiholoshkom analizom jedi drugih , propushtate da date komentar na neciji stav , koji to pokushava da isprovocira od strane vas ,cim je tu ....dakle tu je kao stav , ne kao legitimacija - izuzev ponekad... legitimishe se najbolje pogledom iz ociju ....
 
jastuk:
ma dobro samoce , al ko je lud da upoznaje ove odavde - mislim mozda su i super ,al shto to isprobavati , kad ima i boljih nacina za upoznavanje ...
Ovo boldirano zar nije tvoj odgovor na tvoje pitanje?
Ko može da traći tvoje vrijeme?
Zavisi šta tražiš na netu. Moje vrijeme niko ne može da traći, kad mi je dosadno ja odem. Pošto ništa spektakularno ne očekujem od foruma - meni uvijek lijepo.
 
-Eva-:
Ovo boldirano zar nije tvoj odgovor na tvoje pitanje?
Ko može da traći tvoje vrijeme?
Zavisi šta tražiš na netu. Moje vrijeme niko ne može da traći, kad mi je dosadno ja odem. Pošto ništa spektakularno ne očekujem od foruma - meni uvijek lijepo.


Eto pravog odgovora
c011.gif
 
Ako želiš da pretvoriš ovo virtuelno druženje u realnu stvarnost, nemoj da odustaješ!
Forum Krstarice nam je samo ''prvi impuls''da bi mogla da izabereš, možda da tebe neko odabere, pa da sve ovo tipkanje preneseš u real life.
Sve zavisi šta očekuješ i želiš!
Meni nije žao što sam upoznala dvojicu divnih muškaraca, naprotiv! Dogovorili smo se, videli, ništa nismo nerealno očekivali, a postali smo dobri prijatelji.
Samo napred, ovde ima kvalitetnih, izuzetnih i veoma interesantnih osoba.8) :-D....i, to oba pola! :)
 
McMillan:
Nda... i to govori o njenom socijalnom životu...
milance, majke ti, jel mogu da te pitam nesto al' da se ne naljutis? sto ti to govori bilo sta o njenom socijalnom zivotu i zasto bi tebe bilo uopste briga kakav je njen socijalni zivot? otvorila je temu zato sto joj se otvarala... i kraj... i sta sad neko tu ima da analizira zbog cega i sta to znaci?
 
-Eva-:
Ovo boldirano zar nije tvoj odgovor na tvoje pitanje?
Ko može da traći tvoje vrijeme?
Zavisi šta tražiš na netu. Moje vrijeme niko ne može da traći, kad mi je dosadno ja odem. Pošto ništa spektakularno ne očekujem od foruma - meni uvijek lijepo.

ne shvati naslov bukvalno .. naravno da niko nikom ne traci vreme ... i tacno je da ne treba ocekivati spektakularno ....
 
Meni je bas super na forumu:D
Upoznala sam puno divnih ljudi,stekla prijatelje.Uvek je tu neko sa kim mogu i da se nasalim i da se sita ismejem.Nije mi zao sto sam se pridruzila ovoj Forumskoj zajednici.
Verujem da ima dosta ljudi koji imaju pozitivna iskustva ovde,tako da se nebih slozila sa tvojim konstatacijama8). Neki su se cak i uzeli,a bice toga jos. Tako da......ma misli samo pozitivno i sve ce biti ok
 

Back
Top