Obdarenost vaseg decka

bem mu, kako si to zaboravila..
i nas interesuje stosta...recimo: da li si najpre bila sa tim od 18, pa su ostali posle nesto tu cackali ili si isla postupno..12, 13, 14, 18..tj, da li je bilo 'razvaljivanje rupe' ili 'razbusivanje rupe'..
 
Samantha Jouns:
A sta bi sa onim :"zene samo zele pare i da ih neko izjebe,neka mamlaju, kakva ljubav i zaljubljivanje" sta sa tim MACORU?!
E CcCCcC Sta zena ucini od coveka :D


Pa ljubav je pocela mamlanjem i kitom... kako ti kazes big and hard. Samo ja sam svojom kitom nasao ljubav a ti sa svojom big and hard nesto masis mete. :lol:
 
jedan mi se sam pohvalio - 24cm- kazu da je to devojacki san, ali aaa, jok, ja se ne bih slozila, ajde bre oci ispadaju u svakoj pozi osim misionarske.
Jednom bivsem sam stvarno uzela lenjir i izmerila i bio je 18,5.Ovaj sa kojim sam sad mislim da je, po mom dosadasnjem iskustvu izmedju 16 i 17.Ostali manje vise nisu ostali zapamceni ni kao veliki (au lazem jedan je bio maxi debeo, taj nije bio los, al je lik pravi smarac, ispostavilo se),ni kao extremno mali, i ne znam sta se folirate, kao ne merimo, nikad ih nismo pitele, a oni ga nikad nisu merili...ma daaaaaaj bre molim te
 

Back
Top