Dali se isplati???

ArkantoS-Vrbas

Aktivan član
Poruka
1.615
E pa ovako....
Trenutno imam smece modem 56k i ludacki losu dial-up vezu....
Jedan drug hoce da uzme Broadband wireless sa 128kb/s
E sada....

Zanima me da li mi se isplati da uzimam tako nesto, jer iako je to takodje sporo, ipak mi ne budzi telefonski racun (sada je 100% skuplji) a takodje je i neogranicen vremenski...

I zanima me kako i gde mogu najjeftinije da prodjem....
Ponavljam, ne trazim neke extremne performanse... nego ono, tek da vidim da je brze od ovog 56k....
 
ja imam 128Kbit\s, i zadovoljan sam brzinom,samo sto imam problema kad se vise njih nakachi(ali to je do ISP-a,ne mora da znaci da ce tako biti kod tebe).
pazi,do pre mesec dana imao sam 64Kbit\s wireless,i tada sam skidao albume po 150MB.
ostavim ga uvece i odem da spavam.sta te briga kolika je brzina kad ti ne ide na telefon,sve je fiksna suma.:wink:
 
To i kazem....
Nije to losa stvar...
Ko ce cekati ADSL u Vrbas nece stici bar jos 1000godina....

Ali pitam kako mogu najjeftinije da prodjem....
To me zanima...
Ima ponude od 120E i 1200dinara mesec dana 128kb/s
Moze li bolje???
 
I ja imam 128Kbit\s wireless. Prvih mjesec dana sam skidao sve i svasta. Ogromna brzina. Skidas klipove za veoma malo vremena. Skidas knjige. Skidas muziku. Gledas internet TV ili slusas radio. Ako zeli mozes i da igras i igrice. Ja to nisam probao, ali eto. Google earth, google video. Sve sto nisi mogao sa dial-up. Sve sto ti padne na pamet. Kod mene je bilo ogranicenje od 1GB. Pa sam umjesto uplacenih 30 dana ispalio 15 pa sam morao ponovo da platim. Ako mozes uzmi bez ovih ogranicenja. Jer ces tada moci da radis i gledas sta god hoces.

Meni su se troskovi smanjili sa 160 maraka ( u prosjeku ) do 30 maraka mjesecno. (TELEFONA)
 
Ja sam platio 180 maraka (90 evra). Ali ja sam dobio neku drugaciju antenu (za lap top), a verzija za klasicni kompjuter je nesto jeftinija oko 150 maraka (75 evra). Mislim meni se strasno isplatila. Zbog brzine i povoljnijih cijena, poceo sam da radim kao moderator na forumima i kao urednik na nekim stranicama i tako sam poceo da zaradjujem. Ali ponavljam, ako uzimas paket wireless-a uzmi bez ogranicenja, bice bolje.
 

Back
Top