preseliti se na zenski kutak ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jastuk:
Zashto imam utisak da se dogadja ili se dogodila "velika seoba forumasha na zenski kutak " ? .... Shta to konkretno po vama ne valja na ljis - u
(obzirom na to da ovde ima mnogo tema koje bi se mogle i tamo postaviti ) ? :?:
Cini ti se... To je logican evolucioni korak u sazrevanju jednog forumasa. Regrutacija i dokazivanje se obavlja na LjiS, a zatim, oni najsposobniji dolaze na ZK. Tu mogu da se bave naucnim i humanitarnim radom, tracevima i svim drugim korisnim stvarima.
Dakle, tvoja generacija je stasala, a njeno mesto zauzimaju mladi lavovi.
 
jastuk:
Zashto imam utisak da se dogadja ili se dogodila "velika seoba forumasha na zenski kutak " ? .... Shta to konkretno po vama ne valja na ljis - u
(obzirom na to da ovde ima mnogo tema koje bi se mogle i tamo postaviti ) ? :?:

e pa ja sam odskora na LJIS. :lol:
mislim na onim suvislim temama od Dekarta :P
pa đoramo se....tapke, fulje, sve mooožeeee.........
 
kad se samo setim kako sam te davne 2003.god. terao odavde zaka...zavirim slucajno-kad on na 'zenskim carapama'...dobro, reko, desava se....ja sledeci put-kad on na ' vezenim zenskim carapama'...razvezao sve u sesnaest...e, tu vec nisam mogao da izdrzim...a, bre, zak, 'ajmo mi u kafanu kod baje, pusti zene da pricaju o carapama...a vidi me sad: ima me i na stiklama, i pod haljinama i suknjama, i na pms-u...stvarno sam propao kao covek i komunista
 
bundeva:
kad se samo setim kako sam te davne 2003.god. terao odavde zaka...zavirim slucajno-kad on na 'zenskim carapama'...dobro, reko, desava se....ja sledeci put-kad on na ' vezenim zenskim carapama'...razvezao sve u sesnaest...e, tu vec nisam mogao da izdrzim...a, bre, zak, 'ajmo mi u kafanu kod baje, pusti zene da pricaju o carapama...a vidi me sad: ima me i na stiklama, i pod haljinama i suknjama, i na pms-u...stvarno sam propao kao covek i komunista

Žak - staro dobro momče :lol:

nego, nema potrebe da OBESMIŠLJAVATE žk chatom :idea: Kome se ne dopada, ne mora tu ni da bude, jel tako.
Ne donosite et gadne manire sa ljis na ovo mestašce, pliz.
 
jastuk:
Zashto imam utisak da se dogadja ili se dogodila "velika seoba forumasha na zenski kutak " ? .... Shta to konkretno po vama ne valja na ljis - u
(obzirom na to da ovde ima mnogo tema koje bi se mogle i tamo postaviti ) ? :?:

Ne volim da postujem tamo - smara me da se bavim tuđim frustracijama - kako ovo, zašto ovo... A i nećem da odgovaram na pitanja, šta koga zabole kako izgleda moj ljis život :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top