ISTORIJA TAKMICENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da nemas narocito neke koristi od tih testova jer se svake godine obadjuje jedna knjiga. recimo ja kad sam trebao da idem u 7 razredu pre 5 godina bilo je srbi u Prvom svetskom ratu a u 8 Srpske dinastije kolko se ja secam nisam siguran jer tad nisam isao zbog drugih obaveza!
 
neboysha:
Ja mislim da nemas narocito neke koristi od tih testova jer se svake godine obadjuje jedna knjiga. recimo ja kad sam trebao da idem u 7 razredu pre 5 godina bilo je srbi u Prvom svetskom ratu a u 8 Srpske dinastije kolko se ja secam nisam siguran jer tad nisam isao zbog drugih obaveza!

Takp je bilo u stara dobra vremena, a sad je takmmicenje iz istorije sr`nje. Svako sprema za takmicenje samo knjigu za svoj razred, eventualno neke tekstove iz istorijske citanke i to je to. Ma glupost cista, te knjzice mogu da se nauce ko pesmica za nedelju dana. Kad sam se ja takmicio dobijes jednu odredjenu temu, ali zato je rasclanis do najsitnijih detalja.

@Neboysha
2000. tema je bila Srbi u I svetskom ratu 2001. su bile Srpske dinastije, pa ti sad vidi u kom si razredu onda bio.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top