ISTORIJA TAKMICENJE
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ISTORIJA TAKMICENJE

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Arrow ISTORIJA TAKMICENJE

Da li neke ima testove sa ranijih republickih takmicenja za 8. razred osnovne skole.Ako ima posaljite mi na leteca_napolitanka@yahoo.com

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2006.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: ISTORIJA TAKMICENJE

Ja mislim da nemas narocito neke koristi od tih testova jer se svake godine obadjuje jedna knjiga. recimo ja kad sam trebao da idem u 7 razredu pre 5 godina bilo je srbi u Prvom svetskom ratu a u 8 Srpske dinastije kolko se ja secam nisam siguran jer tad nisam isao zbog drugih obaveza!

Veoma poznat
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio neboysha
    Ja mislim da nemas narocito neke koristi od tih testova jer se svake godine obadjuje jedna knjiga. recimo ja kad sam trebao da idem u 7 razredu pre 5 godina bilo je srbi u Prvom svetskom ratu a u 8 Srpske dinastije kolko se ja secam nisam siguran jer tad nisam isao zbog drugih obaveza!
    Takp je bilo u stara dobra vremena, a sad je takmmicenje iz istorije sr`nje. Svako sprema za takmicenje samo knjigu za svoj razred, eventualno neke tekstove iz istorijske citanke i to je to. Ma glupost cista, te knjzice mogu da se nauce ko pesmica za nedelju dana. Kad sam se ja takmicio dobijes jednu odredjenu temu, ali zato je rasclanis do najsitnijih detalja.

@Neboysha
    2000. tema je bila Srbi u I svetskom ratu 2001. su bile Srpske dinastije, pa ti sad vidi u kom si razredu onda bio.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2006.
    Reputaciona moć
    48

pa kazem ja sam bio 7 i 8. Nije bilo 2000 i 2001 nego znam da je ovo srpske dinastije bilo kad sam zavrsio osnovnu 2002. Koliko se secam. A mozda sam se i prebacio mozda su bili u pitanju 6 i 7 razred.

Slične teme

1. Takmicenje
    Autor Che_Anarki u forumu Fudbal
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.05.2006., 20:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •