zasto se muskarci plase da iskazu ljubav prema devojci

Svako od nas ima losa iskustva i verujem da je to jedan od razloga sto nam se desavaju takve stvari....Vecina devojaka pre nego sto odgovori na neciju ljubav zeli da se 'osigura' od eventualnog povredjivanja time sto ce muskarca 'oblikovati' prema nekim svojim parametrima....Imam losih iskustava tog tipa, ali meni je u svemu i uvek bitno da budem posten prema sebi samome pre svega i da dam sve od sebe kako bi to uspelo, ako ni tako ne ide - bye, bye, baby....Interesenatno je to da se vecina devojaka sa kojim sam imao ta losa iskustva kasnije vracala sa zeljom da zapocnemo nesto 'normalno' i 'otvoreno'....Razgovor donekle moze da resi probleme takve prirode, ali ja za tako nesto do sada bas i nisam imao strpljenja....Pre ili kasnije mi sine da jednostavno nije vredno truda i da ja ne mogu da lecim tudju paranoju, mogu samo da ga nateram da je potisne....
 
...pa ima definitivno veze sa prethodnim iskustvima,loshim naravno,pa se stvorio mehanizam koji se pali chim dodje do nekih nagoveshtaja intimnosti...ja nikad nisam imao problema da se otvorim devojci sa kojom sam,da priznam svoje emocije,ali isuvishe chesto mi se to obijalo o glavu..chast izuzecima naravno,svugde i uvek ih ima,ali vec sam rekao "kad oseti da je voljena,zena postaje surova"...to ne mozes znati dok je ne upoznash i ne otvorish joj se,ali tada si podlozan povredama i mozes mnogo gadno da prsnesh...ima i onaj drugi razlog,kromanjolski,da se tipovi ufuravaju da ce da ispadnu ****** ili shonje ako cici kazu volim te,zelim te ili neku romantichnu izjavu koja je simbol emocija...primitivno
 
Pa cinjenica je da su ljudi sebicna bica i ta sebicnost se uvijek primjenjuje u ozbiljnoj vezi... vecinom tu jedan partner popusta i formira se prema zeljama dominantnijeg partnera. Vecina ljudi to radi nesvjesno, ali to je jednostavno ljudska priroda.
Vecinom su muskarci u tome zrtve jer ih ljubav zaslijepi i ne primjecuju sta im se desava.
Ne mislim da su zene vjestije u toj dominaciji ali su muskarci mlakonje pa im previse dopustaju.
 
Pardon nisam se prijavio :)

Pa cinjenica je da su ljudi sebicna bica i ta sebicnost se uvijek primjenjuje u ozbiljnoj vezi... vecinom tu jedan partner popusta i formira se prema zeljama dominantnijeg partnera. Vecina ljudi to radi nesvjesno, ali to je jednostavno ljudska priroda.
Vecinom su muskarci u tome zrtve jer ih ljubav zaslijepi i ne primjecuju sta im se desava.
Ne mislim da su zene vjestije u toj dominaciji ali su muskarci mlakonje pa im previse dopustaju.
 
da...:)
ja to tek sada ucim u 35toj godini
:)
kako je ustvari lepo kada nekom pokazes da ti je stalo do njega ,,ali ne na napadan ili neki bolestan nacin
...das mu izbora
pokazes da ti je stalo ,,i onda zbrises :)..ponasas se normalno
pa ce on tebe potraziti ,,ubrzo-veruj:)
inace nema boljeg afrodizijaka od iskrenosti:)
dakle omladinci,,nemojte da dodjete u 35 tu i tek onda shvatite koliko ste izgubili
ne iskrenoscu
 
mozda zato sto devojke kada saznaju da se neki muskarac zaljubio u njih odma zele da ga vuku za nos i prave ga ljubomornim i zele kompletnu inicijativu u svemu.moje je misljenje tako a ako ima drugih misljenja voleo bih da ih cujem

A ni to nije losa fora, ti izglumatas da si se zaljubio, mada tesko to ide kad one sve vide. I onda kad te pokusa vuci za nos, onda je ****** u mozak i onda bude prava zbunjena kokos. A meni su onda bas jako simpaticne kad budu zbunjene kokosi.:)
 
Naravno da je stariji problem
pa cela istorija i umetnost kroz vekove ima jednog osnovnog pokretaca... i.nalazi inspiraciju u tome

Žene su.... čudo.(Pišem Žene sa velikim Ž,kao Život,kao Žar,kao Žito )

Ovde je možemo videti kako prede:

4093045.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top