zasto se muskarci plase da iskazu ljubav prema devojci
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: zasto se muskarci plase da iskazu ljubav prema devojci

Početnik
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zasto se muskarci plase da iskazu ljubav prema devojci

mozda zato sto devojke kada saznaju da se neki muskarac zaljubio u njih odma zele da ga vuku za nos i prave ga ljubomornim i zele kompletnu inicijativu u svemu.moje je misljenje tako a ako ima drugih misljenja voleo bih da ih cujem

Dirk
    Guest

Podrazumevano

pa ja se ne slazem sa tim, jer se trudim da moja devojka oseti koliko je volim i uopste nemam blokadu takvog tipa: ako joj pokazem da je volim, vuci ce me za nos...ne, to su detinjasta razmisljanja i ako nekog volim, nemam problem da to pokazem.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Igrice tipa - ha, on/ona me voli, sad cu da ga vucem za nos - odraz su nezrelosti...
    Ukoliko se dvoje ljudi voli, upravo trebaju da emocije pokazu i podijele je jedno sa drugim, da uzivaju u zajednickim trenucima, i svoju ljubav, i vezu uopste, njeguju i unapredjuju...

Početnik
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zasto se muskarci plase da iskazu ljubav prema devojci

koliko god se trudili da to pokazemo i da damo do znanja suprotnome polu cim sazna da gajite vece osecanja za nju/njega stvari se menjaju i verujte mi nije odraz nezrelosti nego stvarnosti a pogotovo kod nas u jugoslaviji a ko zna mozda su se stvari promenile ali tesko

Magdalena
    Guest

Podrazumevano

oboje ste u pravu takve igrice jesu odraz nezrelosti, ali na zalost to jeste stvarnost. Mislim da nikad necemo znati zasto je tako.

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Svako od nas ima losa iskustva i verujem da je to jedan od razloga sto nam se desavaju takve stvari....Vecina devojaka pre nego sto odgovori na neciju ljubav zeli da se 'osigura' od eventualnog povredjivanja time sto ce muskarca 'oblikovati' prema nekim svojim parametrima....Imam losih iskustava tog tipa, ali meni je u svemu i uvek bitno da budem posten prema sebi samome pre svega i da dam sve od sebe kako bi to uspelo, ako ni tako ne ide - bye, bye, baby....Interesenatno je to da se vecina devojaka sa kojim sam imao ta losa iskustva kasnije vracala sa zeljom da zapocnemo nesto 'normalno' i 'otvoreno'....Razgovor donekle moze da resi probleme takve prirode, ali ja za tako nesto do sada bas i nisam imao strpljenja....Pre ili kasnije mi sine da jednostavno nije vredno truda i da ja ne mogu da lecim tudju paranoju, mogu samo da ga nateram da je potisne....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

...pa ima definitivno veze sa prethodnim iskustvima,loshim naravno,pa se stvorio mehanizam koji se pali chim dodje do nekih nagoveshtaja intimnosti...ja nikad nisam imao problema da se otvorim devojci sa kojom sam,da priznam svoje emocije,ali isuvishe chesto mi se to obijalo o glavu..chast izuzecima naravno,svugde i uvek ih ima,ali vec sam rekao "kad oseti da je voljena,zena postaje surova"...to ne mozes znati dok je ne upoznash i ne otvorish joj se,ali tada si podlozan povredama i mozes mnogo gadno da prsnesh...ima i onaj drugi razlog,kromanjolski,da se tipovi ufuravaju da ce da ispadnu ****** ili shonje ako cici kazu volim te,zelim te ili neku romantichnu izjavu koja je simbol emocija...primitivno

vanjaa
    Guest

Podrazumevano Re: zasto se muskarci plase da iskazu ljubav prema devojci

ZATO STO SU KUKAVICE!

Guest

Podrazumevano

Pa cinjenica je da su ljudi sebicna bica i ta sebicnost se uvijek primjenjuje u ozbiljnoj vezi... vecinom tu jedan partner popusta i formira se prema zeljama dominantnijeg partnera. Vecina ljudi to radi nesvjesno, ali to je jednostavno ljudska priroda.
    Vecinom su muskarci u tome zrtve jer ih ljubav zaslijepi i ne primjecuju sta im se desava.
    Ne mislim da su zene vjestije u toj dominaciji ali su muskarci mlakonje pa im previse dopustaju.

Zainteresovan član atomski mrav (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Pardon nisam se prijavio :)

Pa cinjenica je da su ljudi sebicna bica i ta sebicnost se uvijek primjenjuje u ozbiljnoj vezi... vecinom tu jedan partner popusta i formira se prema zeljama dominantnijeg partnera. Vecina ljudi to radi nesvjesno, ali to je jednostavno ljudska priroda.
    Vecinom su muskarci u tome zrtve jer ih ljubav zaslijepi i ne primjecuju sta im se desava.
    Ne mislim da su zene vjestije u toj dominaciji ali su muskarci mlakonje pa im previse dopustaju.

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Citat Original postavio kul
    mozda zato sto devojke kada saznaju da se neki muskarac zaljubio u njih odma zele da ga vuku za nos i prave ga ljubomornim i zele kompletnu inicijativu u svemu.moje je misljenje tako a ako ima drugih misljenja voleo bih da ih cujem

u pravu si 100%, podrzavam te

??????
    Guest

Podrazumevano Zato

Oni su zesce svinje!Vec 1 god sam sa deckom od koga 1god ne mogu da izvucem tu jednostavnu rec.Verovatno je u pitanju kompleks vise vrednosti!

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Dva moguca razloga - strah od odbacivanja i nepostojanje doticnog osecanja u vezi.

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano Re: Zato

Citat Original postavio ??????
    Oni su zesce svinje!Vec 1 god sam sa deckom od koga 1god ne mogu da izvucem tu jednostavnu rec.Verovatno je u pitanju kompleks vise vrednosti!

menjaj decka sestro

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: Zato

Citat Original postavio ??????
    ako ni posle toliko vremena ne moze to da izgovori zar mislis da to uopste oseca, covece kad nekog volis i sa njim si desava se da ces da puknes ako to ne kazes ili ne pokazes, ej menjaj ga

sanja
    Guest

Podrazumevano

nismo dugo o ovome...

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Sve se svodi oko pojma sigurnosti.Zapravo ako je neko nesiguran taj ce biti sklon svakojakim glupostima.Tu se vise ne radi ni o "vucenju za nos" vec i o polnoj nezrelosti.

Ističe se
    Učlanjen
    22.09.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    38
    Reputaciona moć
    0

da...
    ja to tek sada ucim u 35toj godini

kako je ustvari lepo kada nekom pokazes da ti je stalo do njega ,,ali ne na napadan ili neki bolestan nacin
    ...das mu izbora
    pokazes da ti je stalo ,,i onda zbrises ..ponasas se normalno
    pa ce on tebe potraziti ,,ubrzo-veruj
    inace nema boljeg afrodizijaka od iskrenosti
    dakle omladinci,,nemojte da dodjete u 35 tu i tek onda shvatite koliko ste izgubili
    ne iskrenoscu

Legenda Slonce (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    3613

Citat Original postavio kul Pogledaj poruku
    kadasnja tema i vazda aktuelna.

elem...zbog straha od odbijanja
    zele zeka

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

A ni to nije losa fora, ti izglumatas da si se zaljubio, mada tesko to ide kad one sve vide. I onda kad te pokusa vuci za nos, onda je jebbes u mozak i onda bude prava zbunjena kokos. A meni su onda bas jako simpaticne kad budu zbunjene kokosi.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

12.06.2003.

Ljudi su čak i pre 8 godina pričali o istoj tugi koja ih tišti kao i danas.Da li su to radili i pre 2003.? Da li je problem drevniji?

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I žene su isto reagovale....

vanjaa ZATO STO SU KUKAVICE!

Ističe se
    Učlanjen
    22.09.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    38
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Gwai Lo Pogledaj poruku
    12.06.2003.

Ljudi su čak i pre 8 godina pričali o istoj tugi koja ih tišti kao i danas.Da li su to radili i pre 2003.? Da li je problem drevniji?
    Naravno da je stariji problem
    pa cela istorija i umetnost kroz vekove ima jednog osnovnog pokretaca... i.nalazi inspiraciju u tome

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zaimb Pogledaj poruku
    Naravno da je stariji problem
    pa cela istorija i umetnost kroz vekove ima jednog osnovnog pokretaca... i.nalazi inspiraciju u tome
    Žene su.... čudo.(Pišem Žene sa velikim Ž,kao Život,kao Žar,kao Žito )

Ovde je možemo videti kako prede:

Poslednji put ažurirao/la gost 275405 : 20.08.2011. u 14:37

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Da...Ja često iskažem ne volim da manipulišem pa sam postanem žrtva al makar imam čistu savest.
    Myles Bennett Dyson

Slične teme

1. Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 20.10.2015., 21:42
  2. ZASTO SE MUSKARCI PLASE USPESNIH DEVOJAKA
    Autor rajkaca u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 23.02.2006., 20:31
  3. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 17.02.2006., 16:40
  4. Da li se muskarci plase zena sto uzvaju u seksu???
    Autor Venera_78 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 25.06.2004., 12:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •