Strah od pozajmljivanja stvari koje pripadaju zenama.

sinnke:
Zasto zene kad god njihov decko nije s njima umisljaju kako je s nekom drugom i yebe tu drugu?

To misle nesigurne i nepoverljive zhene. Eto, to je to. Ne misle sve tako. AL eto, opet, neke od tih koje to ne misle i ispadnu ovce koje zaista vara dechko. To je zato shto je mushkarca tako lako "skrenuti sa puta" i zavesti, da dosta devojaka sada zhivi u vechitom strahu da nisu tu njihovi mushkarci par sati...zbog neke druge.... U prevodu, vi ste velikim delom krivi. Jbg...
 
sinnke:
Zasto zene kad god njihov decko nije s njima umisljaju kako je s nekom drugom i yebe tu drugu?

Ma to ti nije polno određen poremećaj. Imaš i takve muškarce.
Evo, ova moja išla na neke privatne časove za neki ispit. I riba koja joj drži časove nije mogla da se čudu načudi da ja svoju dragu nisam nijednom cimnuo na mob da bih proverio gde je i šta radi i da se slučajno ne trpa sa nekim. Kaže ta njena profesorka, da njenim studentkinjama tipovi jednostavno ne veruju da su kod nje na času, pa non-stop cimaju na mob...

Posesivne & ljubomorne budale.
 
jastuk:
kako niste - ima mnogo veza i brakova kojima se predpodstavlja da je decko/muz veran ako je sve ok u odnosu..,a da l nije veran - o tome se tad i u TAKVIM VEZAMA i ne razmishlja ...

Ima smisla to što pričaš... Mislim da kapiram...
Kada veza nije u redu, obično se u čoveku zarodi pomisao o preljubi...
Kada je sve u redu, nema razloga da se razmišlja o takvoj stvari...

Možda.
 
E sada mi se nešto nameće jedno pitanje.
Ako je veza, odnos, na klimavim nogama, na koju foru neko misli da će nadgledanjem, ljubomornim ispadima i zamkama posesivnosti nešto da popravi i obezbedi.
Ja znam, na primer, da kad god su počele devojke da sumnjaju u moju vernost, da bih i ja počeo da razmišljam o drugim ženama. Što bi one više sumnjale, to se u meni sve više budio preljubnički poriv...

Sećam se kada je jedna moja bivša devojka počela da e tripuje zbog neke druge ribe. I onda je počela da fantazira kako je ta druga sigurno zaljubljena u mene, kako je ovo i ono... na kraju ja počeh ozbiljno da razmišljam o toj drugoj devojci. Pa pored činjenice da je jako lepa, počeh da nalazim i trista drugih dobrih razloga da počnem da se motam oko nje...
 
Da, u pravu si, ovo je otišlo preširoko.

Elem sinnke, stvar je ovde ovakva. Ta riba je ljubomorna & posesivna, a seks je prvo što joj pada na pamet da bi mogao da uradiš dok te ona ne nadgleda. Ovo će joj posebno pasti na pamet u slučajevima da vam je seks ređi nego što bi ti želeo i u slučajevima kada je jasno da ti ne pruža sve što želiš.
Primera radi, žena koja ne upražnjava felacio, a spospadne je ljubomora, uvek će se bojati da ga ne tražiš sa strane... Naravno, ona zna da je redak muškarac koji ne želi tako nešto ( ako takvi uopšte postoje ).
 
jastuk:
kako niste - ima mnogo veza i brakova kojima se predpodstavlja da je decko/muz veran ako je sve ok u odnosu..,a da l nije veran - o tome se tad i u TAKVIM VEZAMA i ne razmishlja ...


Nije tacno.

Ima brakova gde prevaren partner jednostavno "nece" da zna da je prevaren, nego bezi od stvarnosti i ubedi sebe da je sve OK. A celo selo zna d nije tako.

Jel na to mislis?

Jedino sam to vidjao u zivotu.
 

Back
Top