Koji stampac da kupim... ?

Ja imam HP Photosmart 7450. Platio sam ga oko 70e i mogu ti reci da sam vrlo zadovoljan. Za kucnu upotrebu je sasvim zadovoljavajuci. Imas i jeftinije, mislim da su sad aktuelni 3940, ali oni imaju nesto manje kertridze i nesto su slabijeg kvaliteta.
 
ja imam EPSON STYLUS PHOTOS RX 500 samo je malo skuplji od 80 € ali ima funkcija do besvesti ima: fax, skener, citac za memori kartice moze sa kartice da stampa bez PC-a a mozes i da memorises u njega sto se ketridza tice orginal su komplet 30€ ali ja kupujem za 13 € neke druge firme i nije neka velika razlika a imas i mogucnost da iskoristis farbu do zadnje kapi pomocu jedne spravice koju imam ali ne znam kako se zove ali kad ti PC kaze da je ketridz prazan izvadis ga stavis mu tu dzidzu koja inace radi na baterije vratis u stampac i koristis jos za oko 30% vise. Ako nabavis ovakav ili mozda i jaci neces se pokajati, nisam ni ja.
 
antanas:
Stvar je u tome da kertridzi mogu da se PUNE, a ne da se kupuju novi, a ti probaj da napunis EPSONOVE

A gde je problem u punjenju Epson stampaca??????????
Bez ikakvih problema to radis. Pokusali su sa chipovima na kertridzima, al im braca Rusi odmah odgovorili. Tako da je sve veoma prosto.

Jedina mana Epsona je sto se glava stampaca ne moze menjati, odnosno nije na kertridzu, pa ako crkne (a hoce joj to pocesto), onda kupuj novi stampac. Pre nekih 6-7 godina to je i bio problem kad su oni bili oko 300-500 maraka, al sada za nekih 40-70 evra nije.
 

Back
Top