joj kako boli....

Z

zamisli

Gost
popila sam "brdo" tableta a stomak jos uvek boli, a za dva sata imam ispit...sta da kazem profi: "izvinite, ali ja ne mogu danas da polazem dobila sam..."
uh kako mrzim sto sam zensko...samo ponekad
 
Znam jednu devojku koja je tako na pismenom ispitu... Trazila od asistenta da ode u WC jer je dobila. I 'ajd sad ti reci "ne moze". Otishla, prochitala shta joj je trebalo, vratila se i polozila ispit.
 
zamisli:
popila sam "brdo" tableta a stomak jos uvek boli, a za dva sata imam ispit...sta da kazem profi: "izvinite, ali ja ne mogu danas da polazem dobila sam..."
uh kako mrzim sto sam zensko...samo ponekad

Pa to je velika prednost što ste žensko. Vi bar možete da se raskrečite i dobijete 6. A ja kad ne naučim i kad se raskrečim ne dobijam ništa. Jedino ako je profesor gej, ali to je retko.
 
eheh kod mene ne pushtaju da se izadje kad je pismeni ispit uopste..ne mozes ni da piskish
a neki su po 4h...srecom asistenti su poluodsutni dok se shetaju amfiteatrom pa ne primecuju barice koje studenti prave
shalimse:)
ej ne znam za te bash jake bolove ali kad su oni slabiji pomazhe da hodash
 
analgin nije za to, siri krvne sudove i pojacava krvarenje i bolove... isto kao i aspirin, acitisal itd...

probaj brufen od 400, mozda cak i dva komada... nista ne fali ako ih popijes jednom mesecno, bar tako moj doca kaze... ili diklofen... ili taj rapten k, cula sam da je dobar ali nisam probala...

mada kad mene toliko boli stomak onda ne pomaze nista...
 
bolje...reko samo da vam javim.a ispit je proso super
ma kaos to neko " gore" rece mora da se odboluje. Nekad mi bilo koji analgetik pomogne , a nekad nista....pa ni doktor, a kad sam kod doktora samo sam jednom pravu informaciju dobila , to je genetski ( bolovi i koliko krvarimo)..svi lekovi su samo privremena pomoc...
'bem ti zensko...
 

Back
Top