Bojan Krkic iz Barselone!!!

aha...ima spansko drzavljanstvo, i igrace za njihovu selekciju...mali je ogromen talenat, i moze se ocekivati vec za koju sezonu u Barsinoj riznici, rame uz rame sa Meksikancem dos Santosom...kako ce oni da kidajuuuuu....

forca Barca
 
Nikad cuo.
Ma da....stalno se pojavljuju ti nasi klinci sa stranim pasosima...kao ne znam kakav-ovakav-onakav.......pa da svaki 10-i uspe bila bi ih krcata Evropa po vrhunskim klubovima,ma za koju reprezentaciju igrali......nema od toga nista.Nismo mi ni Brazil ni Argentina....nismo bre ni ko Hrvati...i oni su za pola koplja ispred nas(sto se reprezentacije tice)
 
Vidjecete uskoro INTEREVOG IBRAHIMOVICA!!!!!!! GORAN SLAVKOVSKI
Mali ima (17) godina i sada drzi Rekord kao najmladji igrac koji je Debitovao u istoriji samog kluba.
Mali je do 15-ste godine dao preko 250 golova!! Igrajuci za Malme,dok je ponikao u istom klubu kao i Ibrahimovic(FK BALKAN) I gradjom podsjeca na Zlatana!
Skoro je dao gol protiv Milana sa 30-metara igrajuci za Omladince.
Vidjecete ubrzo o kakvom se igracu radi;)
 
Bojan Krkic je jedan od najtalentovanijih igraca Evrope,a i sveta-cinjenica! Vrlo dobro poznajem njegovog brata od strica,iz Paracina sam odakle i njegov cale. Znam sve o Bojanu i u toku sam... Spanija je njegova zemlja,tamo se rodio,tamo ima sve... i majka mu je Katalonka... Steta sto nece dolaziti... Ne treba da budete fudbalski strucnjak da biste shvatili silinu njegove igre,i koliko bi on doprineo nasem fudbalu... pozdrav svima
 

Back
Top