Linux kernel 'getting buggier'

ha ha :)
nije ES, vec Slashdot :)

inace, mislim da je to apsolutno normalna stvar, u razvoju bilo ccega, kada krenes da napises obican notepad napravces bar jednu sintaksnu gresku...
lepo je neko rekao nit je linux savrsen nit je windows savrsen, a sto se mene tice to je samo alat i nista drugo...
 
Obersturmfuehrer:
ha ha :)
nije ES, vec Slashdot :)

inace, mislim da je to apsolutno normalna stvar, u razvoju bilo ccega, kada krenes da napises obican notepad napravces bar jednu sintaksnu gresku...
lepo je neko rekao nit je linux savrsen nit je windows savrsen, a sto se mene tice to je samo alat i nista drugo...

To se odnosi na novije verzije 2.6 kernela... 2.4 se uzima kao pojam stabilnosti.
 
Obersturmfuehrer:
ha ha :)
nije ES, vec Slashdot :)

inace, mislim da je to apsolutno normalna stvar, u razvoju bilo ccega, kada krenes da napises obican notepad napravces bar jednu sintaksnu gresku...
lepo je neko rekao nit je linux savrsen nit je windows savrsen, a sto se mene tice to je samo alat i nista drugo...
Ma videh da se neke teme ponavljaju kao na ES-u, ali izgleda da na ES-u takođe prate /. :)
Naravno da se bagovi javljaju, ali za "marketing" i nije baš zgodno davati ovakve izjave... A OS je (nažalost) definitivno za neke postao religija...
 
Red_Zmaja:
Ne znam da li ste mozda isli da gledate RMS kada je dolazio u bg (ja slucajno jesam...) Ako niste predlozio bih vam da skinete gnuzillu koja je posvecena RMS i da se malo informisete o ideji pre ovakvih izjava:
Ko je uopšte pominjao RMS-a? (Doduše, o njemu bi se moglo raspravljati, ali ajd' sad..) Kažem da su se ljudi malo više naoštrili po "OS-ovskoj pripadnosti"... Ako sa OS pređemo na priču o GNU, pa onda na priču o slobodi uopšte, svakako se dolazi i do religije. Ali ja nisam hteo da proširujem priču, već se konstatacija odnosila na os...
 

Back
Top