Kako se ponasate kada neko pridje vasoj devojci

ja ocekujem da se moj decko zeza, i kulira....fala bogu do sad imala sam takve decke....neko ko je ljubomoran i oce da se tuce odma, mi definitivno ne bi odgovarao......

evo na primer jednom s jednim mom deckom sedimo u kaficu i prilazi nam jedan macan, i poce da me muva, a moj decko kaze da mi je brat, i jos poce da kaze dacu ti ja njen broj ako ona nece....heheheheh, posle toga smo se pisali od smeha....
 
AcaBg82:
Pitanje za muski deo publike kako se ponasate kada neko ko ne zna da je to vasa devojka pridje vasoj devojci???

Devojke kako ocekujete da se vas decko postavi u toj situaciji???

ako mi veruje nece se mesati.
ako mi ne veruje i pokusa da napravi scenu najebace.

a dobra je i ona fora sto je geisha napisala sa zajednickim zezanjem treceg lika :lol:
upravo to bih uradila kada bi se ja nasla u suprotnoj situaciji,znaci da neka njega startuje :lol:
 
Ma nije to...nego dva puta pisem istu poruku,jer je pru pokazalo sa zakasnjenjem...ili sta vec. Pa sam mislio da sam ja nesto zajebao.Pa napisam ponovo...i onda vidim da je ona prva izasla. I onda sam hteo obe da izbrisem...ali nije me yebavalo 2%.Iznerviram se i napisem ovo!
Mumy nisi trebala da me citiras,posto cu da brishem. To je bilo u afektu.Afektna sam licnnos' :lol: :lol:
 
Inache mi je bas uzbudljivo i napaljivo to sto se svi muskarci (a i neke zene ;) ) loze na moju machkicu tako da mi to uopste ne smeta, cak sta vishe bash mi imponuje. Naravno sve to moze da bude tako zbog toga shto se neverovatno dobro razumemo i volimo. I zato jer je ona zena koja uz to shto je sexi mackica u svojo prelepoj glavici ima josh vece kvalitete. A isto tako sam siguran u sebe, i znam da se uz mene oseca ispunjeno i zhenstveno, tj. da je srecna i da zeni mogu da pruzim sve shto ocekuje od muskarca.
 
e022.gif
 

Back
Top