Fudbalske sudije Srbije i Crnr Gore

Aleksandar Zivanovic:
Najbolji je mladi perspektivni savezni fudbalski sudija -Goran Petrovic-iz L-o-z-n-i-c-e 8)
:)Ja sam bio u prilici, da vidim Petrovic Gorana , na seminaru fudbalskih sudija , koji se odrzao u avgustu u Kragujevcu.Tamo sam cuo, da ima jedan dobar sudija(Petrovic Goran), ali nisam siguran, da mislimo na istog, zato te molim, da mi das odgovor, da li je on sudija na II saveznu ligu.
Sto se tice mojeg misljenje, mogu ti reci, da zapamtis ime Novovic Milos.On je sada na II saveznoj ligi i veoma je perspektivan i vec je stekao ime u Crnu Goru.
 
RAKOVICA:
СВЕ СУ ТО КОРУМПИРАНА ГАМАД НЕКА С Е НОСЕ И ОНИ И ЅАЈЕДНИЦА ПРВОЛИГАША
prijatelju imas pogresno misljenje nemoj da preterujes nisu svi isti,ima korunpirani ali ima i korektni i finasijski obezbedjeni do kraja zivota koji imaju privatni biznis i nemozes ih kupiti,oni zele da naprave karijeru i ostave iza sebe neki trag kao sto su Zoran Petrovic i Miroslav Radoman. FSS i FSSCG kao i Zajednica Prvoligasa rade i to veoma uspesno da zaustave korupciju veruj mi na dobrom su putu i to rade veoma dobro ubrzo ces promeniti misljenje.Sporski pozdrav Savez.Fud.sudija Goran Petrovic Loznica
 
Anonymous:
Aleksandar Zivanovic:
Najbolji je mladi perspektivni savezni fudbalski sudija -Goran Petrovic-iz L-o-z-n-i-c-e 8)
:)Ja sam bio u prilici, da vidim Petrovic Gorana , na seminaru fudbalskih sudija , koji se odrzao u avgustu u Kragujevcu.Tamo sam cuo, da ima jedan dobar sudija(Petrovic Goran), ali nisam siguran, da mislimo na istog, zato te molim, da mi das odgovor, da li je on sudija na II saveznu ligu.
Sto se tice mojeg misljenje, mogu ti reci, da zapamtis ime Novovic Milos.On je sada na II saveznoj ligi i veoma je perspektivan i vec je stekao ime u Crnu Goru.
Pozdrav Umesto odgovora malog Ace (moj komsija) javljam ti se ja . Sudim Srpsku ligu ZAPAD a porosle godine polozio sam za Saveznog,ovo mi je treca sezona na Srpskoj ligi a kakav sam sudija nezelim da komentarisem o sebi postoje strucni ljudi za to....Ovaj mali malo preteruje jedva sam ga namolio da mi da adresu posto sam cuo da na seminaru u Herceg Novom neke sudije pitaju za mene mog kolegu Dimitrijevica.Neznam da li si to ti ili neko drugi u svakom slucaju puno pozdrava od mene i naravno srecno u nastavku sezone.Moj Email je agrokomerc@verat.net odgovoricu ali se retko konektujem posto sam veoma zauzet i imam malo slobodnog vremena.........
 
Zasto se cudimo sto nasih sudija nema nigde u Evropi?
Ocigledno je postalo jasno da su sudije u nasem sampionatu pod velikim pritiskom ljudi koji vode FSSCG,a svi dobro znamo ko tamo sedi.
Primer je sudjenje u Kuli koje preti da unisti domaci fudbal.
Da li je sada jasno ljudima iz FSSCG zaso nema gledalaca na stadionima jer je svima vise jasno da se utakmice vise ne dobijaju na terenu neko u kancelarijama Stojkovica i Dzajica.
Ovo sto se desilo u Kuli je velika sramota za Srbiju i Crnu Goru.
 

Back
Top