Da li ribe poput S. Savic mogu ikada biti "tete" bez obzira na godine one su uvek rib

Da ali uz botox,3 kile pudera fejslifting i ko zna shta josh...i to samo sa dobre razdaljine.:lol:
Godine je nemogutje pobediti,samo sakriti.

Eeee..........u ovome je caka...lepa zzena ne krije godine niti se trudi da ih pobedi...vech je zadovoljna i ponosna na svoje godine..jer svako doba nosi neshto svoje, lepo...treba bre te bore i zaraditi...one od smeha pa si lep i sa 100god...

Nema nishta tuzznije od mushkarca ili zzene koji pokushavaju da glume mladost...i nishta lepshe od osobe koja je ono shto jeste i zadovoljna sobom i svojim zzivotom.:ok:

Jer, lepota nije hardver, vech softver...dzaba ti savrshen hardver ako zzivish kao zavidan losh i nezadovoljan chovek...lice i telo ti se formiraju prema tome...kao mislish, zzivish i osechash...i tu je kljuch trajne lepote.
 
Sonja Savic se rodila i provela detinjstvo i mladost u jednom drugom svetu...jednoj drugoj zemlji. Nikad lepse nije bilo niti ce biti. Taj sjaj koji je iz izbijao iz Sonje u mladosti je tesko opisati. Ona je bila i ostala izvanredan talenat, osoba nadprosecnog duha i intelekta. Nije stvar u tome kako je izgledala vec kakav je utisak ostavljala, ona je zracila iznutra. Neko je rekao da je ostala zarobljena u jednoj fazi svog zivota. Pre mislim da nikada nije prebolela raspad svoje zemlje, nestanak onog veselog, vrcavog, pomirljivog, tolerantnog duha stare Juge koji mladje generacije nikada nisu dozivele pa ni ne mogu da pojme kako je tada bilo lepo ziveti ovde. Cela jedna generacija neopisivo talentovanih i pametnih ljudi zbrisana je raspadom zemlje i ratom, ne fizicki, vec mentalno, psiholoski. Kada neko kao Sonja dozivi procvat 90tih i tubofolk kulture, to ga unisti, ubije iznutra. Neka joj je laka zemlja.
 
To je tuga, koja se zrcali... Uvijek sam imala osjecaj kao da u sebi nosi svu tugu ovog svijeta...

Pocivala u miru, kao i svi oni pripadnici te sjajne generacije talentovanih umjetnika, specificnog senzibiliteta, mislecih i drugacijih, poeticnih, neprilagodjenih, kojih vise nema...
Ljudi iz gradova...
Tranzicija...
Mrak...

... odista , dijelim vase misljenje jer od kada sam prvi put vidio njene filmove i bilo koje njeno pojavljivanje , govorilo je o jednom cudnom svijetu intime i samo svojnosti , o necemu neispoljenom i odsustvu zelje za ispoljavanjem.
Njene uloge su sve kao da su za nju pisane i zamisljane .
Covjek se ne moze oteti utisku da je neko trebao opservirati njenu svakidasnjicu i ukazati na svakidasnje podizanje pogleda jer ta Glumica je morala duze zivjeti i imala je jos puno reci !
Slava joj i mir,
- neka ga tako nadje !!!
 
Sonja Savic se rodila i provela detinjstvo i mladost u jednom drugom svetu...jednoj drugoj zemlji. Nikad lepse nije bilo niti ce biti. Taj sjaj koji je iz izbijao iz Sonje u mladosti je tesko opisati. Ona je bila i ostala izvanredan talenat, osoba nadprosecnog duha i intelekta. Nije stvar u tome kako je izgledala vec kakav je utisak ostavljala, ona je zracila iznutra. Neko je rekao da je ostala zarobljena u jednoj fazi svog zivota. Pre mislim da nikada nije prebolela raspad svoje zemlje, nestanak onog veselog, vrcavog, pomirljivog, tolerantnog duha stare Juge koji mladje generacije nikada nisu dozivele pa ni ne mogu da pojme kako je tada bilo lepo ziveti ovde. Cela jedna generacija neopisivo talentovanih i pametnih ljudi zbrisana je raspadom zemlje i ratom, ne fizicki, vec mentalno, psiholoski. Kada neko kao Sonja dozivi procvat 90tih i tubofolk kulture, to ga unisti, ubije iznutra. Neka joj je laka zemlja.




slazem se sto se sonje tice,
al ovaj "mirljiv, tolerantan duh stare juge"
mi zaista nije poznat.
sonju i ostale velike ljude tog vremena
je "ubio" kich koji je dosao sa ratom, slobom, mirom...i ostalim otpadom naseg drustva...
sonja je imala svoju zemlju...samo su se vremena promenila...
na zalost.
 
@Kafeholicarka
:D Ja sam bila jako mala, uspela sam samo par tinejdzerskih godinica da provedem u 80tim, i to poznim...A necu zaboraviti kako je bilo lepo u Beogradu tada, mogao si mirne duse go ulicom da prodjes i da te niko cudno ne pogleda a kamoli sta drugo; potpuna sloboda, nista nadrkani ljudi, tuce, pucnjava, krimosi...veselo, udjes u disko, niko nije isto obucen, svako fura svoj fazon, svako ima kinte koliko mu treba i vise, igra se do besvesti, zajedno gejevi i strejteri i svakakvi. Ne znam kako da ti objasnim, prosto si se osecao nesputano, slobodno, bez straha. Ali u pravu si...vremena su se promenila....dok je bilo para bilo je i muzike. Tuzno.
 
@gospodjica14

znam...i ja sam bila detence krajem 80tih
ali se dosta toga secam...dobrih i losih stvari...
a da je bilo bezbrizno jeste...jednostavno takva su bila vremena...
ali mi nesto taj zal za "jugom" ne ide od ruke
i nekako mi dodje bezveze, moram priznati...
jer mnogo toga loseg je proizislo iz te jugoslavije...bar po nas i nasu zemlju.
a te 80 jesu bile posebne...pune pozitivne energije, pokreta, bunta...dobrog r'n'r-a
beograd je tih godina prosto sijao od dobrih stvari koje su se u njemu desavale...
ali, ipak je to bilo samo tih desetak godina...a "juga" je trajala mnogo, mnogo duze...na zalost.
treba izvuci pouku iz greski koje smo napravili...i nastaviti dalje.
 

Back
Top