Da li ribe poput S. Savic mogu ikada biti "tete" bez obzira na godine one su uvek rib
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 139

Tema: Da li ribe poput S. Savic mogu ikada biti "tete" bez obzira na godine one su uvek rib

Zainteresovan član frida-kahlo (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Da li ribe poput S. Savic mogu ikada biti "tete" bez obzira na godine one su uvek rib

Neko na nekoj sasvim trecoj temi rece ...a kada smo spomenuli Sonju Savic ...." Ma sta joj fali ,teta je i sad dobra riba"...tako nesto..parafraziram....
    Ovo pitanje mi se prirodno nametnulo samo ,jer ja mislim da tipove kao sto je ona nikada ne mozemo posmatrati kao "tete" prosto ne lezi joj...ona je ( i njoj slicne ) za mene uvek Riba , faca ,Genijalac....ma fenomenalna prosto...ali nikada ali NIKADA "Teta"....
    Sta mislite?

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Da li ribe poput S. Savic mogu ikada biti "tete" bez obzira na godine one su uvek rib

a ko je sonja savic?

ja samo znam onu snezanu savic i ona je bre riba i sad u 50oj.....

Aktivan član neogeo (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Da li ribe poput S. Savic mogu ikada biti "tete" bez obzira na godine one su uvek rib

Joj Sonja je lik ali se bre mnogo upropastila....

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

[QUOTE=neogeo]Joj Sonja je lik ali se bre mnogo upropastila....[/QUOTE

Videh je pre izvesnog vremena na nekoj naslovnici u nekoj srebrnoj koznoj jakni...preko neka zelena...ma bre super izgleda...ima stila.....ne znma...nemam dovoljno reci hvale za nju...

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ja zhene dozhivljavam kao devojke...kao e ona devojka a ona ima 4 banke i prestala da bude devojka 90tih
    Voistinu.

Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

E pa cool, onda se povratila, bila je bash loshe...

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Nema neki izbor slika ne netu...ali evo jedne...

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio AntunTun
    ja zhene dozhivljavam kao devojke...kao e ona devojka a ona ima 4 banke i prestala da bude devojka 90tih

Bravo!!! Respect !!

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

O Boze......
    IZVINJAVAM SE STO SAM SONJU SAVIC NAZVAO TETOM...TO NJE BILO ZLONAMERNO U ODNOSU NA NJENE GODINE VEC SAMO FRAZA KOJA JE TREBALA DA POKAZE DA I ZENA OD 45 MOZE DA IZGLEDA DOBRO.

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li ribe poput S. Savic mogu ikada biti "tete" bez obzira na godine one su uvek

Sonja Savic mi nikada nije bila omiljeni lik, ali, da, znam sta hioces da kazes. Ima zena koje bas nikada ne postanu tete. I jesu uvek ribe. Sladjana Milosevic nije teta. Eto, nju bash volim.

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio frozen1982.
    O Boze......
    IZVINJAVAM SE STO SAM SONJU SAVIC NAZVAO TETOM...TO NJE BILO ZLONAMERNO U ODNOSU NA NJENE GODINE VEC SAMO FRAZA KOJA JE TREBALA DA POKAZE DA I ZENA OD 45 MOZE DA IZGLEDA DOBRO.

Ma nema veze...salim se ja....ali bas si me podstakao da otvorim temu....:O)

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Da li ribe poput S. Savic mogu ikada biti "tete" bez obzira na godine one su uvek

Citat Original postavio muvalo
    Sonja Savic mi nikada nije bila omiljeni lik, ali, da, znam sta hioces da kazes. Ima zena koje bas nikada ne postanu tete. I jesu uvek ribe. Sladjana Milosevic nije teta. Eto, nju bash volim.

Ma da....Sladjana,Bebi-Dol...Sonja....to je ta ekipa....ima ih jos da ne nabrajam...

Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Ja volim Bebi!!!

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

....i ja je volim....ma volim sve tri...a narocito Sonju....uopste volim takve persone ,koje nikada ne dozvole da postanu "Zene"...ustvari toliko su pune duha , toliko posebne ,uvek nove i drugacije ....valjda je to Aura...ne znam....e zato ce one ,barem sto se mene tice ....biti uvek devojke ...pozeljne devojke..pa cak i sa 80....nazoviti me nekrofilom....ali ne ja to nisam......
    ....a rekavsi ovo naravno nisam ni mislila na "kamiondzije" kojima sigurno nece biti interesantne...

Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

To je heroin

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

gresis...ali to je vec njihova stvar....licno mislim sa ili bez heroina one bi bile to sto jesu....tako da je to irelevantan podatak....

Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

To je vec za posebnu temu...Ali u svakom slucaju nebitno...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Meni se svidjala Sonja Savic kad je bila mlada,..meni je bila prelepa..obozavala sam je u ulozi :"decka- Branka" u secernoj vodici..Tamo mi je najlepsa....Videla sam je kad je promovisala njen film ovde kod nas...jeste sad fura neki totalno drugi fazon a i nije mi vise tako lepa..ali je nevidjeno pametna...Podrzavama je i jako je dobra glumica,...ove novopecene glumice "lepotice" nisu joj ni do kolena sto se tice glumatanja

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio frida-kahlo
    Neko na nekoj sasvim trecoj temi rece ...a kada smo spomenuli Sonju Savic ...." Ma sta joj fali ,teta je i sad dobra riba"...tako nesto..parafraziram....
    Ovo pitanje mi se prirodno nametnulo samo ,jer ja mislim da tipove kao sto je ona nikada ne mozemo posmatrati kao "tete" prosto ne lezi joj...ona je ( i njoj slicne ) za mene uvek Riba , faca ,Genijalac....ma fenomenalna prosto...ali nikada ali NIKADA "Teta"....
    Sta mislite?

Ma akakvi sonja je losa,,,,,

Ali zato Isidora Bjelica.... Njam njam, i pored pajsea ona je meni tako gotivna....

Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Ti imash ozbiljnih problema

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Samantha Jouns
    Meni se svidjala Sonja Savic kad je bila mlada,..meni je bila prelepa..obozavala sam je u ulozi :"decka- Branka" u secernoj vodici..Tamo mi je najlepsa....Videla sam je kad je promovisala njen film ovde kod nas...jeste sad fura neki totalno drugi fazon a i nije mi vise tako lepa..ali je nevidjeno pametna...Podrzavama je i jako je dobra glumica,...ove novopecene glumice "lepotice" nisu joj ni do kolena sto se tice glumatanja

E pa upravo sam to i htela da kazem....ne mora ona biti vamp ribetina da bi bila privlacna...njoj to nije potrebno...ona ima nesto mnogo mnogo mnogo vise...i apsolutno se slazem sa tobom...neponovljiva.....kako si ti to lepo rekla "ove novopecene glumice "lepotice" nisu joj ni do kolena sto se tice glumatanja[/QUOTE]"
    To i ja mislim.....

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio neogeo
    Ti imash ozbiljnih problema
    Ej znam da nije bas lepa ali to jedina zena koja je tako ne lepa (jer ne mogu da kezem da je ruzna) a da mi je tako gotivna, i da bih zeleo da je upoznam....

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio frida-kahlo
    E pa upravo sam to i htela da kazem....ne mora ona biti vamp ribetina da bi bila privlacna...njoj to nije potrebno...ona ima nesto mnogo mnogo mnogo vise...i apsolutno se slazem sa tobom...neponovljiva.....kako si ti to lepo rekla "ove novopecene glumice "lepotice" nisu joj ni do kolena sto se tice glumatanja
    "
    To i ja mislim.....[/QUOTE]

Ma naravno ona je GLUMICA...onaj ko se bolje seca nje neka pogleda njene filmove nek vidi kakve su to uloge i kako ONA GLUMI! A ne tu neka sloboda micalovic ili ove sto su na pinku "glumice" i pojma nemaju sa glumom ? Lepe su i zgodne ali sto ne znaju da glooome pa to ti je......

Zainteresovan član vishnjica (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio neogeo
    To je heroin
    Uze mi rec iz usta!!!

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

....heroin u tome samo odmaze...ne pomaze...tako da on sa tim ama bas blage veze nema....

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Inace izmedju "biti sam" i "biti sa zenama" razlika je....?
    Autor Meda Božanin u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 14.01.2008., 21:30
  2. Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.10.2007., 23:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •