Sliku na sunce...

frida-kahlo

Zainteresovan član
Poruka
350
danas sam od druga primila mail...u mailu slika i pitanje " da li si to ti "? Naravno u pitanju je bila sala ali na slici devojka/zena potpuno ista ja...zaprepastila sam se...Danas sam malo istrazivala ,i otkrijem ko je glumica ,naravno znam je ...cak mi se i dopala u par navrata iz nekih filmova u kojima blage veze nema samnom...ali u izvesnom jednostavno To je To....
Postavila bi sliku glumice ,ali da ne bude pretenciozno ostavljam nekom od vas da otpocne ovaj krug tako sto ce postaviti foto svog dvojnika/ce ,naravno ako ga ima....znaci dvojnik...ne tek neko ko malo podseca...vec stilom ,likom frizom....mozda trazim previse...? :O)...a mozda bude i zabavno....:O)
 
evo Biljka & moi
 

Prilozi

  • Biljana02.gif
    Biljana02.gif
    28,7 KB · Pregleda: 18
  • DSCN5715.jpg
    DSCN5715.jpg
    35,4 KB · Pregleda: 17
  • DSCN5679.jpg
    DSCN5679.jpg
    11,4 KB · Pregleda: 22
Meni jednom jedan čikica reče: zar niste vi onaj glumac iz narodnog pozorišta? E, sad na koga je mislio stvarno ne znam. :lol:

BTW, nekad sam se ložio da ličim na Harrisona Forda. Ali mislim da je to bilo samo u mojoj glavi. :P
 
POP Mare:
Ja sam unikat... samo mi je jedna rekla da licim na orlando bluma :? ma daaa...
Mozda ja znam par likova koji lice na mene ali niko mi nije rekao da ja licim na nekoga... mozda zato sto slabo gledaju filmove :D

bogami mare, ovo za orlando bluma ima smisla... imas neke njegove crte....
 

Back
Top