Strah da budes sam

decko88

Primećen član
Poruka
501
Znam mnogo prica i veza gde su momak ili cura nezadovoljni tom vezom ali ne zele da raskinu od straha da ce biti sami. To se jednom ranije i meni desilo. Nije mi bilo najlepse ali sam se plasio samoce i nisam raskinuo vec sam trpeo i docekao da ona mene ostavi.
Sta je bre to :roll:
 
decko88:
Znam mnogo prica i veza gde su momak ili cura nezadovoljni tom vezom ali ne zele da raskinu od straha da ce biti sami. To se jednom ranije i meni desilo. Nije mi bilo najlepse ali sam se plasio samoce i nisam raskinuo vec sam trpeo i docekao da ona mene ostavi.
Sta je bre to :roll:
slabost,neiskrenost,bezanje od istine,neprihvatanje...
glupost,jednom recju...:roll:
 
ma , glupa tema ....... naravno da niko ( barem normalan ) nece imati takvu djevojku ........
ni ja je nisam imao nekih 2-3 mjeseca, svi mi kazu da sam , kao budala ...... a mene boli q......
koji ce mi ........
 
Svasta, naravno da ne bih bila s nekim zbog toga!
Mislim, 'alo, koliko godina imas ti decko88?! Nisi ti neka isfrustrirana neudata 37-godisnjakinja kojoj otkucava bioloski sat pa da se brines da ces ostati sam :roll: Veruj mi, duboko sam ubedjena da ces do tada naci devojku, zenu, sta ti vec treba i da neces biti sam. A i sta to uopste znaci, biti sam?! Otkad je to potrebno da imamo decka/devojku da ne bismo bili sami? Zar smo mi 'sami' ako imamo prijatelje, a ne i decka/devojku? Ne bih rekla... I ne razumem tu potrebu da stalno imas nekog pored sebe. Osim ako nije u pitanju...pa znate...fizicki kontakt...i sve sto se pod tim podrazumeva :lol:
 
posle duze veze meni iskreno i prija da se iskuliram malo i budem sama....trenutno sam u vezi(od februara) i bash mi je lepo i decka stvara mnogo volim...

sve u svemu, nisam pristalica takvih veza, ali mi je naprimer gore kada se neko smuva sa neim posle neke veze samo da bi taj bivshi/bivsha bio/la ljubomoran/na...(ja sam to ranije stalno radila...sad vishe ni u loodiloo)
 
e ovo je moja pesma. :)
"home", staind...

I force myself through another day
Can’t explain the way today just fell apart like everything
Right in my face
And I try to be the one
I can't accept this all because of you
I've had to walk away
From everything

I'm afraid to be alone
Afraid you'll leave me when I'm gone
I'm afraid to come back home




... uvatilo me qkanje :)
 

Back
Top