HAREM

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Da li mislite da bi bilo strava da je kod nas dozvoljen brak sa vise zena kao kod obrezanih, ima ih 3x vise, mora neko sve njih da oplodi a i da ukinemo belu kugu:idea:
 
Pored finansijskog problema, tu je i jedan drugi...

Kako "opslužiti" sve te žene, a da ne rikneš ?

Mislim, meni je i ova moja previše i jedva postižem da bar izgleda kako udovoljavam njenim apetitima. Još jednu ne bih mogao.
 
Procitah negde da je najbolje imati tri zene. Posto su pripadnice lepseg pola sklone medjusobnom ogovaranju i svadjama, onda se uvek dve udruzuju u neprincipijelnu koaliciju i okrecu protiv trece. E, onda ta treca nema kud, nego pazi i mazi muza, slihta mu se na sve moguce nacine, ne zanoveta, ne zakera, ne boli je glava itd. :lol: :lol: :lol: :lol:
U celoj prici, uloga muza je u tome da obezbedi da se stare neprincipijelne koalicije rasturaju i da se prave nove u pravilnim razmacima, kako bi sa svakom od zena provodio dovoljno vremena! 8) 8) 8)
 
frozen1982.:
I jedna ume da bude previshe.......
Slazem se, prosli moj post je bio samo varijacija na temu "sta bi bilo kad bi bilo".
Jedna albanska poslovica kaze:
"Jedna zena - pola coveka
Dve zene - deset djavola"
Sa prvim delom se bas i ne slazem, nisam muski sovinista, ali je ovaj drugi deo tacan - to znam iz iskustva. Jos kad se udruze protiv tebe... leeleeee :cry:
 
Ма како бре да постигнем све то?

Овако лепо одеш у библиотеку...Банши је ту негде на позицији 9, 10...она мала са тангама на раменима стандардно испред, прсата плавујка са моје десне стране ми нон-стоп лупа шамаре кад се окрене у лево...

...и тако контролишеш циркулисање...харем бре...:lol: :wink:
 
obrezanih mislish muslimana?...ne ne ti bi samo da yebesh shto vishe zhena...to je tako gnusno...to valjda zhivotinje tako razmishljaju?...il su muslimani u pravu a nashi nagoni nalik zhivotinjama samo shto nas je drushtvo kroz istoriju formiralo...mada smo mi i dalje takvi samo sputani otud i neverstva i problemi u zhivotu zbog zuprotnih polova...al nisi ti stao da razmishljash o tome...ti bi da yebesh i to je to...

obrezani to je valjda podsvest...ja imam drugara pravoslavac...moro da obrezhe tuki imo nekih problema...al ti to mislish da vredjash jel ta fora?...a imash i vojnika u avataru svaka chast...ti se tripujesh da ubijash ljude jel ta pricha?...a istovremeno si neko ko bi zheleo harem...pffff...kooooja klasika
 
...aaaa vido sam ti nik...znachi ti si protestant?...ti si anglosaksonac?...aaaa super imamo choveka s ostrva na forumu...pa reci ti nama momche kako je u kraljevini?...shta pishe sun?...dal se bekam obrijo il nosi bradu od tri dana?
 
1)We Are Sexual Perverts
2)imam i ja obrezanog ortaka koji je pravoslavac;obrezani je kao zinonim za muslimane, ako ti se ne svidja samo za tvoju dusu cu da promenim rec
3)nemam nameru nikoga da vredjam a ako jesam zivo me zabole(mora da si se prepoznao)
4)sta se ja koji **** tebi pravdam???
 
ja bih bas volela da moj muz ima jos 2 zene!
kao bismo se lepo podelile,k'o prave drugarice!
jedna neka kuva, druga neka ispunjava njegove sexualne fantazije , a ja ...ja odoh u shoping!
 
W.A.S.P.:
Da li mislite da bi bilo strava da je kod nas dozvoljen brak sa vise zena kao kod obrezanih, ima ih 3x vise, mora neko sve njih da oplodi a i da ukinemo belu kugu:idea:


Pa vi ni sa jednom ne možete da ostvarite ni ozbiljnu vezu .. a kamoli da dobrovoljno udjete u brak ... zamisli tek harem i 300 žena u njemu ... pa pobegli bi glavom bez obzira :mrgreen:
 
ja bih ipak vise volela da sam jedina kako bi dobila vise paznje i uopste,za tu najvecu pravu ljubav je potrebno 2osobe. mada priznajem kad je rec o njemu pristala bi i na harem. salim se,ja u tom haremu verovatno ne bih opstala.
 
ZoricaS.:
ja bih bas volela da moj muz ima jos 2 zene!
kao bismo se lepo podelile,k'o prave drugarice!
jedna neka kuva, druga neka ispunjava njegove sexualne fantazije , a ja ...ja odoh u shoping!

pa ja bi vise volela da ja imam dva muza
kad jedan udje u 40-este godina
da me onaj drugi ....hm.............pa da mi pomaze ...jel tako ;)
 
Kad malo bolje razmislim, niti bih volela da sam jedna od x, niti da imam vise muzeva, ja sam neka vrsta pozitivnog posesivca i meni kombinacija 1 na 1 savrseno odgovara.
 

Back
Top