Dreamweaver

http://www.adobe.com/downloads/ evo ti samo nadji Dreamweaver 8 i pored imas nesto ti idi na try kad skines javimi da ti dam key da registrujes Dreamweaver 8 da nebih samo imao 30 dana da koristis.Moras da imas registraciju kod njih da bih mogao da skines ako ne onda idi samo se registruj i skini a Dreamweaver 8 je 62.7Mb :lol:
Pozdrav
Gavrilo
 
Pa otprilike tako nekako,ali imam konekciju 49,6 kb/s,a ? sta kazes?
Uh pa sad iako je 62 mb moracu da ga skinem,a cuo sam da je program EXTRA!!!
Ako ima neko na cd-u ,a blizu je Mladenovca nek donese.
P.S>koji bi ste mi program preporucili za kreiranje web site-a(Osim Front-Page-a)?
 
stekic:
Pa otprilike tako nekako,ali imam konekciju 49,6 kb/s,a ? sta kazes?
Uh pa sad iako je 62 mb moracu da ga skinem,a cuo sam da je program EXTRA!!!
Ako ima neko na cd-u ,a blizu je Mladenovca nek donese.
P.S>koji bi ste mi program preporucili za kreiranje web site-a(Osim Front-Page-a)?
e stekicu ja imam na CD taj program i zivim u Mladenovcu ako hoces kazi hehe inace ja ti ovaj predlazem posto i ja radim u tom
 
codemaker:
Prejak je to program za pocetnika! 8-)

da, da...
zato ti lepo drzi dugme ''prozorche'' i pritisni R
i kucaj "%SystemRoot%\system32\mspaint.exe"
to ti je jedan odlichni WebCreateWizzard...samo klikcesh next,next,next...i na kraju Save i gotovo, za manje od 1min napravish websajt, naplatish i kupish sebi jednu bembaju
 
Eto, ocas posla sajt!
A znao sam da negde ima jednostavno resenje za sve moje novcane probleme... Samo nikako da se setim! Samo ipak necu kupiti BMW, godinama vozim samo Audi pa cu samo da obnovim vizni park. ;)
 
d4ch4:
da, da...
zato ti lepo drzi dugme ''prozorche'' i pritisni R
i kucaj "%SystemRoot%\system32\mspaint.exe"
to ti je jedan odlichni WebCreateWizzard...samo klikcesh next,next,next...i na kraju Save i gotovo, za manje od 1min napravish websajt, naplatish i kupish sebi jednu bembaju


Strasno,znas li gde sam usao?/???? U PAINT! ! !To ti je program za pravjenje sajtova?STRASNO :-x
 

Back
Top