Interail Karte!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Interail Karte!!!!

Početnik
    Učlanjen
    07.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Interail Karte!!!!

Ko moze da mi pomogne?
    Hocu da putujem po Evropi sa interail kartama pa ako neko ima iskustva neka mi pomogne!
    Cuo sam da mogu da se nabave i neke jeftinije pa ako neko bilo sta zna neka mi javi!
    Zahvaljujem na svim komentarima i sugestijama
    Hvala

pajamaca
    Guest

Podrazumevano Re: Interail Karte!!!!

pa manja je cena za one ispod 27 godina
    a ima jo[ jeftnije valjda do 21...
    vidi u KSR na uglu balkanske i gavrila principa
    ili preko puta SKC/a
    mada sam danas saznala da tamo nije više KSR,
    a imaš i na netu...

Početnik
    Učlanjen
    07.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala. Vec sam video u JZP. Mada sam cuo i da ima neke divlje karte koje su mnogo jeftinije. Jel zna neko nesto o tome?
    Jesi ti putovala tako? Ako neko jeste neka mi da neki savet!
    Caos

Primećen član
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Pogledaj na sajtu www..euro26.org.yu

Obećava dekibre (avatar)
    Učlanjen
    11.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Kada sam putovao za Švajcarsku koristio sam EURO DOMINO kartu koja je veoma slična INTER RAIL karti samo što kod euro domina ti upisuješ sam datum kada koristiš voz i u zavisnosti da li je karta kupljena za 3, 5, 7 ili 10 dana toliko datuma možeš da upišeš u kartu.

Najlakše mi je objasniti kako funkcioniše na primeru:

Kupio sam EURO DOMINO kartu za Švajcarsku a polazna stanica mi je Beograd i opcija korišćenja karte je 5 dana a važnost karte je mesec dana. Što znači mogu da upišem 5 datuma u kartu i da je iskoristim u roku od mesec dana.

Krenuo sam posle 8 uveče recimo 20.05.1995, večernjim vozom iz Beograda za Beč i stigao sutradan 21.05.1995 ujutro u Beč, u eurodomino kartu sam upisao datum 21.05.1995 (jer sam krenuo posle 8 uveče prethodnog dana) i mogu da putujem vozovima druge klase čitavog dana do ponoći i to mi se računa kao jedan dan. Ja sam konkretno obilazio Beč od jutra do 5 popodne i krenuo lokalnim vozom iz Beča do Saalfeldena malog mesta blizu Zell am See-a poznatog našim ljudima po skijaškim centrima Kaprun, Saalbach...i tu sam stigao oko ponoći 21.05.1995, i iskoristio sam jedan datum u eurodomini karti. Sutradan 22.05.1995 sam glumarao po Saalfeldenu i večernjim vozom naravno posle 8 uveče krenuo ka Cirihu u euro dominu kartu sam upisao datum 23.05.1995 i ceo taj dan mogu da putujem do ponoći i to mi se računa kao drugi dan putovanja euro dominom. Tokom noći sam putovao i spavao u udobnom vozu i ujutro 23.05.1995 stigao u Cirih i odmah se lokalnim vozom prebacio preko Berna i Lozane do Ženeve gde sam proveo vreme do popodneva i onda krenuo nazad lokalnim vozom do Lozane, proveo u Lozani par sati, nastavio put dalje preko Neuschatela (mislim da se ovako piše) do Lau Chaux de Fondsa u koji sam stigao pre ponoći što je bila moje konačne destinacija u Švajcarskoj. U tom gradu sam ostao 8 dana i nakon toga sličnom maršutom sam se vratio u Beograd upisujući datume u euro domino kartu i na kraju sam ispucao svih 5 datuma koje sam mogao da upišem u euro domino kartu.

Nadam se da objašnjenje nije bilo mnogo konfuzno i da će nekome ovakav vid putovanja biti od koristi.

Slične teme

1. Karte
    Autor mexxx u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.01.2005., 22:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •