Info: ''USPON I PAD GENERALA MLADIĆA''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Документарни филм кошта по прилично.Обично плаћа онај ко је наручио.
Монтажа филма је процес о коме могу релевантно да говоре пар форумаша.
Али с обзиром на то да нису присутни....филм ко филм....
зависи шта хоћеш да видиш.
 
Па управо сам ти о томе и говорио.
Замисли да Ти платиш документарац о раду Крстарице...па сигурно не би дозволио да прође нешто што ти не одговара.
 
Мани лупетање.....већина Срба зна да циљна група за овај филм нису грађани ове земље.
Шта мислиш у колико је земаља дистрибуиран овај документарац?

ПС.Немој да ме банијеш због чета.
 
L.1:
Мани лупетање.....већина Срба зна да циљна група за овај филм нису грађани ове земље.
Шта мислиш у колико је земаља дистрибуиран овај документарац?

ПС.Немој да ме банијеш због чета.
Ma ne znam ni sam... Ciljna grupa?
Zašto misliš da je film za druge zemlje?
 
To su tipicni primeri msnipulscije istinom.
Kako?
Kazes jednu izjavu a onda ti likovi protumace uz kaficu sledece:
Ti: Nisam ratni zlocinac, nisam nista lose uradio
Oni: Pa imajuci u vidu karakter rata koji je kao i svi ratovi losi, znaci da je lik koji je imao uticaj i sam los.
Moze se videti iz cinjenice da su mi tako rekli da kazem, i da je to u trendu u svetu, a i ako nije los, onda su oni koji kazu da jeste suvise mocni pa moramo da prihvatimo to kao istinu. Stoga i samo moje blebetanje na ovu temu je suisno, jer ako su ti likovi koji kazu da je kriv mocni, onda ni j ni ova emisija nisu potrebni, ali ja moram da zaradim platu a Veran Matic da ne dobije po usesima, pa stoga moramo da pricamo.



....
 
Истина и помирење.........
Ипак и овде има поприлично конзумената "истраживачког" новинарства деведесетдвојке.
А и лепа предрадња и помоћ учесницима Инсајдера пред наступајуће митинге.
 
Dokumentarac nije bio losh, i sve podatke iz emisije sam manje vise cuo ranije.
Jedino sto je bio suvoparan, pa nisam gledao sam kraj, promenio sam kanal, tako da ne mogu da pricam o toj "pogotovo drugoj polovini emisije" za koju Jomini kaze da je bila pristrasna.

Za ovu prvu polovinu se to nikako ne moze reci, bila je sasvim objektivna i na mestu, nimalo navijacka, a ko je sve davao izjave od njegovih fanova i prijatelja da se izuzme taksativna biografija moglo bi se reci jos da je on ispao u pozitivnom svetlu ;)
 
Alekasandar2:
Govorim o razlogu za emitovanje dokumentarca.
E, a da si ga zapravo i pogledao, imao bi cuti i vrlo pozitivne komentare i sudove o njemu, i kao o licnosti i kao generalu, ali nisi.

Mogli su se cuti razni sudovi, i razne ocene, kao i vrlo detaljna biografija, tako se emisije ovog tipa i rade. O motivaciji mozes da pricas ako si barem pogledao emisiju i sta je zapravo bilo u njoj.

Evo ja kao neko ko ima vrlo nisko misljenje o Mladicu mogu da kazem da emisija nije bila dovoljno kriticki nastrojena, a ne smatram da sam previse ostrascen.

Cak sam mogao da ga malo bolje razumem kao licnost i u malo humanijem svetlu, posle svih uglova koji su izneti o njemu.
 
Alekasandar2:
Naprotiv.
Cela emisija jje bila koncipirana da se Mladic secira kao neki zamorac i da se time prividom fer prikazivanja podrzi blacenje generala.
Komentari treba da budu prikazani podjednako vazni, sa dovoljnim argumentima na obe strane, a ne "bilo je i pozitivnih".
Nemoj da me zamaras, rekao sam da je bilo i pozitivnih, jer si ti mislio da su samo bili negativni.

A kazem da sam od prvih pola+ emisije moga samo i takve da cujem.
Svako misljenje a pogotovo ne prikaz njegove biografije nije bilo navijacko ili pljuvacko.
Izraz pozitivno i negativno mozda nisam ni trebao da upotrebim, jer sam pricao o svom dozivljaju, a ne postavci emisije. A rekao sam ti kako je izgledala, i ko je sve u njoj govorio.

Dakle niko nije uzeo da pljuje Mladica "evo on je nistarija, klao je i strelja" vec je emisija bila... Ma sta ja ustvari tebi pricam - pa ti je nisi ni gledao.

Sledeci put komentarisi ono sto si gledao, a ne ovako da pricas samo sa stanovista tvojih predubedjenja. ;)
 
Koliko Ratko ima godina?

Mislim...
Kao pregovaramo da udjemo u tu Evropu i to je ok...
Nemam ništa protiv.

Medjutim, ako ćemo u tu Evropu ući za 20 godina, onda ni Ratko neće biti za sudjenje.
Hoću da kažem - onda poništavaju optužnicu.

Mislim da bi trebalo da se strpimo tih 20 godina.
Toliko.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top