Ko zna ko ovo zna?

sinnke:
Da li zene kres kombinacija u dubini duse cini nesrecnim?
Da li ipak vise traze ljubav, ali to nesvesno potisnu iz sebe zarad potrebe za seksom?

tema je odlicna... :)...do sada stvarno nisam videla da je bilo nesto slicno na ljis...
...mislim da ima mnogo istine u tome sto si napisao...jer ma koliko se zene trudile da budu jake,nezavisne,u sustini su gladne emocija...i sex je prvenstveno razmena emocija - za njih
...pre bih rekla daje u biti muskarca da gleda u pocetku zene fizicki i da veoma lako moze da se zadrzi na tome...mislim da su jako retke zene koje mogu da se zadrze na tom fizickom a da to ne preraste u nesto vise...
..nadam se da necu biti pogresno shvacena...u svakom slucaju ne verujem u neobavezni sex koji zenama odgovara...ma koliko zene pricale da im to odgovara...mislim da si bas potrefio rec...cini ih nesrecnim...
 
Episkop:
Znaš li ti srećo da rukuješ takvom aždajom ?! :-o
Iz razloga lične bezbednosti, drž' se ti love i osećanja...

hahaha, znam da rukujem i oralno i rucno s takvom azdajom.....nego jeli jel zna neko na ovom forumu sta znaci sarkazam? mislim posebno ti episkope jel znas da prepoznas kad geisha kaze nesto sarakasticno :twisted: ?
 
da li ih chini nesrecnim?u dubini dushe?:)
nemam pojma..mada jedanput,jedna stara kombinacija,kad smo bili na nekoj kafi je pochela da plache..ne znog mene nesto..generalno...imala je mnogo kombinacija,valjda:)...bar mi je tako nesto objasnila..mozda je samo pukla..
sta li je s njom?..dobro se podseti...;)
 
Pa moja i iskustva mojih drugarica su u sustini da ni jedna nije bila u nekoj kres varijanti a da na kraju nije ipak ocekivala da ce se prica uozbiljiti...mislim da su retke devojke koje spavaju sa nekim ko im se u sustini ni malo ne svidja vec ih samo dobro j... pogotovo ako se to vidjanje vremenski oduzi a i dalje se svodi samo na sex postaje nedovoljno....
 
Mogu da se opkladim da je pola muške populacije na LJ&S nevino. Kako vas nije blam da toliko kenjate. Sa takvim stavom, teško da ćete nešto opaliti. Žena je ŽENA. Biće puno estrogena...Pitajte nekog da vam objasni, debili.
 

Back
Top