TV Prava za SP

Još se ništa ne zna u vezi toga, priča se da ako ukinu BK da postoje dve opcije:
1) Da BK proda prava za poštenu cifru
2) Ako BK ne proda prava(a ukinu ih) navodno FIFA neće dozvoliti da ostanemo bez prenosa, i ponudiće nekom drugom nova prava prenosa

Inače B92 prenosi U21 EP.
 
Kao prvo, BK nece dozvoliti da javnost ostane uskracena za SP, kao drugo, borice se do poslednjeg trenutka da prenosi SP jer ga je posteno platila, i na kraju, ne zna se ko ce prenositi SP ako je ukinu, ne kalkulisite bezveze. Najverovatnije ce ipak prenositi BK :D
 
Vratice se BK.. Nisu oni gotova prica.. Sad kad se vrate tek ce biti optuzbi.. Mozda budu uspeli da izguraju mesec dana posle povratka.. :)

A inace bih voleo da bude RTS, mada je gotovo izvesno da ce to biti B92 or Pink seljaci komerc..
 
Citala sam da je Tijanic nesto sredio i da ce se prenositi na RTS, nazalost. Oni imaju smor komentatore. Kad cujem one glasove... Volela bih b92. Pink nece sigurno, nemaju para. Ove godine nema ni Italijanskog fudbala, sve neki domaci prastari filmovi, pink je u raspadu.
 
Iako cu ja sveCko prvenstvo da gledam vervatno na CCTV5...ipak zelim da SP ne prenosi RTS! Oni su takva jedna smaracka televizija da je to strasno! Bolji program su imali i za vreme Milosevica. A sportski komentatori su tuga.
Pa uporedite samo kako je RTS radio LS,a kako je sada radi B92...to n emoze da se poredi.RTSovi prensi su TUZNI!
Ako se ipak dsi RTS...onda mogu da vam preporucim da SP gledate na HRT! Oni su isto fenomenalni! Plus sto imaju gomilu spec emisija.
 
Terror Techa:
BK ima samo jednog pristojnog komentatora...
dok na B92 radi trenutno nas najbolji komentator- Aca Stojanovic
nema sanse da SP bude na BK


Missim, strasno je to sto vidim koliko ima zlobe u ljudima... Nije 500 ljudi koji posteno i profesionalno rade svoj posao krivo ni za sta. Boli me stav mojih sugradjana, mojih zemljaka. Ugasite sve po Srbiji! Cemu bre toliki bes kod tebe? Jel ti radis za RRA? U cemu je tvoj problem?
 
PLESsitnihDEMONA:
Iako cu ja sveCko prvenstvo da gledam vervatno na CCTV5...ipak zelim da SP ne prenosi RTS! Oni su takva jedna smaracka televizija da je to strasno! Bolji program su imali i za vreme Milosevica. A sportski komentatori su tuga.
Pa uporedite samo kako je RTS radio LS,a kako je sada radi B92...to n emoze da se poredi.RTSovi prensi su TUZNI!
Ako se ipak dsi RTS...onda mogu da vam preporucim da SP gledate na HRT! Oni su isto fenomenalni! Plus sto imaju gomilu spec emisija.

koja je to televizija CCTV5 i kako se 'vata?
 
Missim, strasno je to sto vidim koliko ima zlobe u ljudima... Nije 500 ljudi koji posteno i profesionalno rade svoj posao krivo ni za sta. Boli me stav mojih sugradjana, mojih zemljaka. Ugasite sve po Srbiji! Cemu bre toliki bes kod tebe? Jel ti radis za RRA? U cemu je tvoj problem?
prvo, ne znam odakle ti ideja da imam neki problem...
meni, kao i ostalim ljubiteljima fudbala je najvaznije da SP prenosi televizija, koja ima najbolje komentatore i koja ce tom takmicenju pridati paznju kakvu zasluzuje...
a po mom misljenju je to 90 dvojka...
 
drugo, kakva crna zloba...naravno da nemam nista protiv tih ljudi..njima svaka cast...
ali nazalost oni, kao i najveci broj nas, se nista ne pitaju...
slazem se ja da oni posteno rade, ali pare koje dobijaju i nacin na koji su placeni i povlastice koje su dobili nisu posteni...
a za to je "zasluzan" njihov vlasnik...
sve ovo, nema malu, nego veliku politicku pozadinu
ali tako je uvek bilo i uvek ce biti, nazalost!
a ja,licno, nisam imao nista protiv zatvaranja, jer ionako nisam gledao toliko BK
tacnije, skoro uopste
a i na mesto BK ce doci neka druga televizija!!!

nadam se da se razumemo
 

Back
Top