Sex i Ljubav idu/ne idu zajedno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma kakav sex bez ljubavi....ja to ne radim....mislim da je lakse muskarcima da rade takve pogane stvari seks bez ljubavi, ali mislim da u vecini slucajeva zene trebaju ljubav da bi stupile u seksualne odnose s nekim, zato se i kres kombinacije najcesce zavrsavaju s time sto se devojka najcesce zaljubi u tog decka....
 
ne, ne idu zajedno..sex ti je bojno polje fizickog tipa...ti imas koplje, ona ima skriveni zivot...cilj bitke je da joj zabijes koplje u skriveni zivot, a zatim da joj ga zabijas dok grleno ne izdahne...ako ti koplje padne pre no sto izdahne - izgubio si..
ljubav je bitka intelektualno-emotivnog tipa...tu igras partiju saha sa protivnikom koji ti duva dim u lice, krevelji ti se i cacka te nogom ispod stola...moras da se obuzdas i da ga savladas intelektualno...nikako ne smes da ga odalamis tablom po glavi iako bi to najradje ucinio..
mislim da ti je sad jasno da su ovo dve igre totalno razlicitog tipa i da su prakticno nespojive..
 
K_S_E_N_I__A:
Kada vec prichate o ljubavi i sexu,iznesite mi svoja zapazanja i mishljenja o sexu bez ljubavi i o sexu u kome je prisutna ta tzv 'ljubav'?


E pa ja cu da citiram jednu devojku koju sam slucajno upoznao samo preko telefona, bio pogresan broj, ona je rekla:

"Ma kakvi ta dva NIKAD ne idu zajedno :idea: " Hahahah kakva curka! :roll:

Sex bez ljubavi moze da prodje, ali sex gde ima ljubavi je mnogo mnogo bolji, tu nema zbora.

Ako nema ljubavi jedono moze da izvuce stvar da devojka izgleda jako ali jako dobro, ako ni toga nema ako je samo prosecna onda je to sve njesra....

@ gejsa: ne lupaj. Prvo zenama je lakse da rade takve stvari, ako imaju zeludac, jer ona onda rade iz ljubavi prema novcu ili prema onome sto ce joj sex sa tim muskarcem doneti, a muskarac ako radi onda je to iz ljubavi prema sexu. Sto je ipak bolje.

Drugo, zene lakse odglume sex bez ljubavi a muskarcu ako ne odgovara nesto tsko da ce da odglumi.
 
Moz da idu jedno bez drugog... ali je naravno realna cinjenica da se sa osobom koja nam je vec toliko bliska skontavamo i na nekom vecem nivou od cisto fizickog....

Naravno da postaji uska veza ljubavi i sexa...
Naravno da moze sex i bez ljubavi...
Naravno da je sex sa emocijama mnogo bolji...
 
K_S_E_N_I__A:
Kada vec prichate o ljubavi i sexu,iznesite mi svoja zapazanja i mishljenja o sexu bez ljubavi i o sexu u kome je prisutna ta tzv 'ljubav'?
postoji sex bez ljubavi kod nekih.kod mene je to bas usko povezano.sex sa osobom koju volim je nesto naj divnije i prelazi granice "obicnog"sex-a.onog trenutka kada se potpuno predas i otvoris oci i bas tada vidis onog koga volis i ko te voli a pri tome i tako jako zeli je neopisivo lepo!
 
Samantha Jouns:
Seks dolazi iz glave,....i ko je rekao da ne moze sex i ljubav odvojeno? Moze i tekako da moze.....Nisu samo muskarci u stanju da jebu i da je izbace iz kreveta ujutru,..to mogu i zene...Dobar je i sex bez ljubavi,...a i sex kad volis nekog je isto dobar,....:?
e to nikad nisam znao da uradim-da je izbacim iz kreveta ujutru... :evil:
a uvek nesto pocne da se razvlachi,te ovo...ono...i uvek mi bude trulo
naravno,mislim na kombinaciju,ne kad imam devojku
 
Aleksej_BASO:
E pa ja cu da citiram jednu devojku koju sam slucajno upoznao samo preko telefona, bio pogresan broj, ona je rekla:

"Ma kakvi ta dva NIKAD ne idu zajedno :idea: " Hahahah kakva curka! :roll:

I ja ću da citiram jednu devojku. Prvi put me vidi u životu, na nekoj sedeljci, bila je i malo pripita, pa će da mi šapne na uvo: "Ko još veruje u sex iz ljubavi ?! Hahaha..."

A dobra riba...

@ gejsa: ne lupaj. Prvo zenama je lakse da rade takve stvari, ako imaju zeludac, jer ona onda rade iz ljubavi prema novcu ili prema onome sto ce joj sex sa tim muskarcem doneti, a muskarac ako radi onda je to iz ljubavi prema sexu. Sto je ipak bolje.

Drugo, zene lakse odglume sex bez ljubavi a muskarcu ako ne odgovara nesto tsko da ce da odglumi.

Vaistinu, dobro si joj rekao !
 
Episkop:
I ja ću da citiram jednu devojku. Prvi put me vidi u životu, na nekoj sedeljci, bila je i malo pripita, pa će da mi šapne na uvo: "Ko još veruje u sex iz ljubavi ?! Hahaha..."

A dobra riba...



Vaistinu, dobro si joj rekao !


Cesto te dobre ribe nemaju pojma sa sexom, jer zbog svog dobrog izgleda nikad nisu morale da se trude da osvajaju tipove a ni u sexu. I onda im nije zameriti sto izvale takvu stvar, je one zaista ne znaju bolje da kazu.
 
Ima istine u tome da su te dobro izgledajuće ribe često izuzetno lenje i traljave kada se dođe do seksa. Prosto tuga jedna...

O umetnosti zavođenja da i ne pričamo. Tu i tamo napući usne i misli da je odradila ne znam ti ni ja šta. A muškarca kada prođu tinejdžerski napadi hormona, dođe u situaciju da se pored takve lepotice najstrašnije smori... 'bem ti život...
 
Aleksej_BASO:
Da a one dok dobro izgledaju najmanje znaju da se yebu a posle kada se otrembese onda su super u krevetu...

Kakva tuga kada su im sise najcvrsce i najlepse niko ih ne dira.....

Jbg taka zivot... :(
LJUBAV + SEX = JEBENO DOBAR SEX

Ova moja mackica je svaki dan sve lepsa i lepsa i toliko je sexi da se desava da muskarci udaljeni od nje u poluprecniku i po 200km imaju iznenadne erekcije :) A u krevetu je toliko vatrena da mi se krevet zapalio. Tako da tvoja konstatacija nikako nije tacna.
 
To znači da napadne, iskače se, iskida te na delove, ali...

Sve nabrzaka, striktno vaginalno, i obavezno u fazonu da čim se na brzinu skine da ćeš ti ne znam kako da se izložiš. Od poza, najčešće misionarska, eventualno te zajaše, a vrlo retko je htela nešto od pozadi i to uglavnom okrenuta na bok. Jedna od specijalnosti je da je volela da brblja prostakluke.

Što je najcrnje, ispostavilo se da sam od nje izvukao maximum ( a nisam neki dobar j*bač). Par godina kasnije se smuvala sa nekim tipom koji je poznavao nekog koga sam ja poznavao. I do mene dođe glas kako je ovaj komentarisao da je ona "kao mrtav konj". Prenerazio sam se. Ja mislio da je do mene problem...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top