Koliko cesto..?

neogeo

Aktivan član
Poruka
1.427
Poshto sam delimichno odgovorna za zakljucavanje teme, izvinjavanm se Vishnjicei, evo opet. Sorry

Koliko se cesto samozadovoljavate kad ste u vezi i imate relativno redovne sexualne odnose?
Koliko najduze niste "to" radili sami sa sobom?
 
Ma bas bi voleo da ti neko to ovako prizna. Ma svi se zadovoljavaju kad je god to moguce, To nema veze za redovnim ili neredovnim seksom. To ima veze sa trenutnim stanjem psihe. To je kao ventil za ispustanje viska pare. A i dobar nacin za prociscavanje organizma. Liftiranje naseg organizma je mnogo slozenije nego liftianje npr. sistema za grejanje. Nas organizam se liftira kroz podrigiv..., prd...., pisa..., sra..., ejakuliranje, plakanje, znojenje i da ne nabrajam. Zato sumnjam da ce neko ovde reci jeste ja to radim dvaputa na dan ili ce to izjaviti kao meni to ne treba imam redovan seks. Voleo bih da ovo bude izuzetak od svoh dosadasnjih foruma a to je BESKARAJNO FOLIORANJE I ZAJEBA.. DRUGIH. Zato ljudi priznajte barem ovde nesto, ovde vas niko ne poznaje osim ako..... Ja to radim kada god i gde god mogu i veoma lepo zaspim posle toga. A ako bude i seksa pri tom bude a ako ne bude opet dobro. I sutra je dan...
 
Meni ima vrlo veze da li sam u vezi ili nisam....tj. ima li redovnog sexa ili ne.

Otkud ti to da se ljudi ovde ne znaju, znaju se znaju, a i da ne, foliranje onda nije samo zbog drugih nego i zbog nas samih, pa ne mozesh to da nam prebacujesh, to su ipak ozbiljni problemi sa licnoshcu.

Evo meni decko otputovao i strogo mi naredio da se ne diram, jer kad napravish pauzu ipak je lepshe i jace, zar ne.
 
Izvinite molim vas. Kao u onom telefonskom zezanju. Nisam hteo nikog da uvredim ali ko sebi prizna da radi to i to ili da je takav i takav moze li da ostane isti? necu da psihologiziram ali da to treba raditi sto cesce treba. ovako ili onako. Dobro je za duh. Zaso covek da se pati ako nema onog drugog. pa kad taj neko drugi dodje otkud znas da i on to nije radio/la? Voda, hrana, samozadovoljavanje pa seks. Tim redom.
 
Ma niko se ne ljuti, moram da ubacujem smajlice ;). Ti pomenu foliranje uopshte pa ja na to reagovala. E sad o koristi samozadovoljavanja ima raznih teorija. A i raznih ljudi sa razlicitim potrebama. To je i pitanje. :D Da ne bude zabune :D
 
kad mi se hoce, nevezano za redovan sex life, a najduzhi neki period bez bludnih misli uglavnom u sluchajevima stresnih situacija koje se otegnu na nedelju-dve, ali to je onda bash opasan down kad mi nije ni do samozadovoljavanja (ono kao instant relaksacija ) :?
 
najduzhe?...pa ne znam 4-5 dana kad se potrefi da provedem s drugovima...retko se to dogadja...

ma redovno masturbiram to mada kad pomislim na pre 6god...smanjio sam...mada nishta zabrinjavajutje...masturbacija je shta ja znam...ko masazha...
 
Nole1:
Izvinite molim vas. Kao u onom telefonskom zezanju. Nisam hteo nikog da uvredim ali ko sebi prizna da radi to i to ili da je takav i takav moze li da ostane isti? necu da psihologiziram ali da to treba raditi sto cesce treba. ovako ili onako. Dobro je za duh. Zaso covek da se pati ako nema onog drugog. pa kad taj neko drugi dodje otkud znas da i on to nije radio/la? Voda, hrana, samozadovoljavanje pa seks. Tim redom.
Bolje da nisi ništa pisao, mogu da te optuže da nabijaš ljudima komplekse i da ih vređaš. U bolnu tačku, sunce ti!
 

Back
Top